Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ТІПова хойка✙|#УкрТг
Added 14 Jul 2024

ТІПова хойка✙|#УкрТг

@hearts_0f_iron_4
Number of subscribers: 2 568
Photos: 3,430
Videos: 773
Links: 3,450
Description:
❤️‍🔥 Меми, моди, шаблони, гайди, та інше тут 📣 Наш сервер в ДС: https://discord.gg/eZnKT5yNFe 💬 Наш чат: https://t.me/+-5qu7QzeFT45YTMy 💰 Підтримати розвиток спільноти - @Hoika_pidtrimka 📞 Пропозиції, зв'язок з адміністрацією - @TIPovahoikabot

👥 Number of subscribers

2 568
Average/Day:: -2
Average/Week:: +13
Average/Month:: +14

👁️ Average views per message

1 234
Average/Day:: 912
Average/Week:: 1,036
ERR: 48.05%

📊 Messages per Day

2.1
Last day: 3
Week average: 2
Average per day: 2.1

Name change history

ТІПова хойка✙|#УкрТг 2024-10-21
✙ТІПова хойка|#УкрТг 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Цікавитесь мілітарною історією та подобаються ігри на історичну тематику?Тоді об'єднання україномовних телеграм-каналів «Ігри та Історія» саме для вас: тут зібрано багато цікавих проєктів з воєнної історії в цілому, а також з ігрового світу стратегій, тактичних симуляторів й іншого варгейм матеріалу загалом, в атмосфері різних історичних епох/фантастичних світів.📁Доєднуйтесь: https://t.me/addlist/b2jPlSfcUBwyZWMy 🌟Також до вашої уваги (для тих кому так буде зручніше) - перелік каналів з нашої теки зі стислим описом та прямим посиланням на кожен з них:🌟 ТІПова гойка — канал про гру Hearts of Iron 4. В нас є меми, огляди модів, шаблони, гайди, опис оновлень та просто цікаві моменти з гри. Ми просуваємо і розвиваємо українську спільноту стратегічних ігор, починаючи з нашої улюбленої стратегії.🌟 Північна Вежа — розкриваємо невідомі факти Визвольних змагань: десантники УПА, спецназу УНР, українські захисники Бранденбургу. Зацікавило? Підписуйтесь🌟 Тактик — усе про стратегії: новини, меми, анонси, роздачі та багато іншого українською.🌟 Львівський історичний клуб — на нашому каналі ви знайдете дописи на довільну тематику з історії світу та України, студентські та й не тільки наукові публікації, а також актуальні думки про наше сьогодення.🌟 Військово-історичне товариство студентів — це студентське товариство про військову тематику: від історичних битв і видатних особистостей до розвитку озброєння та сучасних військових процесів. У матеріалах поєднуємо історичний контекст, аналітику та прикладні аспекти.🌟 Мілітарі історія в іграх — тут публікуватиметься багато цікавого з воєнної історії в цілому, та ігрового світу стратегій тактичних симуляторів й іншого варгейм матеріалу загалом, в атмосфері різних історичних епох/фантастичних світів.🌟 На Західному фронті — це свіжий погляд на Першу світову війну. Поправте свій монокль, оберсте, і слідкуйте уважно - тут цікаво!🌟 Deep Sea - все, чим дихає світовий океан. Аналітика торгового флоту, потужність військових кораблів та романтика професії для тих, хто мріє про горизонти.🌟 SMAIRLINES — все що має літати, літає, і могло б літати на непершому авіаційному. Долучайтеся та не залишайте свої водяні знаки без нагляду.🌟 Deus Militaria— ми історично-мілітарний канал, на якому купка студентів-ентузіастів діляться з вами своїми зацікавленнями у військовій історії!🌟 Адмірал — ми розповідаємо цікаві історії про морські пригоди та військові дії, показуємо унікальні фото та відео. Приготуйтесь до неймовірних подорожей в світ морської історії разом з нами!🌟 Останній легіонер — римська мілітарія Старого і Нового Риму. Тактика, озброєння, спорядження, стратегія і стратегеми римських військ та воєначальників.🌟 Праски та море — згадуємо часи вугілля і пару, коли кораблі були маленькими, а простори великими. Від перших пароплавів і до класичних броненосців. На річках, і на морі. З гумором, і не дуже. Але завжди з любов'ю і великою кількістю ілюстрацій.🌟 ІГРИ ТА ІСТОРІЯ — ПРИЄДНАТИСЬ 🌟
