Source
hexdrunker reflections | Розбираю ринок та кейс $GORKНакопилось трохи думок по риночку та по не...
12 100 Views/Reach
2025-05-03 18:34
Message №940
Розбираю ринок та кейс $GORKНакопилось трохи думок по риночку та по недавньому кейсу $GORK, тому вирішив поділитись з вами.Що з ринком?Продовжую спостерігати за $BTC, цікавить чи зможемо втриматись вище 95к. Якщо Bitcoin буде показувати слабкість при приближенні 95к і не буде відскоків, тоді можна думати про закриття спекулів та шорти альткоінів. Для мене поки не зрозуміла реакція на пробой, як і сам пробой, але при цьому ми не виглядаємо прям слабко, щоб починати шортити. При цьому і сили немає.Іноді треба нічого не робити та зачекати 🤝Що роблю зараз?- Ставлю алерти по $BTC і дивлюсь, як будуть розвиватись події біля 95.5к–95.5к;- Підтягую стопи під локальні лої по спекулям;- Також готовий швидко перевзутись в шорт в разі потреби та захеджити портфель.Про $GORKТак вийшло, що побачив його на самому старті, але засайзився вже коли стало більш менш зрозуміло по тезам. Початкові тези: хАІ-співробітники, смарт гаманці, щось в сфері АІ, який відскочив, очікування твіту Маска. Як розіграли кейс?Вийшло забрати від x2 до x5, залежно від вашої точки входу. Вийшов топовий кейс, але бачу деякі проблеми.Відсутність РМСпостерігав як після постів у людей включалось різко фомо, і деякі набирали прям забагато, ігноруючи РМ. Почались покупки на великі сайзи, страх щось пропустити та очікування твіта Маска.ВажливоБагато хто оверсайзнувся, хоча на цей раз все спрацювало, ринок може бути безпощадний наступного разу і вас обнулить.Це важливий сигнал: проаналізуйте свої дії, нагадайте самі собі про РМ та інші важливі правила.ВисновкиОтримали чергове підтвердження, що ринок в режимі risk-on. Скільки це триватиме, не знає ніхто, але треба включатись (вже вчора). Почнете ще пізніше, вже буде запізно.Я сам після Японії в режимі кіборга — вам теж раджу. Далі більше❤️P.S. До речі, вже запустили навчання, тому для тих, хто хоче реально розібратись, всі деталі тут.