Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Гуляйполе.City
Added 06 Jun 2021

Гуляйполе.City

@gylyajpolecity
Number of subscribers: 5 457
Photos: 6,890
Videos: 1,380
Links: 6,420
Description:
Новини Гуляйполя та Пологівського району. Канал сайту Гуляйполе.City. ЗМІ

👥 Number of subscribers

5 457
Average/Day:: -2
Average/Week:: -6
Average/Month:: +17

👁️ Average views per message

2 126
Average/Day:: 1,820
Average/Week:: 2,016
ERR: 38.96%

📊 Messages per Day

5.7
Last day: 7
Week average: 4.9
Average per day: 5.7

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,700 24-08-07 12:47
🟠На що витрачали державні кошти в онкоцентрі ЗапоріжжяЗапорізький обласний протипухлинний центр продовжує працювати, але вже у складі КНП “Запорізька обласна лікарня”. Процес об'єднання медзакладів завершено. Про перші підсумки реформи, ініційованої обласною владою, йшла мова на брифінгу.Нагадаємо, з 7 травня до Запорізької обласної лікарні рішенням голови Запорізької ОВА Івана Федорова, приєднали онкологічний і кардіологічний диспансери. 🗣️Це рішення викликало массу обурення в колективі саме онкологічного центру. Пацієнти почали збирати підписи під петицією про відміну рішення. Основна пересторога запорожців - онкослужба буде знищена монополістом. А саме обласною лікарнею. Наразі пристрасті вгамувались. Для пацієнтів нічого не змінилось, каже директорка Департаменту охорони здоров’я ЗОДА Вікторія Клименко.За словами очільниці департаменту, на рахунках онкоцентру залишилась чимала сума не використаних грошей 168 млн грн. Звідки взялись ці гроші? Як і ким вони будуть використовуватись?Скільки лікарів звільнилось через реформу? Що отримали пацієнти? Деталі у відео👆Підписатись | Facebook | TikTok | Viber |
👁 1,200 23-11-17 15:02
По напрямках, на зараз:Бахмутський - ворог ще більше посилив атаки і за інтенсивністю боїв, це все більше становиться схожим на купʼянський напрямок.Авдіївський - ворог мав додаткові успіхи у районі Степового та напрямку Новокалинового. Важко у напрямку Очеретиного. Детальніше поговоримо вночі.Купʼянський, Лиманський - окупанти після серії невдач під Стньківкою, знову переключилися на Кислівку. Мали невеликі успіхи. Так само як у районі Першотравневого.Токмацький, Вугледарський, Бердянський, Мар'їнський - без особливих змін.Лівобережжя Херсонщини - ворогу не вдалося витіснити наших воїнів з плацдармів. Але тиск чиниться дуже потужний.Ремарочка по Херсонщині. Знаєте, там зараз відбувається протистояння інтелектуалів. Наше командування проти штабу теплинського.Наші перемагають з невеликим відривом, але ворог чинить гідний опір в оперативно-тактичному вимірі.Треба це розуміти і з цим рахуватися. Ми не проти бомжів воюємо. Але мені дуже приємно спостерігати, як теплинського медійно "мочать" свої ж. Нехай перегризуться як павуки у банці, нам же легше буде😉🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 1,100 23-10-16 18:09
Зараз очевидно, що основний напрямок наступу окупантів - купʼянсько-лиманський та авдіївський.Марʼїнський - допоміжний, для сковування наших сил. Але там ворог також хоче виконати задачу та взяти залишки міста під повний контроль.На інших ділянках окупанти хочуть мінімально встановити статус-кво станом на початок літа.Тобто відкинути наші сили з Роботинського плацдарму, повернути під контроль Времівський виступ та змусити нас відійти на південному фланзі Бахмута до Іванівського щонайменше.З ділянками основного наступу все зрозуміло - вони хочуть вийти на східний берег р. Оскіл по всій довжині, а також, за можливості, окупувати Авдіївку та "закрити марʼїнське питання".Але ті самі задачі у них стояли і рік тому. Тоді, з врахуванням величезних сил та спроможностей, вони цього не досягли.Зараз можливостей в окупантів менше. І результати масованих штурмів у районі Авдіївки - мізерні.Але треба знищити їх наступальний потенціал на всіх ділянках. Під цією егідою і пройде осінньо-зимова кампанія.А щодо того - як далеко зможуть зайти окупанти, подивимось. Ніхто жодних гарантій вам не дасть, що ми втримаємо ту саму Марʼїнку або Борову з Лиманом.Давайте зберігати спокій і донатити на ЗСУ. Це мінімум з того, що можна зробити.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 975 23-10-06 18:29