Нова субдоктрина та зміни до доктрин спецназу — ДЛС (2/2)Доктрину спецназу перероблено. Тепер доктрина спецвійськ повторює історію з доктриною армії, а також може бути лише дві спеціалізації (усі винятки, які раніше існували, тепер не діють). Самі бафи від доктрини ніби не змінювали. Фокуси, які раніше давали очки спеціалізації, тепер дають додатково ріст майстерності для доктрин.Головний вибір доктрини йде на початку — вибір між кількістю та якістю, і вже на основі цього йдуть субдоктрини на усі види спецназу. Обрати дві доктрини лише на один вид військ (наприклад рейнджери і на гори, і на сніг) буде неможливо. Додано можливість мати спільну доктрину спецназу для альянсу, як це вже існує з доктринами армії, флоту та авіації. Прогрес доктрини спецназу іншої країни теж стає доступним через вікно детальної розвідки про армію. Звісно ж лише за умови, що ви її союзник або маєте багато розвідданих про неї.Додано нову сухопутну субдоктрину — Розосереджені операції. Це четвертий слот субдоктрини в розділі Операції. Вона спрямована проти ворожих штурмовиків та на мінімізацію впливу від ворожого домінування у повітрі. Дають бафи на ППО, зменшення шкоди від штурмовиків, додаткову логістику, бонуси для роти логістів та незначні бонуси наприкінці для броньованих, піших та моторизованих підрозділів.Канал про гойку 🇺🇦🎮 Наш чат | Зарядити канал | #Оновлення
Система штабів армії у новому ДЛС (1/2)Ми хвалили останній щоденник про Сіам, вже поговорили про нову ачівку та прокоментували статистику від парадоксів. Останніми днями, розробники дуже щедро годують читачів базою, і цей щоденник є ще одним прикладом на користь цього. Перейдемо ж до самих нововведень до штабів!У попередньому щоденнику про армію, який парадокси викотили ще 15 лютого, парадокси презентували прив'язку генералів до армії, якою він командує. На скрінах парадоксів, генерал прикріплюється до однієї з дивізій в армії та надає додаткові бонуси для дивізій в межах радіусу дії цієї дивізії-штабу (подібно до залізничної гармати). Доволі просто, але і ця система має свої вади. Наприклад, будь який наступ провалиться при контакті з ворогом, як і гравці можуть бути заохочувані до вміщення групи дивізій навколо генерала. Це заохочує оточення такої групи, якщо ворог зможе обійти фланги.Тому ця система не буде втілена. Взамін, гойка повертається до системи окремішніх штабів з HOI III. Парадокси відмовились від попередньої ідеї на користь системи окремих підрозділів-штабів, які допомагають усім своїм дивізіям, хоч і по різному в залежності від відстані від штабу. Штаб формується з різних підрозділів, які захищають його.Штаб, фактично, є простою дивізією з 4 слотами для рот підтримки та 4 слоти батальйонів. Штаб не рахується за дивізію у лічильнику підрозділів армії, однак він рахується за дивізію у разі надсилання його як добровольця в іншу країну для запобігання експлойтів. Він комплектується завдяки оснащенню не зі складів, а з дивізій під командуванням армії. На щастя, для його функціонування треба не так багато оснащення. Ціна розміщення штабу залежить від розміру штабного підрозділу, але розширення штабу є важливим для його виживання в разі прориву ворога.Якщо генерал захоплений у полон, то ворог розміщує його у місті або ж на логістичному хабі. Його можна звільнити різними методами. Найпростіше — захопити регіон, де він розміщений, таким чином звільнивши його. Якщо ж це неможливо, то залишаються два методи: сухопутний рейд дивізією або через агентство.