Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Hard Skills for PM - Channel
Added 06 Dec 2025

Hard Skills for PM - Channel

@hardskillsforpm
Number of subscribers: 1 817
Photos: 620
Videos: 22
Links: 147
Description:
Пише @andriimandrika - Founder/Trainer - hardskillsforpm.com, Head of KOLOssus - KOLO, Ex-Head of Product - Rocket Місце для прокачки ваших хард скіллів з управління продуктами.

👥 Number of subscribers

1 817
Average/Day:: 0
Average/Week:: +3
Average/Month:: +3

👁️ Average views per message

668
Average/Day:: 672
Average/Week:: 663
ERR: 36.76%

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.2

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 555 26-04-07 07:35
Навчимо клод-кодити та автоматизувати задачі з АІ всю Україну.Десь приблизно так міг би звучати мій політичний слоган.Але поки що це внутрішня місія воркшопу, який без офіційного повноцінного анонсу зібрав в передзапис близько 1 000 спеціалістів, а охоплення постів сягнули 100 000.Це воркшоп на 6 годин, для тих, хто готовий виділити цілу суботу, але таки опанувати весь арсенал автоматизацій та навчитись будувати автономних АІ агентів. Від 0 до готового агента, інтегрованого в ваше робоче або особисте життя.Воркшоп платний, бо це не базова покрокова інструкція, а пропрацьована методологія навчання, перевірена вже 600+ випускниками воркшопів з АІ прототипування.Ви не слухатимете туторіал або розповіді про нерелевантний вам особистий досвід, а відпрацьовуватимете навички разом з групою однодумців та особистою підтримкою 3 менторів. Разом з Артемом та Россом, на трьох ми маємо понад 2000 годин вайбкодингу, і тисячі годин менторства продактів та інших спеціалістів технологічного сектору.Після воркшопу учасники пропрацюють домашку, отримають розгорнутий особистий фідбек нашої команди і сертифікат про проходження.Який, повірте, вже став знаком якості в українській продуктовій бульбашці.Ну десь так, друзі.25 квітня10:00 - 16:00Третина місць вже заброньована. Посилання лишаю ОСЬ ТУТ і вибачаюсь перед тими, хто був в списку передзапису, але ще не отримав запрошення особисто (перед цим постом).
👁 696 26-04-02 08:26
Будувати продукт без аналітики — це гадати на кавовій гущі та тішити его (своє або стейкхолдерів).Я завжди казав і кажу, що всі продуктові рішення мають виходити та/або перевірятись цифрами та данними.Відповідно, ролі продакта та аналітика в команді дуже взаємопов’язані і як продакту неодмінно варто вчитись працювати з данними, так і аналітикам варто прокачувати свої продуктові навички.Яким має бути ідеальний дует, поговоримо на офлайн панельній дискусії Thursday Talks у Києві разом зі спікерами із Universe Group, продуктової IT-компанії.Буде максимально практично:🔹 як аналітику перейти від метрик до впливу на рішення🔹 як знаходити точки росту у воронці і не плутати причини з симптомами🔹 що таке “успішний запуск” фічі після релізу🔹 як не стати feature manager і будувати продукт через юніт-економіку🔹 і як AI вже зараз змінює роботу з даними.📍 Київ, Поділ (адресу локації буде повідомлено у підтвердженні реєстрації)🗓 9 квітня, 19:00 (збір гостей з 18:30)🎟 безкоштовно, але з відбором Форма реєстрації - за посиланням.
👁 632 26-03-23 12:35