"Ми Роботине на 3 вулиці брали 3 місяці. З такими темпами будемо 100500 років звільняти територію".Такі слова я, на жаль, чую найчастіше, коли людина хоче обговорити поточну ситуацію.І ось знаєте, окрім того, що це глибоке нерозуміння того, що відбувається. Це ще й банальна зневіра.Чи розуміють такі коментатори, що у районі Роботиного-Новопокропівки-Вербового знаходиться головна лінія оборони ворога з по суті підземним містом?Чи розуміють коментатори оперативно-стратегічну важливість цієї головної лінії оборони ворога? Розуміють, що трапиться, якщо вона буде прорвана по всій глибині на декількох ділянках? Хоча б до Солодкої Балки та Очеретуватого? Ні. Ні. І ще раз ні.Від чого зневіра? Від реальності?Це ж весело було спостерігати, як наші байрактари крили цілі ворожі колони, неприкриті ППО, бо вони зібралися прогулятися маршем по нашій території.А коли ворог почав адаптовуватися, згадав свій досвід і кинув значні сили для проведення нових загальновійськових операцій - то це вже не так весело було дивитися, егеж?Зрозуміло, що коли ворог ставить на кон тупо все, то було б повною дурістю вважати, що це буде для нас легкою прогулянкою.Це місяці та роки важких боїв. Тисячі втрачених життів найкращих українців та українок.І буде дуже добре, просто ідеально, якщо наша країна впорається за 1,5-2 роки. Це не прогноз, це моя особиста думка, з якою ви можете бути незгодні.А ми тепер в тилу обговорюємо "не допомагаю армії, бо корупція, а очільники обласних ТЦК маєтки будуть".Ні, друзі, так воно не працює.Якщо не допомагати армії зараз - то що буде за півроку-рік? Хлопці залишаться без корчів та fpv, без достатньої кількості мавіків, теплаків та ПНБ.І ви вже не зможете дивитися відосики, де на голову чергового орка прилітає умовний вог. Тому що ні з чого скидати буде.Якщо ви не допомагаєте армії - то ви не хочете нашої перемоги. Бо жоден уряд не здатен самотужки забезпечити все.Тільки разом, тільки максимально згуртувавшись можна побороти ворога.Який, до того ж, переважає тебе у 3 рази за мобілізаційним потенціалом, кількістю заліза та розміром економіки.У нас ще 9,5 років тому забрали частину країни, а ми вже під кінець 2015 року забули, що таке АТО і що там десятки тисяч наших воїнів продовжували виконувати завдання.Я дуже не хочу повторення цього процесу. Але ми, на жаль, дуже впевнено до цього йдемо.Не треба так.Згадайте лютий-березень 2022, і як тоді всі працювали на військо. Як закривали багатомільйоні збори навіть не за години.І ви повинні розуміти, що коли ми бʼємо по території окупанта, то гуртуються вже вони. А у нас поки що зворотній процес. Це дуже сумно.По території ворога бити треба, як і переносити бойові дії туди. Але без міцного тилу зробити останнє буде нереально.Давайте братися за розум, приходити до тями і робити все для армії хоча б до перемоги. А бажано - завжди.Головне - це потрібно прямо тут і зараз. Ніяк інакше.Ми переможемо тільки разом!🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 636 23-09-29 10:37