Бонуси не будуть надаватися виключно до цієї армії, якщо армія є частиною більшого фельдмаршальського наказу. В такому випадку, уже наявні штаби будуть надавати бонуси усім арміям, які належать до наказу.P.S. Редакція цікавиться питанням: якщо генералом/фельдмаршалом у штабі армії буде голова держави (Сталін, Троцький, Гіммлер та ін.) і захопити його штаб, то що буде? Парадокси поки що про це не кажуть, а ми поки що припускаємо, що генерал та лідер держави будуть просто окремо існувати, немов би це був якийсь інший генерал. Канал про гойку 🇺🇦🎮 Наш чат | Зарядити канал | #Оновлення
Які будуть фокуси для Сіаму у новому ДЛС? (1/1)Ми критикували щоденники за Австралію, за Індонезію, мали б ще критикувати за брак деталей про Нову Зеландію (яка таки МАЄ новий контент, який спойлернули на стрімі), але здається Парадокси виправляються і останні два щоденника дійсно заслуговують на увагу: Сіам та Армія.Найбільш важливим фактором у Сіамі є Хана Ратсадон — єдина партія у країні, яка розділена на цивільне та військове крила. Перший фокус відкриває механіку балансу влади між ними, яка втілена суто через механіку рішень, без руху туди-сюди на вісі.Фашисти представляють собою військове крило і вони є історичним шляхом для Сіаму. Також у фашистів є фокус "War Fervor", який дає 0.5% до підтримки війни щотижня у мирний час. Цей бонус буде видалено на початку війни. Це гарний бонус, на перший погляд, однак в разі досягнення 95% підтримки війни і відсутності війни довгий час після досягнення 95%, почнеться громадянська війна.Монархісти представляють собою шлях фельдмаршала Сонгсурадета, який не хоче бути репресований рештою військової хунти, через що прагне сприяти перевороту на користь повернення абсолютної монархи нового короля Ананди, якому 10 років. Важливим буде використання легітимності колишнього короля Праджадхіпока, завдяки чому можна робити обіцянки різним клікам всередині владної структури для отримання підтримки на користь путчу. Це не негайна угода в обмін на політку, а угода про виконання певних дій після отримання влади, наприклад збудувати 2 цивільні фабрики впродовж двох років після перевороту.Монархісти мають на вибір між трьома регентами: ультраконсерватором (якого було усунуто в 1932 від влади), нейтралом та демократом, усі три є принцами Сіаму. Гравець зможе "виростити" принца, даючи йому різну освіту: військову, економічну та будь яку іншу, яку гравець вважатиме за потрібне для гри. Це відбувається через фокус "To Forge a King", який буде раз у рік спавнити івенти на освіту.Фашисти та монархісти мають спільний шлях на експансію "Пан-Таїзм": Створення Великої Тайської Імперії, завоювавши британські та французькі колонії в регіоні. Війни відбуватимуться швидко — після завоювання потрібних регіонів, гравець зможе підписати мир та анексувати їх. Якщо гравець програє, буде підписано білий мир: Сіам не буде анексовано, лише забрано кілька заводів за вторгнення на користь переможця.Демократи існують. Вони проведуть держпереворот та усунуть військове крило від влади, після чого буде три шляхи розвитку — співпраця з ВБ, вступ до Китайського Фронту та власна демократична фракція, де гравець зможе піти подібно до ефіопського шляху та визволяти ультиматумами колонії європейців.Історично, Японія зробила Сіам своїм союзником не шляхом перемовин, а шляхом вторгнення в країну. Подібно до фокусів Ірану на спротив Англо-Совєтській операції, Сіам має шлях спротиву або підкорення Японському вторгненню. Шлях спротиву має просту структуру — гравець готується до вторгнення і отримає допомогу Союзників в разі початку вторгнення японських військ.