Source
hexdrunker reflections | Найбільш булліш оновлення ETH вже майже з нами в одній кімнатіБачу зов...
15 000 Views/Reach
2025-04-25 14:48
Message №922
Найбільш булліш оновлення ETH вже майже з нами в одній кімнатіБачу зовсім потроху починають розганяти тему оновлення Pectra для Ethereum. Саме оновлення справді круте — багато змін в UX, які ми так давно чекали.Але чи вирішить це оновлення основну проблему $ETH, а саме відсутність росту ціни? Подивимось...Реліз Pectra заплановано на 7 травня і ось, що зміниться:– більше не треба буде робити approve, а свапати в 2025 нарешті можна буде однією транзакцією;– можна буде виконувати кілька дій в межах однієї транзакції;– з'являться щоденні ліміти на виведення коштів з гаманця та інші апгрейди безпеки;– нові механіки відновлення доступу до гаманця (нарешті під'їхали технології Account Abstraction, про які ми писали ще в далекому 2023 році);– транзакції зможе спонсорувати будь-хто — тобто не треба буде мати ETH на кожній мережі;– та багато інших нововведень, щоб зробити UX в крипті зручнішим.Що по риночку?Про ринок розписував тут, поки нічого не змінилось. Далі дивлюсь вгору.Що по самому $ETH?Взагалі дуже багато зараз питань всередині ком'юніті стосовно нашої "улюбленої" монети, детально розповів у вчорашньому рілсі.Тому, якщо ви не можете вирішити, чи потрібно продавати/добирати/переливати і т.д., можливо це допоможе прийняти правильне рішення. Я ХОЛД. Diamond hands always win.