Source
hexdrunker reflections | Двіж в Білому доміВже завтра у Білому домі відбудеться перший в історі...
16 900 Views/Reach
2025-03-06 19:35
Message №825
Двіж в Білому доміВже завтра у Білому домі відбудеться перший в історії офіційний Crypto Summit, організований Трампом. Ділюсь думками з цього приводу.Що чекати?Ну звісно всі чекають Bitcoin Strategic Reserve або щось подібне. Було багато спекуляцій на тему того, як Трамп веде переговори. Він починає накидувати максимальні вимоги (додаємо в резерв ADA, XRP, SOL), щоб потім отримати хоч щось (BTC, наприклад, для початку буде цілком достатньо).Звучить досить логічно, ну і все таки шанси на додавання ADA, XRP, SOL в резерви досить низькі, тому лише BTC - це вже дуже гарно. Тим паче, якщо і приймати Bitcoin резерв, то коли, якщо не зараз?США дійсно має всі шанси стати першою великою економікою, яка офіційно додасть BTC у свої резерви. Це буде перехід крипти в глобальну фінансову систему на зовсім іншому рівні.Чи це запампить ринок?Давайте пам'ятати, що це всього інфопривід, а не фактичні покупки.Ми можемо відрости на очікуваннях, можемо відрости в моменті, але скоріше за все на самому івенті буде "sell the news", якщо не скажуть нічого позитивного.Хто буде присутній на Самміті (список).Також сьогодні бачив ось такі чутки. Кажуть, що Трамп, можливо, відкладе введеня тарифів на всі товари торгової угоди USMCA, яке регулює торгівлю між США, Канадою та Мексикою.Якщо це правда, це значить, що інфляція не буде рости, як всі закладають зараз. Через це буде більше шансів на пониження ставки 19 березня. Може бути дуже буліш, але поки це всього чутки.Загалом думки наступніПрийняття BTC як резервного активу США було б найбільшим фінансовим зсувом із часів золотого стандарту.Максимально булліш, але також не забуваємо про багато інших "але" в вигляді довгого прийняття всіх потрібних законів, бюрократії і т.д. Тому поварити нас ще можуть однозначно.TL;DR- лонг-терм булліш;- локально може бути "sell the news";- не спішіть ставати в лонги на анонсах, можуть висаджувати.