Шлях підкорення найбільше пророблено. В разі підкорення, Сіам отримує багато претензій на розширення по завершенню війни, але зобов'язаний спонсорувати частину витрат Японії на окупацію та ведення війни. Сіам може отримати назад усі свої "інвестиції", якщо він набере більше за 9% внеску в війну, що накине тягар на економіку Японії, від якого вона не може ухилитися.Коротко: гравця чекає ще одна країна з умовним балансом влади, за перегиб якої в будь яку сторону буде держпереворот. Є три основних гілки — монархісти, демократи, фашисти. Монархісти приходять через громадянку, решта ні. Японія вторгнеться в Сіам, через що Сіам буде зобов'язаний обирати між спротивом та підкоренням, у разі останнього він може провернути румунський маневр і ливнути з війни. Промисловість пророблена добре, краще за німецьку. Флот +/-.От оцей щоденник редакції сподобався. Чекайте на днях новий пост про нововведення до армії, зокрема про можливість захоплювати генералів у полон та повернення частини механік штабів з HOI III.Канал про гойку 🇺🇦🎮 Наш чат | Зарядити канал | #Оновлення
Фашисти та комуняки в Австралійському ДЛС (1/1)Фашисти:Як репрезентаторів фашизму в Австралії, парадокси обрали рух Australia First, коли раніше такою були Centre Party — права партія, яка існувала лише з 1932 по 1935 та не мала ані місць у парламенті, ані чіткої ідеології. Вибір AF, яка існувала з 1941 по 1942, є значно кращим та резоннішим.AF має два потенційних лідери: Персі Стівенсон та Адела Панкхурст Уолш. Персі Стівенсон був історичним лідером партії та відомим письменником. По його гілці, буде можливість віддати Гітлеру острів Науру взамін на тісну співпрацю та допомогу Австралії по завоюванню інших британських володінь у регіоні: Океанії та Нової Зеландії. Також буде опція націоналізувати всі ці землі.Адела Уолш — суфражистка та про-імперська націоналістка є другою опцією на лідерство. Саме тут і є цей фокус на Австралійську Африку, який реалізується через тісну співпрацю не з Гітлером, а з Лондоном. Націоналісти по цій гілці будуть гідними союзниками Британії та витиснуть з дружби з нею найбільше вигоди, проголосивши незалежність лише після війни, коли вони вже матимуть вплив над більшістю європейських колоній.Обидві гілки матимуть труднощі у отриманні влади в країні через моніторинг з боку влади. Лише через Канберрійську катастрофу та дестабілізацію нового кабінету буде можливо ліквідувати дебаф на -0.03 до підтримки фашизму.Комуністи:Комуністи мають невелику економічно-соціальну гілку, завдяки якій ті можуть провести серію реформ в системі державного добробуту та знищити концепт приватної власності. Бонуси від цієї гілки не продемонстровані розробниками.Комуністи мають два шляхи у своїй політиці. Першим є фокусування на ліквідації Британської Імперії через союзи з революційними рухами та потенційними друзями у війні проти британської гегемонії. Другим є союз із іншими комуністичними силами в регіоні, зокрема СРСР.Шляхи комуністів та фашистів мають стати доступними лише внаслідок політичних змін, зокрема японська агресія в Азії для комуняк і Канберрійська авіакатастрофа 1940 та крах кабінету для фашиків.Канал про гойку 🇺🇦🎮 Наш чат | Зарядити канал | #Оновлення