Світ ніби зараз ділиться на дві частини: люди, які не можуть замовкнути про Claude Code і ті, кого лякає слово «Code» та якісь незрозумілі термінали в цьому всьому.А що, якщо я вам скажу, що Claude Code — це рівно те саме, що звичні чати з АІ, але він дійсно ВИКОНУЄ за вас задачі та кодить за вас?А що, якщо вашою задачею буде просто зареєструватись на воркшоп, а далі я та моя команда потримаємо вас за руку, пояснимо все про перші кроки роботи з Claude Code та Claude Cowork та допоможемо створити вашого першого АІ агента без стресу, спалених токенів і 3-годинного спринту, щоб автоматизувати 3-хвилинну задачу?Ось що ми разом зробимо на воркшопі Claude Code & Cowork for non-developers:→ Розберемось, що таке AI-агент і які можливості відкриває робота з ними → Встановимо Claude Code і розберемось, що варто робити через нього, а під що краще підійде Cowork→ Створимо персонального AI-агента з вашим контекстом: роль, індустрія, задачі, стиль роботи → Напишемо команди для автоматизації ваших повторюваних задач → Навчимо агента вашій професії через Skills, щоб він робив не просто «щось», а саме те, що потрібно вам → Покажемо, як запустити кількох агентів одночасно → Підключимо Claude до ваших робочих інструментів: Notion, Slack, Google Drive, JiraНа виході у кожного учасника буде персональний AI-асистент з контекстом, командою, скілами та інтеграцією з вашим робочим інструментом. Реальна система, яка вже спрощуватиме вам життя та автоматизуватиме рутинне.Незабаром оголосимо дати воркшопу. Пишіть під цим постом «агент», і я додам вас у waiting list.Опануєте всі нюанси і перестанете відчувати FOMO та страх почати в одному флаконі.
👁 787 26-03-17 08:53
Я ждав ждав і дождався!Буду спікером на цьогорічному DOU DayНе буду брехати, це стояло незакритим гештальтом доволі довго. Тож коли прийшов "лист щастя" з підтвердженням, зрадів як дитина.Говоритимемо про фінансові моделі. Не про ті, що пиляться в Excel і були створені, щоб ніхто ніколи той файл не відкрівав, і не ті, які роблять бухгалтери та фінансисти. А про ті, що реально допомагають продуктам зростати.Продуктові рішення часто приймаються інтуїтивно (про це теж не буду брехати, хоча дуже хотілося б!)Це нормально працює до моменту, коли продукт починає масштабуватись.Тоді "чуйки" топменеджменту вже не вистачає.За останні роки я попрацював з 30+ українськими компаніями:mono, Uklon, Fozzy Group, Skylum та іншими. У кожному кейсі фінмодель була не просто файлом, а інструментом прийняття рішень. Тому я виділив ключові кейси використання фін. моделей і хотів би ними поділитись на доповіді.Хочте будувати такі ж класні продукти, приходьте слухати:— як оцінити життєздатність продукту ще до розробки, та розрахувати точку беззбитковості та період окупності майбутнього продукту — де шукати точки кратного зростання (не мікрооптимізації) — як аналізувати попередню динаміку розвитку продукту, та прогнозувати майбутній його рух— як пов'язати North Star, метрики і гроші в одну систему — як використовувати фінмодель для оцінки гіпотез, експериментів та роадмапу— як перестати робити "мертві" фінмоделі, які ніхто не відкриває— та й загалом, які кроки треба пройти, щоб побудувати просту але дієву фін. модель свого продукту Жодної теорії заради теорії.Тільки практика і інсайти, які можна забрати в роботу відразу. На доповіді буду показувати реальні спредшити з фін. моделями, а потім може й пошарю їх всім слухачам.Я вам, авжеж, ще не одноразово нагадаю, але думаю, квитки варто брати завчасно.https://dou.ua/dou-day-2026/
👁 664 26-03-10 11:04
Є така проблема: поки детально прописуєш програму воркшопу з АІ, виходить 5 нових моделей, 2 нових інструменти, і якийсь анонс знову перевертає все з ніг на голову.Але основа незмінна.Без розуміння, які етапи можна пришвидшити, де потрібна деталізація, як прив'язати бази даних і побудувати інтеграції, далі не поїдеш.Незалежно від того, яка модель та який інструмент зараз топ-1 і викликає у всіх FOMO.Минулі вихідні ми з Россом провели вже 6-й відкритий воркшоп з АІ-прототипування.Цього разу зробили розширену версію: перший день повністю присвятили генерації та перевірці гіпотез. І не дарма. Бо як же круто було, коли одна з команд почала воркшоп з ідеї космічних подорожей, а завершила його з продуктом для тревел-інфлюенсерів 😉 Другий день — вайбкодили на повну.