Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - hexdrunker reflections
Added 14 Jul 2024

hexdrunker reflections

@hexdrunker_reflections
Number of subscribers: 32 513
Photos: 1,790
Videos: 78
Links: 893
Description:
@doubletop tribe leader All the links: https://linktr.ee/doubletop.io
Source

hexdrunker reflections | Coinlist - ObolПости з мейн каналу:https://t.me/doubletop/7854https://...

Telegram community logo - hexdrunker reflections hexdrunker reflections @hexdrunker_reflections
15 800 Views/Reach 2025-03-03 16:15 Message №821
Coinlist - ObolПости з мейн каналу:https://t.me/doubletop/7854https://t.me/doubletop/7864Відео від Гната:https://youtu.be/4A4F4nR8g6ECL пойомка, а ЕTH ecosystem в говні, але моя думка наступна, тезами:- Сейл непоганий- Інвести від placeholder/delphi/pantera/spartan по 50М и 125М- SSV торгується по 130М (+ там вже все анлокнуто), але SSV краще за метриками- Дають занести по 115М, що гуд, 50% на тге, відскок ринку і ефір еко і легкі х2- Проект в партнерствах з усіма топами з еко- Токеноміка більш менш- Вважаю тут РР на нашій стороні- Відсутність інтересу на КЛ завжди було гарним знаком, той самий ФЛОУ збирали тиждень- З плюсів можна ще додати те, що не треба їбатись і можна занести з одного свого аккаунтаОтже, точно не гем на ікси, але можна спробувати, заношу антифомо менше 1%, щоб потім, якщо вийде в пару іксів не шкодувати, що скіпнув. Бонус:- Якщо задепати WSTETH / WEETH на 20+ долл - буде знижка майже 10%- За промокодом DOUBLETOP підвищена проходка Цікаво, як настрої швидко змінюються в людей. Буде прикольно, якщо зараз не зберуть всю сумму, а потім на тге вийдемо 300М+, якщо ринок хоч трохе відскоче к тому часу.Побачимо =)P.S.: 45 хвилин до кінця заносу