Новий дизайнер дивізії, капітани та медалі для кораблів — нові механіки в ДЛС (1/1)Минулий щоденник про ДЛС був відверто нудним, через що ми дуже хотіли отримати новий матеріал для дискусії, аби новий був цікавіший. На щастя, ми такий і отримали)Капітани. Відтепер, як і в дивізій, кожен корабель Вашого флоту матиме капітана корабля. Як і в офіцера піхоти, капітан отримує досвід від боїв, може бути підвищений до адмірала, а на його кораблю можна видавати медалі за значні заслуги. Також бонусом можна буде бачити детальну історію кожного корабля та його авіацію (на авіаносцях)Новий конструктор дивізій. Розробники вирішили перекромсати звичний конструктор. З основного, велика 3д модель, основні характеристики дивізії (ширина, хп, орга) на видноті, та гарячі клавіші для швидкого додавання підрозділів. І найголовніше — роти підтримки полку, працюють як роти підтримки дивізії. Як приклад, показали батареї звичних гармат, та загін кулеметників.Покращити підтримку полку можна через дослідження піхотних мінометів та допоміжної зброї у вкладці піхотних технологій. Розробники кажуть про введення обмежень на ці нові роти підтримки, зокрема неможливість додати підтримку полку до 1 каски чи піхотні гармати до полку танків. У одному з минулих щоденників обіцяли варіювати вплив підтримки залежно від кількості батальйонів (якщо лише 1 батальйон то лише 1/5 від статів полку). Зараз разраби відкотили цю заяву, обіцяючи це не вводити.В загальному, перша механіка мала вийти ще з длс на Японію, а в другій ідея уваги на 3д модельки це іграшка чисто для модів, але сама ідея підтримки полків може стати чимось цікавим, будемо спостерігати далі.Автори: Мітчел, Денис СмірновКанал про гойку 🇺🇦🎮 Наш чат | Зарядити канал | #Оновлення
Нові фокуси Австралії — нове ДЛС Thunder at the Gates (1/1)Політична гілка. Гра починається з виборів 1936 року між консерваторами та лейбористами. Переможуть лейбористи — можна швидше виправити економіку, яка залежить від Лондона. Переможуть консерватори — посилюється співпраця з ВБ, що несе вигоду країні. Ці вибори повторюватимуться раз у 4 роки, що дозволить стрибати між гілками. Лише стартові вибори впливають на ідеологію.Головною подією є Канберрійська авіакатастрофа, про яку парадокси казали раніше і про яку наш друг публікував на Історичному каналі ТІПової.Фокуси на народжуваність. В Австралії демографічна криза, яка безпосередньо впливає на перебіг гри — спробуй повоювати без призовників. Тому можна: мобілізувати жінок, зменшити обмеження на імміграцію до країни та надати права аборигенам (не-лівих опцій нема). Хоч тут і багато є про призов та створення підрозділів, це все ж не військова гілка.Що у Армії? Найбільшим викликом для війська є Закон про Ополчення, в рамках якого залучення австралійських солдат за межами країни є неможливим, крім експедиційного корпусу. Австралія стартує з -25% до атаки та оборони на не-корінній території. Також є генерали з навиком "Експедиційний лідер", що додає +15% до атаки і оборони, але ціною ліміту армії не в 24 дивізії, а в 6. Цей трейт може бути вручений генералу лише через фокус.Таким чином, головними проблемами для армії є її ополченська основа, яка забороняє її використовувати за межами континенту, та брак самих призовників.Фокуси на ВПС та Флот. Нічого унікального, усе те саме що й в інших Домініонів. Щиро кажучи, маємо підозру що до цього ДЛС фокусів на авіацію та флот було стільки ж.Економічна гілка є спільною для демократів та фашистів, у той час як комуністи мають окремішню. Дивний вибір, та нехай.Чекаємо наступного щоденника, бо цей щось слабенький.Канал про гойку 🇺🇦🎮 Наш чат | Зарядити канал | #Оновлення
