Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Громада Теремків
Added 06 Jan 2025

Громада Теремків

@hromada_teremkiv1
Number of subscribers: 2 387
Photos: 216
Videos: 31
Links: 73
Description:
Авторський канал інформування громади мікрорайону про критично важливі події. Реклама на цьому каналі не публікується. Новини для публікації шліть сюди @viterzbayraku. Група мікрорайону - @nateremkah

👥 Number of subscribers

2 387
Average/Day:: -2
Average/Week:: -8
Average/Month:: +21

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,160 26-06-02 04:24
Дуже важлива ваша присутність на судовому засіданні!Вівторок, 02.06.2026 року - о 10 годині в Господарському суді м. Києва за адресою : Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 23 (суддя П.І. Паламар) відбудеться судове засідання в справі № 910/17599/23 за позовом Спеціалізованої екологічної прокуратури (СЕП) при Офісі Генерального прокурора по захисту частини лісового урочища Теремки від запланованої забудови. Забудовник - забудовна імперія - "КСМ-груп" - яку журналісти-розслідувачі пов'язують з агентом ФСБ Сівковичем, а серед нинішніх місцевих депутатів його пов'язують з депутатом Кївради від "УДАРУ" Макаренком. Втім, судячи з останніх гучних скандалів та оприлюднених плівок НАБУ, зв'язки і можливості тут куди потужніші! Бо вимальовується "криша" у вигляді колишнього віце-прем'єра Чернишева, який в свою чергу є кумом Єрмака!Але ж земельку забудовнику підігнала ну, звичайно ж Національна академія наук України з її профільним інститутом зоології ім. Шмальгаузена. Нагадую, що всього маємо 4 судових справи за позовами СЕП при офісі Генерального прокурра по захисту лісового урочища Теремки, зокрема лісової ділянки кадастровим номером 8000000000:79:713:0855 площею 5,6901 га та кримінальне провадження 2023000000000681 від 24.04.2023 року за ознаками злочинів, передбачених частиною 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем з ТЯЖКИМИ НАСЛІДКАМИ) та частиною 3 ст. 365-2 (зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги з ТЯЖКИМИ НАСЛІДКАМИ) Кримінального кодексу України. Слідство веде Державне бюро розслідувань за процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури (СЕП) при Офісі Генерального прокурора.Втім, не дивно, що всі судові справи по урочищу Теремки штучно затягуються РОКАМИ - забудовнику вдалось протягнути призначенння суддями вигідної для себе судової експертизи, яку проводить така зашкварена корумпована структура як Київський науково-дослідний інститут судових експертиз (КНДІСЕ) Міністерства юстиції України - відомі по корупційним скандалам експерти якого тепер мають довести, що чорне - то є біле, і навпаки... Тобто, що лісу на ділянці нема, а у прокурорів та екоактивіств просто зорові галюцінації!Не вселяє зовсім довіри і суддя П.І. Паламар, який одного разу вже виніс рішення на користь забудовника території Китаївського археологічного комплексу в справі за позовом прокурорів з Офісу генерального прокурора. Специфічна манера судді Паламаря вести судові засідання, як на мене, цілком ясно показує, на чиїй він стороні!Отже, і в справі по урочищу Теремки прошу екоактивістів, місцеву громаду Теремків прийти на суд - рідний Теремківський ліс потребує захисту, і його подальша доля визначається нині саме в судах! До речі, прокурори в цій справі працюють якісно - і цілком заслуговують на підтрмку громади в суді!Михайло Погребиський
👁 6,540 25-07-31 19:42
Завтра, 1 серпня, штаб допомоги мешканцям у Школа І-ІІІ ступенів №132 міста Києва працюватиме з 8:00.Контакт: +380956610695, Ганна Романівна.За сьогодні: 🔺️до поліції, на лінію 102, надійшло 628 заяв від мешканців району, 356 — вже подали документи в штабі;🔺️фахівцями надано понад 600 консультацій щодо програми "єВідновлення", оформлення допомоги через ЦНАП та управління соцзахисту;🔺️116 заявників подали документи на матеріальну допомогу в межах міської програми "Турбота". Формування списків триває.Заяви на "Турботу" можна також подати в управлінні соціальної та ветеранської політики на вул. Юлії Здановської, 5/3.Телефони для консультацій:🔻Управління соціальної та ветеранської політики: (044) 257 01 34, (093) 668 37 12. 🔻Колл-центр Центру надання адміністративних послуг м. Києва: (044) 202 60 38, (044) 202 60 39;🔻Управління ЖКГ (щодо програми "єВідновлення"): (044) 281 60 21;🔻 КП "Керуюча компанія з обслуговування Голосіївського району м. Києва": (044) 525 19 63, (044) 525 19 32.Ознайомитися з алгоритмом дій для подачі заяви на отримання компенсації за пошкоджене житло можна тут: bit.ly/45VaDgn.
👁 6,320 25-06-03 12:38
