Source
hexdrunker reflections | Linea шорт не можна лонгОбговорюємо зараз активно з командою вихід Lin...
9 220 Views/Reach
2025-09-03 17:32
Message №1476
Linea шорт не можна лонгОбговорюємо зараз активно з командою вихід Linea, вже є певні думки та очікування, ділюсь з вами.Поточна оцінкаСудячи з pre-market Binance, трохи більше $2B FDV, на старті має бути близько 22% саплаю, але це ще можуть змінити. В такому випадку стартова капа буде близько $450M.Для L2 з нормальним TVL і сильними інвестами виглядає адекватно, навіть трохи недооцінено, якщо дивитись лише на TVL.Що буде з TVL?Найбільш очевидний варіант — TVL почне стрімко падати після запуску. Але це далеко не факт. У Linea зараз досить сильна LP-кампанія для «непотрібного ефіру» з мінімальним ризиком.Хто за штурваломМережа керується людиною, що стоїть біля витоків ETH-DAT нарратива (Любін, співзасновник Ethereum). Він публічно «булл-постить» про Linea.Тому поки ETH сильний і ми маємо певний хайп навколо DAT, токен можуть гарно розкачати в коротко/середньо-строковій перспективі. Лонг-терм, як і абсолютна більшість L2 — down only.План дійЦілком логічно очікувати, що можуть підвезти "гучні анонси" вже після того, як більшість продасть дроп.Далі в перші тижні після TGE можна розглядати long по активу, але треба оцінювати ризики, мати інвалідацію та гарний ТВХ. DYOR, не забуваємо!Навіть якщо вийде дорого на старті, точно не хочеться брати якийсь агресивний шорт відразу — досить ризиковано. Виглядає дуже цікаво, буду активно слідкувати, хочу взяти як спекуль.