Source
📖Книжковий шабаш 📚 | Я в величезному захваті від цієї книги, хоча прочитала тільки половину...
316 Views/Reach
2024-08-26 12:29
Message №1239
Я в величезному захваті від цієї книги, хоча прочитала тільки половину❤️🔥 📌Легкий та комфортний стиль авторки📌Прекрасний переклад та редактура. Так, це важливе уточнення)📌Сюжет, який мені ламає мозок📌Класний, ненав'язливий гуморЗнаєте цей "стандартний шаблон" детективу?Хтось скоїв вбивство ➡️ гг починає розслідувати ➡️ додається трішки драми та/або ще одне вбивство ➡️ драматичне викриття, феєричний фінал, всі винні покарані.Так ось це не про цю книгу.І це мене дуже тішить, бо тут немає шаблонності жанру (принаймні на той момент, де я зараз читаю).А наша головна героїня не біжить розслідувати смерть. Авторка ж майже одразу розповідає нам хто тут вбивця. (до слова, я в це не вірю. Ну не може автор одразу видати свою темну конячку! І гг, яка 💯 має дууже темне минуле😑)Тут точно щось не так. Але всі мої теорії розбиваються з такою ж швидкістю, з якою з'являються 🧐І розділи написані не лише від імені героїні, а й від імені жертви😑 мій внутрішній Шерлок лютує, бо не може це все поки розгадати)