Реворк флоту та літаків — новий щоденник ПарадоксівТак, 8 травня, слідом за новим ДЛС на Чехів та оновлень для нього, Парадокси спойлернули що буде далі додано та змінено у флоті та авіації, заодно вліпивши відповіді на питання та скарги гравців (на найбанальніші). Більшість змін стосуються ШІ, але також змінено баланс. Як не крути, скоро знаменна дата — в липні Гойці буде 10 років!Зміни до бота:— Бот буде поновлювати чинну бойову групу новими суднами. Так, дійсно, раніше бот так не робив, і нові судна накопичувалися в резерві. В патчі до 10річчя він буде "іноді проглядати резерв" та відправляти звідти судна.— Бот розумніше ремонтуватиме свій флот. Замість того, щоб покладатися на автоматизацію та рандом, флоти бота покидатимуть дрібні порти першого-другого рівня та йтимуть до найбільших морських баз, якщо їх сильно побито.— Якщо крейсер чи інше велике судно зазнало завеликої шкоди, а в резерві є подібне судно, то в новому патчі бот ротує їх.— Бот буде краще реагувати на загрози на морі. Дотепер була двошарова система визначення загрози, через яку пріоритети реакції "поїхали". Парадокси звітують, що у бета-версії бот уже реагує як слід.— Бот розумніше визначатиме головний порт для флоту.— Чекайте агресивніших висадок від бота, якщо той буде певен у власній перевазі.— Модери тепер мають доступ до визначення пріоритету висадок ботами.— Якщо бот програватиме у морському бою, він може прийняти значно раніше рішення про відступ.— США, ВБ та Німеччина будуть більше притримуватися історичних комбінацій власних флотів. Німці повернуться до великого акценту на субмарини, в той час як з'єднання есмінців у США та ВБ матимуть покращені дизайни.— Якщо у резерві флоту будуть якісно кращі кораблі (вищого рівня і т.д.), то бот буде замінювати свої старі судна у чинному флоті на них.— Захист берегів буде посилюватися лише у випадку спостереження ворожої присутності ботом. Тобто бот витрачатиме більше сил на захист островів у Океанії за Японію, бо там буде більшість американських сил, і лише після переходу війни поближче до Японії — буде фортифікувати саме її.Баланс:— Наказ "Ударна група" відтепер НЕ РЕАГУВАТИМЕ на інші сутички по дорозі до бою, на який реагує флот. Тепер субмарини не зможуть відволікати ваші флоти.— Понерфили важкі кулемети на літаках. Тепер вони дорожчі за легкі, а показники атаки зменшено.— Прискорили здобуття майстерності морськими доктринами.Дрібні та приємні правки:— Можна буде фільтрувати свої дивізії за типом у меню військ (F11, або ж у кутку поруч з світовою напругою)— Більшість процесів щодо флоту та авіації (втрати літаків від поломок, прорахунки витрат пального, дата про стати в оснащення, обраховування варіантів оснащення та ін.) споживатимуть менше ресурсів вашого комп'ютера.— При купівлі оснащення на міжнародному ринку, гойка автоматично обиратиме максимальне значення цього оснащення та автоматично ставить оптимальну кількість фабрик. Менше кліків!Зазначимо, що бот і досі не робитиме імбових шаблонів чи таких, що хоча б трохи нагадують мета-білди (і це навмисно зроблено), але це прогрес. Уже буде важче воювати. Стежимо далі, що готують до 10-ї річниці гойки!Канал про гойку 🇺🇦🎮 Наш чат | Зарядити канал | #Оновлення