⚡️Генеральна конференція МАГАТЕ схвалила резолюцію щодо негайного повернення Запорізької атомної станції під повний контроль України✍️«Під час 67-ї сесії Генеральної конференції МАГАТЕ 69 країн підтримали резолюцію щодо ядерної безпеки в Україні. Резолюцію запропоновано Канадою, Фінляндією та Коста-Рікою. Серед іншого, вона закликає російську федерацію до негайного виведення всього військового та іншого неуповноваженого персоналу із ЗАЕС та повернення станції під повний контроль компетентних органів України відповідно до існуючої ліцензії, виданої Державною інспекцією ядерного регулювання України (ДІЯРУ), забезпечення безпечного та захищеного функціонування станції, для того щоб Агентство здійснювало ефективне та дієве впровадження гарантій безпеки відповідно до Угоди України про всеосяжні гарантії та Додаткового протоколу», - йдеться у заяві Міненерго. 🗣Міністр енергетики Герман Галущенко висловив подяку нашим партнерам за ухвалення резолюції та генеральному директору МАГАТЕ Рафаелю Гроссі за зусилля, які докладаються Агентством для врегулювання ситуації довкола окупованої ЗАЕС. 🤦‍♂️Зокрема, у резолюції висловлюється "серйозна стурбованість" тим, що російська федерація не прислухалася до попередніх закликів Ради керуючих негайно припинити всі дії проти та на ядерних об’єктах в Україні та вивести свій військовий та інший персонал із Запорізької атомної електростанції.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 616 23-09-22 11:42
💙Шановні гуляйпільці! Під час повномасштабного вторгнення росії на територію нашої країни, редакція газети «ГОЛОС ГУЛЯЙПІЛЛЯ» припинила свій вихід. В умовах постійних артилерійських обстрілів, відсутності тепла та світла, масової евакуації населення було неможливо далі працювати та розповсюджувати друковане видання. Сьогодні, завдяки підтримці Національної Спілки журналістів України, колектив редакції працює над першим з часу російсько-української війни примірником газети. 💛Враховуючи реалії сьогоднішнього часу, хочеться заручитися вашою підтримкою та допомогою. Мова йде про збір даних всіх, кого вбила російська ракета чи то снаряд у наших трьох громадах Пологівського району – Гуляйпільській, Малинівській, Воздвижівській. Просимо вас всю інформацію, а також фото надсилати на електронну адресу: [email protected]. Зв'язок можна також тримати і через соціальну мережу Фейсбук - Гуляйполе сіті. Якщо ви бажаєте зустрітися особисто, запрошуємо вас до нашого робочого кабінету, який знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вулиця Крива бухта, 2, кабінет 107. (Для полегшення маршруту шукайте вивіску Інтерпласт, Мойдодир, Акумулятори).З повагою редактор газети Голос Гуляйпілля Тетяна Велика
👁 644 23-09-04 18:59
💪🔥 Військовий експерт Ніко Ланґе: "Українські військові частково подолали другу лінію російської оборони".Українська армія веде контрнаступ вже протягом 13 тижнів. До цього моменту, за словами військового експерта, колишнього голови оперативного штабу німецького Міністерства оборони Ніко Ланге, ЗСУ вдалося досягти перших значних успіхів на півдні країни."Українці нарешті змогли подолати найбільші мінні поля і першу лінію оборони Росії, а також принаймні частково і другу лінію. Якщо армія України пройде другу та третю лінії оборони, то у цій війні дуже швидко може настати перелом. Тоді Росія програє на півдні", - говорить Ланґе в інтерв'ю BILD.На думку Ланге, успіх контрнаступу слід оцінювати не за кількістю звільнених населених пунктів, а за досягненням стратегічних цілей."Для України не так важливо безпосередньо звільнити Токмак чи Мелітополь чи пробитися до Азовського моря. Якщо Україна зможе зруйнувати залізничну лінію та дороги і одночасно чинити тиск на Кримський міст або взагалі знищити його, то постачання боєприпасів та палива з Росії припиниться", — вважає експерт.Тактика, яка передбачає порушення російських логістичних ланцюжків, хороша тим, що вона позбавить великі українські міста вуличних боїв і тотальної руйнації, вважає експерт."Всі, хто говорить про "патову ситуацію" та "позиційну війну" чи невдалий контрнаступ України, помиляються. Україна повільно, але вірно повертає перебіг війни на свою користь", - упевнений Ланге.Приєднатись до каналу.