Source
hexdrunker reflections | І такі результати по всім напрямам. По фьючам — будь-ласка. По сейлам ...
9 280 Views/Reach
2025-07-17 12:05
Message №1221
І такі результати по всім напрямам. По фьючам — будь-ласка. По сейлам — вперед. По відпрацюванням лістингів — теж. По фармінгу, дефі, нфт, макро, дропам. Все в одному. Кожен знайде для себе користь. Ми це будували >5 років, зараз це вже машина, яка стабільно їде. Без перебоїв. І кожен може стати частиною цієї екосистеми.Це не тільки про колли в каналах, чи якісні ресерчі по сейлам, чи гайди як десь зламати систему. Це про спільноту, про людей, про однодумців. Про сумісні зідзвони по напрямам, про покер кожного понеділка, про зустрічі раз на квартал, про сумісні поїздки. Про арену та можливість проявити себе і стати частиною команди. Сквад це не просто інструмент, який економить вам час, приносить кошти. Це екосистема. Яка закриває всі болі криптанів, які в них є. Я колись теж прийшов сюди у далекому 2017 і не розумів куди бігти і що робити. Так само був на фомо, як кожен з вас і не знав який токен купити. Так само втрачав кошти. І зараз, за 5+ років, побудував те, що мені самому було потрібно. Чим я сам користуюсь.Так, ми іноді даємо в штангу. Іноді не фіксуємось вчасно. Іноді можемо десь недогледіти. Іноді зарано відкупити. Іноді теж піддатись фомо. Або пропустити якусь інфу. Ми — люди. Це — нормально. Сквад — не кнопка бабло. Сквад — ваша точка зростання. Попросив хлопців відкрити продажі до кінця дня, більше інфи в боті - https://t.me/squad2top_bot?start=squad*Зробили спец офер на рік 😘І памʼятайте, що risk-on ринок не триває вічність, і коли ви все ж таки вирішите, що хочете в сквад — скоріш за все, залишиться тільки фіксувати старі позиції та сидіти на заборі. Тож робіть вибір зараз. А я пішов запишу вам відео з оглядом на ринок, що думаю зараз, чи треба баїти сьогодні, чи почекати відкат. Буде сьогодні ввечері. Очікуйте ❤️