Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - HETEROVOGUE
Added 14 Jul 2024

HETEROVOGUE

@heterovogue
Number of subscribers: 443
Photos: 2,460
Videos: 333
Links: 64
Description:
Поєднання естетики сексуальних гріхів з факультетом філософії

👥 Number of subscribers

443
Average/Day:: -1
Average/Week:: -1
Average/Month:: -3

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 153 25-07-11 22:28
Зовсім не часто дивлячись колекції високої моди хочеться щось з цього одягти самому. В даному випадку луки 2, 7 можно спокійно придбати і носити восени, і під час теплої зими. Вони як раз і розраховані на тих людей які хочуть носити джинси за 10.000 євро. Це для багатьох людей джинси за 500-1000 євро це коштовне придбання, а є люди які як раз потребуть значно коштовних речей ніж дає прет а порте. Balenciaga як раз такий бренд який обʼєднує багатьох прихильників з усього світу які поважають стрітфешн, та готові витрачати на з першого погляду звичайні речі від 1000 до 20.000 євро. Чи звичайні ті речі, які виглядають звичайно? Деякі так, деякі як ми бачимо виглядають досить екстравагантно. Ось це і є формула цього бренда. В Balenciaga Висока мода не перевертала тебе і не робила з тебе іншу людину. Вона римувала тебе з статусом який вона дає. Цей статус можно порівняти з часом коли слово «статус» лунало как неймінг для бутика з такою назвою. Років 10 тому “статус» було більш актуальним словом для підкреслення відношення до модної еліти. Зараз це вже зовсім застаріле слово, і те що воно несе в собі не важливо для сучасних людей. Тому уявлення цього слова змінилось, як і креативний директор Balenciaga.
👁 729 24-10-01 20:13
Що було геніальним? Ну по перше фото 7, 1, 4, 5 - це та фаза показу, коли «труп набридлих речей» ще не прийшов. І можно побачити високий рівень заради якого особисто я хочу щоб BB існував, та розвивався і був знову першим, як колись. Фото 7 - це вершина цього показу. Гусяча лапка, ожерелье, диадема. Доречі ця пісня теж була геніальною, а геніальною вона була саме тому, що дуже нагадує пісню Брітні Спірс «Gimme more” яка як раз лунала на протязі всього показу роблячи концепцію показу доволі пронизливою. Завдяки цьому треку музика до показу була набагато краще всіх тих луків які постійно повторюються роками з сезону в сезон. Вони як фрази батьків в дитинстві «одягни шапку» але якщо ці фрази казали нам з піклуванням, то ці псевдоапсайклінг луки, вже хотілось би відправити в архів, та почати робити такі речі як на фото 7 де гусяча лапка настільки шикарна, що цей лук хочеться просто мати, як картину відомого майстра в своєї колекції. Я знаю, що попередній рядок був знову по стандарту текстів за довгим, але я ніколи не збирався давати людям, те що вони хочуть. Я хочу давати те, що я хочу. І в принципі весь цей показ як раз про те, що BB хочуть давати те що їм подобається. Думаю в наступних колекціях буде ще більше нових ідей. Доречі не зважаючи на деякі нові-старі луки, бренд створив сумку Rodeo від якої світ божеволіє судячи по чуткам навіть більше ніж Уіл Сміт від свого сина.
👁 233 24-08-05 17:51
В 2005-2010 роках такі фото часто були створені для реклами всяких ресторанів, та журнальних фешн сторі. Це було на кшталт хай левел фешн креатива. Кожен фотограф, та стиліст обовʼязково робили якусь зйомку де модель щось їла, або прикраси були «вмонтовані» в їжу, або алкоголь. Це була епоха грошей, і шуби ще визначалися, як архетип без якого пострадянське суспільство не могло відчувати себе повноцінними людьми, як в останні роки багато жінок, та дівчат без всіх ціх браслетів Cartier. Доречі я теж хочу такий браслет, що тут скажеш. Одягнути звичайну футболку, джинси, кросівки і браслет за 8.500 євро це дійсно класний варіант. А раніше Боже ви повинні були і шубу купити за 45.000 євро, і лабутени одягати, і дольче, і агент провакатор, і брілліанти, і палити, і пити алкоголь. Знати розміри членів всіх депутатів і мати від них в подарунок сумку Louis Vuitton. Так що зараз життя набагато простіше. І шуба я так розумію скоріш за все веганська. Це доречі на неї не шуба, а якісь анорак, чи джемпер.