Source
hexdrunker reflections | Трохи думок по ринкуСхоже, починаємо бачити перші сигнали слабкості. М...
10 500 Views/Reach
2025-05-27 15:06
Message №1028
Трохи думок по ринкуСхоже, починаємо бачити перші сигнали слабкості. Маємо норм новини:- фонд на $425M від кофаундера Ethereum Foundation;- $2.5B на BTC від Трампа.А реакція ринку поки млява, + далі BTC конфа, може бути "sell the news".Вчора здавалось, що на заяву Трампа взагалі не було реакції, і це вже виглядало тривожно.По домінації BTCГрафік важко аналізувати — це все ж похідний інструмент. Але за характером руху схоже, що це може бути друга вершина перед ще одним легом вниз. Хоча тренд у BTC.D виглядає сильним.Простими словами:If BTC→ & BTC.D↓ = ALTS↑If BTC→ & BTC.D↑ = ALTS↓If BTC↓ & BTC.D↑ = ALTS↓ Що по моїм позиціям?- закрив всі ф'ючі (пнл на скрін, могло бути сильно краще);- закрив ончейн пози: $GORK, $IBRL, $LAUNCHCOIN, $DARK.Враховуючи, що ончейн так чи інакше залежить від загального фону — вирішив закрити позиції за поточними цінами. Далі чекатиму запуску $LOUD і спробую зайти в нього цим же розміром плюс щось зверху.ВисновкиНайближчі години ключові, якщо BTC покаже слабкість (з моменту написання вже показує) — закриватиму частину позицій, можливо, відкриватиму шорти. Якщо просто рендж — фокус на альту та домінацію. Якщо $BTC продовжить рости — все гуд.Дивимось за реакцією ринку, можливо знову доведеться залітати в пробой😁А ви як думаєте?❤️ - підемо далі вгору;🐻 - чекаємо корекцію.