Будували повноцінні функціональні продукти з нуля.Тож ще 23 продакта прокачались в навичках роботи з гіпотезами та АІ-інструментами.І пішли виконувати домашню роботу, на якій кожному треба буде створити свій продукт. Тільки після детального фідбеку від нас учасник отримає сертифікат, який підтверджує опанування навичками вайб-кодингу.Наступний такий воркшоп плануємо провести в травні. Хочете приєднатись, пишіть “вайб-кодінг” в коментарях і ми напишемо вам після анонсу.А тим часом ні ми, ні АІ, не стоїмо на місці. Вже в квітні спробуємо анонсувати наш новий воркшоп з Claude Code. Це буде щось зовсім інше і суперпотужне. Вже проводимо цю програму в корпоративному форматі.Stay tuned. Скоро розповімо про всі воркшопи детальніше 😊
👁 856 26-03-05 09:14
Віддаю останнє місце на воркшоп з AI-прототипування зі знижкою!Воркшоп вже завтра, а місце лишилось всього одне. Якщо ви вагались до останнього, то оце знак зверху і магічний пінок все ж залетіти і побороти FOMO стосовно вайб-кодингу.Цього разу, на відміну від попередніх, ми робимо два дні.1️⃣ День перший — валідуємо ідеї. Як знайти ідею продукту, сформулювати її, знайти підтвердження що потреба дійсно є, проаналізувати конкурентів та сформувати найкраще рішення проблеми.Все це вчимось пришвидшувати за допомогою LLM. І головне, детально описати та провалідувати продукт ще до того, як використаємо перший токен у вайб-кодинг інструментах.2️⃣ День другий — будуємо. Весь флоу розробки, інтеграції зі сторонніми сервісами, аналітика.Закриваємо абсолютно все, щоб на фінішній лінії ви мали готовий продукт на своєму домені, який можна валідувати на користувачах.Програма дуже насичена і на виході ви відчуватимете себе суперменом, якому на шлях від ідеї до готового працюючого рішення потрібно ну дуже мало часу.Перевірено 400+ попередніми учасниками, між іншим 😉 Промо-код на 75$ знижки: last_75 Вводьте при оплаті за посиланням https://pm-ai-mvp.replit.app/Хто перший, того і тапки, як в нас кажуть.
👁 633 26-02-23 08:51
Інтерв'ю Lenny Rachitsky з Boris Cherny варто подивитись не тільки заради того моменту, де вони зрозуміли, що обидва з Одеси.Це одне з найкращих інтерв'ю про те, наскільки швидко AI змінює принципи розробки продуктів.Я глянув, тримайте мої нотатки.1️⃣ Борис очолює Claude Code в Anthropic, і 100% його коду пише, звісно ж, Claude Code. Продуктивність його команди, за оцінкою, зросла приблизно вдвічі.2️⃣ Борис, як і інші в індустрії, говорить про поняття builder — людини, яка формулює задум, формує продукт і використовує AI для механічної роботи з кодом.3️⃣ Продакти та розробники ще ніколи не були так близько за навичками.Кожен розробник може стати продактом, кожен продакт — самостійно розібратись з кодом. І чим далі, тим краще AI закриватиме прогалини в навичках.Крім однієї. Навички роботи з самим AI.(тут, до речі, нагадую, що ми з Rostyslav Salata в цьому допомагаємо, нагадую про деталі ось тут)4️⃣ Що це все означає для продакта:👉 чим краще розумієш, що і навіщо будувати — тим краще👉 чим краще орієнтуєшся в інструментах вайб-кодингу та агентах — тим краще👉 чим глибше читаєш сигнали (фідбек, аналітика, баг-репорти) — тим краще👉 чим сильніший твій judgment і здатність відрізнити непоганий варіант від найкращого — тим краще5️⃣ Виграшний набір навичок для продакта: вміти чітко формулювати проблеми, проєктувати системи, де люди й агенти ефективно співпрацюють, і вести команду до правильних рішень.Агенти вже можуть зробити багато роботи за нас.Але за кожним агентом має бути людина, яка приймає результат і вирішує, що далі нести в роботу.🤔 Погоджуєтесь?
👁 695 26-01-27 09:45
