Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - hexdrunker reflections
Added 14 Jul 2024

hexdrunker reflections

@hexdrunker_reflections
Number of subscribers: 32 513
Photos: 1,790
Videos: 78
Links: 893
Description:
@doubletop tribe leader All the links: https://linktr.ee/doubletop.io
Source

hexdrunker reflections | Думки по $LAUNCHCOINЩе проапдейчу Believe та $LAUNCHCOIN🤝Що з токеном?...

Telegram community logo - hexdrunker reflections hexdrunker reflections @hexdrunker_reflections
13 100 Views/Reach 2025-05-16 14:03 Message №985
Думки по $LAUNCHCOINЩе проапдейчу Believe та $LAUNCHCOIN🤝Що з токеном?Наразі бачу, що токен проявляє слабкість: не оновив хай, поставив lower low. Безумовно, можуть включити шил-машину і відправити з поточних 200M на 500M+.Але з такою ліквідністю (2M або навіть менше) — це дуже хиткий актив. Трохи фаду і підемо на 100M.Тому я не спішу відкупляти. Можу помилитися, і полетимо вже зараз, але краще дочекатись корекції й тоді брати.Що з платформою?На самій платформі теж почали падати об’єми. Ще вчора було понад $500M за добу, сьогодні вже $340M.Кількість гріфтерів та нових токенів вже майже як на пампфані. Коля зробив парсер, там спам несеться страшно. Які ще є проблеми?1) Кабал пушить то один, то інший тікер. Недавно був $DUPE → потім $GOONC → $YAPPER → сьогодні вже $STARTUP.І жоден не живе довго, немає ні одного нормального раннера, щоб ринок зачепився хоч за щось.2) Також немає антиснайпу. Снайпери залітають, бандлять будь-який запуск, а потім дамплять, з кожним днем все раніше. Але це в цілому проблему будь-якого запуску ончейн.Також бачу певні проблеми загалом в траншеяхКількість скаму і грифта — гігантська, але можливості ще будуть.Не треба чіплятись за конкретні токени чи наративи. Спочатку $GORK, потім $HOUSE та інші, тепер $LAUNCHCOIN.А завтра буде ще нова платформа чи наратив, і знову полетимо.Наратив стати конкретно проти чогось.ВисновкиТримаємо голову холодною, пам'ятаємо про сайзинг в траншеях. Не переоцінюйте ситуативний наратив, адже ще буде купа шансів, треба лише бути готовим.Хочу купити по ДСА, якщо пробʼємо 200М вниз.Хто не бачив відео про весь цей двіж, приємного перегляду❤️