“Завтра ДУЖЕ ВАЖЛИВЕ судове засідання в одній із судових справ по захисту лісового урочища Теремки - справ, в яких спеціалізована екологічна прокуратура при Офіс Генерального прокурора намагається видерти з лап забудовника (""КСМ-груп") частину урочища, яку віддала забудовнику Національна академія наук України та її інститут зоології ім. Шмальгаузена!Отже, середа, 04.6.2025 року - о 10 годині - засідання ПО СУТІ в справі № 910/17599/23 в Господарський cуд міста Києва за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, судова зала № 23.Суддя Паламар П.І.Завтрашнє засідання в справі № 910/17599/23 може бути ОСТАННІМ на рівні першої судової інстанції - тобто суддя Паламар прийме рішення! Особисто я схиляюсь до поганого прогнозу - адже було очевидно, як на попередньому засіданні в цій справі судді "валив" прокурора Оксану Кравчук! Причому, вже ясно проглядаються підстави із-за яких суддя може в позові Заступника Генерального прокурора відмовити! Причому вірогідна відмова не по суті спору, а саме по повноваженнях прокурора: мовляв, прокуратура подала позов в інтересах держави в особі КМДА - не переконавшись в бездіяльності КМДА! До речі, суддя Паламар перед засіданням, скажімо, так перебував в спеціфічному гуморі і відповідно, так би мовити, жартував із представниками місцевої громади, яка прийшла захистити свій ліс: вас, так багато! ЦЕ Ж ХТОСЬ ВАС ОРГАНІЗОВУЄ!...Тобто я це однозначно розумію, як прозорий натяк на те, що це замовна акція із проплаченими активістами. Насправді, звичайно, проплачені масовки наймаються забудовником, які виступають саме в інтересах забудовника, тобто ЗА забудову тої чи іншої зеленої зони - як це було, наприклад, в судах по Совським ставкам, по урочищу Бичок та інш. В судах по урочищу Терекми на суди ходять лише ті, хто ПРОТИ ЗАБУДОВИ - тобто переважно місцеві мешканці, для яких Теремківський ліс - це РІДНИЙ ЛІС!Тому, теремківці, долучайтесь до захисту урочища Теремки - подальша його доля нині вирішуєтьсся переважно в судах!Також слід зазначити, що до захисту урочища долучилась депутат Київради Olesya Pynzenyk , на нещодавню зустріч з якою прямо в урочищі прийшло дуже багато людей. Депутат власними очима подивилась на частину урочища - спірну земельну ділянку, за яку йде судова боротьба, та переконалась, чи є там, власне, ліс, чи то тільки здається. ))Тому долучайтесь до захисту лісу - урочища Теремки! Якщо переможе забудовник та його "подружка" НАНУ - лісу, вважаю, буде капець!”Михайло Погребиський
👁 6,400 25-05-25 19:24
Обережно! Кулі з неба!!!За вікном лунає повітряна тривога. Слідом за нею чутно кулеметні черги. Це працює наша Протиповітряна Оборона - Мобільні Вогневі Групи.Її мета — збити ворожий безпілотник.Незалежно від того, вдалося це зробити, чи ні — кулі повертаються на землю. Принцип роботи такий: дрон фіксують акустично, підсвічують прожектором, наводять зброю на ціль та випускають кулеметну чергу вздовж очікуваної траєкторії польоту. Тобто в повітрі опиняється багато куль, які летять із великою швидкістю в різних напрямках і мають врешті-решт десь приземлитися. Кулі можуть летіти на відстань кількох кілометрів, а, враховуючи кількість мобільних груп, випущених черг та щільність населених пунктів, не дивно, що вони періодично потрапляють у вікна, стіни, автівки чи навіть людей!На жаль, вплинути на те, де саме кулі впадуть, дуже важко. Куля часто зберігає свою кутову балістичну траєкторію і продовжує рух. Це значно зменшує ймовірність того, що вона почне перекидатися в повітрі. Як наслідок, такі кулі втрачають значно менше енергії швидкости, ніж кулі у вільному падінні, і набагато швидше долітають до землі. І ще врахуйте, що попри меншу швидкість, куля, що падає на землю вертикально, з набагато більшою ймовірністю влучить у маківку голови, аніж в іншу, менш смертельну частину тіла.Було, що куля пройшла крізь стіну продуктового магазину, пробивши морозильну бонету, та застрягла в котлеті.Днями на Олексіївці в Харкові куля пройшла навиліт через двері автівки.Було й коли боєприпас влучив у вікно, пробив підвіконня та підлогу за метр від людини...Небезпечними є не лише дрони, а й засоби їхнього ураження.Саме тому, якщо ви вирішили не спускатися в укриття, принаймні не наближайтеся до вікон.Краще перечекати атаку в безпечнішому місці за правилом“двох стін”. Знаходження на вулиці під час роботи кулеметів взагалі фактично є спробою самогубства!!!Бережіть себе та будьте обачними!!! Ілля Бардін
👁 9,700 25-01-27 21:17
Вівторок, 28.01.2025 - о 15 годині суд по 🌳🌿 урочищу Теремки в справі № 910/17599/23. Господарський cуд міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 16. Суддя - О. В. Гулевець.Михайло Погребиський: Закликаю екоактивістів та небайдужих громадян прийти на суд - захистити Теремківський ліс та підтримати порядного і чесного екологічного прокурора Оксану Кравчук! Також великі сподівання громада та екологічні організації покладають на суддю О.В. Гулевець, чиї колеги з цього ж суду в двох інших паралельних справах по урочищу Теремки раніше вже винесли законні та справедливі рішення! Справа № 910/17599/23 - основна з поміж інших судових справ за позовами Заступника Генерального прокурора до Національної академії наук УКраїни (НАНУ) та ії "подільника" - улюбленого забудовника! А улюбений забудовник у НАНУ - це "КСМ-груп"! Так, саме ця компанія нещодавно була в центрі чергового земельного скандалу, пов'язаного з можливою забудовою частини Національного ботанічного саду ім. Гришка на Печерську!..Продовження тексту тут