Ми повертаємо легендарний воркшоп з AI-прототипування!Проаналізували з Россом відгуки, зважили всі плюси й мінуси, оновили формат — і анонсуємо новий ДВОДЕННИЙ воркшоп, який проведемо 6–7 березня.Це будуть 10 годин ще більш концентрованих знань, з ще більшою кількістю практики роботи з AI-інструментами.За пів року з моменту першого воркшопу їх, до речі, суттєво побільшало 🙂👀 Що оновилось:👉 на старті валідовуємо ідеї продуктів через публічні дані та конкурентів👉 працюємо не лише з базовими AI-інструментами (Replit, bolt0, Lovable), а й зі складнішими сценаріями (Claude Artifacts, Magic Patterns)👉 більше уваги інтеграціям, деплою, базам даних та аналітиці👉 прототипи доводимо до стану, з яким реально йти на тест гіпотези або показ команді / інвесторамФормат по днях:1 день — від ідеї до структури MVP2 день — побудова продуманих AI-прототипів, готових до використанняМісць до 25.Для реєстрації переходьте за посиланням >>> https://pm-ai-mvp.replit.app/Залишилось тільки зиму пережити, в усіх сенсах.
👁 754 26-01-08 08:36
70–80% знань з лекційного формату зникають без практики вже в перші дні.Досить це терпіти 🙂 Дорослі спеціалісти вимагають геть іншого підходу в навчанні.Перевірено мною та командою на вже понад 5000+ студентів.Середньостатистичне навчання в вакуумі досі часто виглядає як лекція-начитка з говорящою головою тренера.За роки роботи з освітніми продуктами, можу сказати прямо: цей формат не працює. Взагалі.Коли ми навчаємо дорослих, головне завдання — не просто передати знання, а створити умови, в яких люди самі думають, пробують і перетворюють знання на навички.Саме тому в дизайні і великих курсів, і маленьких воркшопів Hard Skills for PdM я використовую підхід Training from the Back of the Room (TBR).Про нього розказую в каруселі детальніше — для тих, хто в 2026 планує створити власне навчання, або покликати нас прочитати курс команді (за цим пишіть в особисті).За роки в мене чітко сформувалось розуміння, що в навчанні реально працює, а що виглядає красиво на слайдах, але не дає результату.Якщо вам цікаво, як саме я інтегрую 4C у воркшопи, з прикладами вправ і логікою побудови сесій, напишіть у коментарях, що саме тут найцікавіше.Розкрию ці теми в наступних постах.
👁 691 26-01-05 08:18
Можливо, це буде один з останніх постів з підсумками 2025 у вашій стрічці.Але я і Hard Skills for PdM так стрімко виросли, що не зафіксувати це було б злочином.За рік ми провели 20 корпоративних навчальних програм з продуктового менеджменту для 15 компаній + ще 5 відкритих воркшопів.Навчили 500+ учасників.Сумарно — 270+ годин навчання. А це, на хвилинку ~ 11 днів безперервно.За цей час можна було тричі передивитись всі серії “Друзів”, майже 4 рази “Game of Thrones”, або 22 рази “The Lord of the Rings”.А ми замість цього проводили воркшопи та підвищували скіли продуктових команд 🙂У каруселі чесні факти: що вийшло і що не вийшло.А тут хочу сказати дякую.По-перше, команді ❤️Ань, Россу, Артему, Олі, Олі, Ксені, та Ліні.За витримку, темп, відповідальність і за те, що цей рік ми реально витягнули разом.Ви — моя опора.По-друге , нашим партнерам і клієнтам, з якими ми цього року працювали:Applyft, RocketHash, Fozzy Group, OneNotary, mono, Лавка Традицій, Київстар, Readdle, Howly by SKELAR, Skylum, PUMB, Uklon, JATAPP, Sharkscode, PrivatBank.Дякую за довіру, повторні запити і бажання справді прокачувати продуктове мислення в командах.Рік був не ідеальним і не простим.Не всі цілі вдалося закрити, тож частина з них перекочувала в наступний.Наприклад, таки вийти на 10 000 підписників тут, у LinkedInАбо запустити подкаст про продуктові процеси в різних компаніях, про який мрію вже пару років😅 Побачим, побачим.Пірнаємо в наступний. Він ще амбітніше!