Source
hexdrunker reflections | Рудий двіжЯк я і казав — один твіт, і все змінюється. Зараз маємо ціка...
27 300 Views/Reach
2025-04-12 17:10
Message №915
Рудий двіжЯк я і казав — один твіт, і все змінюється. Зараз маємо цікаву картину — QE вже майже в сусідній кімнаті.Головне, за чим стежимо — бонди. США хоче скоротити держборг, але при цьому по облігаціях треба платити купу грошей. В ідеалі зараз для них — знизити по ним дохідність. Але є момент. Трамп змінює позицію через день, через що капітал тікає з Америки, і як наслідок — ціни на бонди падають, дохідність росте й це може привезти до нового колапсу/кризису, через що доведеться включати QE. А це не те, чого хоче США.Зараз ми прямо на межі між першим та другим, тож залишається велика нестабільність. Є й інший момент — ринок зараз дуже перепроданий, тому ми й бачимо локальний відскок. Тож зараз гарна можливість бути лок ін в риночку й ловити відскоки, як ми це зробили в скваді по $NIL, $BABY та інші.Тож, підсумовуємо:▫️Глобально — зберігаємо обережність. Без включення станка і зниження ставки сильного розвороту не буде.▫️$BTC виглядає стабільно. Зони 88–92 — потенційно для фіксації.▫️Ринок короткостроково трендовий. Але нестабільність нікуди не зникла. Особливо по бондах.Тримайте голову холодною, не розслабляйтесь!