Source
hexdrunker reflections | Пампфан це якесь недорозуміння, якщо чесно. Фактично, найбільший велью...
14 000 Views/Reach
2025-06-03 20:42
Message №1081
Пампфан це якесь недорозуміння, якщо чесно. Фактично, найбільший велью-екстракшн за всю історію в крипті. Окрім того, що 95%+ всіх учасників платформи в мінусі, і лише маленький відсоток заробив всіх трейдерів заробив хочаб 10к, з яких більша частина інсайдерів. Так вони ще й забрали з ринку на даний момент вже $617,482,741. За менше, ніж рік. Це при тому, що їм не треба, як умовному хайперліквіду мати гарного ММ, плотний стакан, резервні фонди. Це просто грамотний маркетинг. Будь-яка інша платформа може виконувати той самий функціонал. Більше $500М чистого прибутку, за менш ніж рік, з нічого. І цей весь прибуток в соланах, яка йде в стакан. І це гроші, які забрали у работяг (нас з вами).Дуже малий % людей на дистанції на мемах в профіті, 9 з 10 історій - дуже плачевні. Селлінг преже на солану. Велью екстракшен з мережі. Ну і мета змінилась, погодьтесь, не в найкращий бік. Раніше були технології, цікаві проекти, віра в те, що це змінить світ. А зараз атеншн трейдинг бляха)Тут можна знайти всю статку: https://dune.com/_d3f4ult/pumpdotfunІ зараз вони роблять сейл, по 4 лярди оцінки. І збирають ЛЯРД. Розбудіть мене, пліз.