ДЛС — Альтернативна Чехія! (2/2)Якщо ви заходили у коментарі під першим постом, то вже знаєте, що кордони для гілок є... дивними. Хоча деякі факти з наступного тексту і покращили нашу думку, але те, що Пруссія та землі полабських слов'ян не є частиною Чехії, є абсурдом. Так само і бракує опції створити Західнославію, однак може в наступних щоденниках буде більше.Але настала пора покинути тему кордонів і оцінити фокуси.Монархія. Доволі звичайна гілка, подібна до австрійської монархії. Дивно, однак про те, хто претендує на корону — не сказано.Із цікавого, Чехія по шляху монархістів може допомогти васальній Польщі створити Річ Посполиту, а угорцям — вийти у кордони до Тріанону. Тобто Чехія матиме два сильних васали, які матимуть достатньо потенціалу для самооборони.Також, значна частина зовнішньої політики є спільною для нацистів та монархістів. Обоє можуть інтегрувати Угорщину після того, як та забере частину Югославії та Румунії. Лише монархісти, однак, можуть розділити на дрібні князівства Польщу та Німеччину, забравши частину територій. Нацисти. Акцент іде на співпрацю з Третім Райхом через альянс або васалітет. Відверто кажучи, з того, що ми бачили тут і у минулому скріні, то воно не вражає. Нацисти тут скоріше для потреб мультиплеєру.Комуняки. Із політичного: типовий поділ на сталіністів та незалежників. Сталіністи діляться на дві групи: фракції Коллера та Готтвальда. Незалежні комуністи ж мають бафи на формування Малої Антанти, розбудовуючи своїх сусідів, у яких можна змінити ідеологію та потім інтегрувати. Радимо йти по децентралізації, якщо йтимете в комуністів. Бонуси будуть вищі за роздроблення та подальше об'єднання Югославії.Реворк "Поділеної нації". Тепер нацдух не можна прибрати через фокус, а пройшовши через гілку рішень на вирішення проблем, які заважають розвитку економіки в кожному окремому регіоні. Десь бракує інвестицій, а десь — робітників.Цікаво, але найбільше нацдухів, напевне, саме у комуністів. Монархісти та нацисти виглядають дещо недоробленими. Чекаємо наступних щоденників!Канал про гойку 🇺🇦🎮 Наш чат | Зарядити канал | #Оновлення
ДЛС — Нові чеські фокуси (1/2)!Хоча частину фокусів та контенту вже було сказано у минулому щоденнику, цей щоденник більше розповідає про деталі цих фокусів та загальну картину.Демократична політика. Гілка демократів поділена на дві сторони: історична з Едвардом Бенешем та альт-історична з коаліцією демократичних партій. Спойлер: іти шляхом Бенеша взагалі немає сенсу, однак навіть з обрізаного скріна видно шлях колаборації з Райхом. Цей суб-шлях пророкуємо буде топ-шляхом у мультиплеєрі і для однієї-двох ачівок, але далі вигоди нема. Інша демократична гілка — коаліція дем.партій — дозволяє створити Центральноєвропейську Федерацію з Австрією та Угорщиною. Спершу як альянс, далі можна буде з ними об'єднатися і створити цю федерацію. Також ця гілка передбачає вибір між сепарацією Карпатської України від Чехословаччини та надання більших прав регіону. Промисловість. Парадокси люблять створювати обширні промислові гілки для мінорів. Кількість фокусів та бафи від них зроблять чеську промисловість певно що більшою за ВБ та США. З усіх економічних гілок фокусів різних країн, чеська промка буде найдовшою з усіх країн в грі.За те, що в промисловість навіть додали нову механіку оптимізації суто для Чехів, навіть говорити не станемо. Вона більше підходить мажорам, аніж Чехії.Зовнішня політика. Загалом — більшість була присутня і у ванілі. З нового: можна провести інтервенцію у Совєтську Громадянську Війну, отримати заводи по завершенню гілки на Малу Антанту. Також є опції створити конфедерацію з Польщею та навіть створити дружню до себе Українську Державу і підтримувати її.Армія — нічого нового, схема подібна до фокусів з минулих ДЛС.Але переробили механіку побудови чеських укріплень: більше не вдасться створити велетенську Мажино на кордоні проти всіх сусідів, доведеться обирати кордони та ризику від сусідів.Наступний пост буде про альтернативні політичні гілки для Чехії.Канал про гойку 🇺🇦🎮 Наш чат | Зарядити канал | #Оновлення