Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Грибник🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Грибник🇺🇦

@gribnik_ukr
Number of subscribers: 5 509
Photos: 8,170
Videos: 3,710
Links: 1,360
Description:
Принижую русню, аналізую, говорю правду та піднімаю тобі настрій🥷

👥 Number of subscribers

5 509
Average/Day:: -11
Average/Week:: +71
Average/Month:: +132

👁️ Average views per message

1 369
Average/Day:: 1,120
Average/Week:: 1,112
ERR: 24.85%

📊 Messages per Day

2.8
Last day: 5
Week average: 3.7
Average per day: 2.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,460 26-03-06 11:26
Другий етап обміну: загалом п’ятсот українських військових та двоє цивільних громадян — на волі!Чергова добра звістка: у межах другого етапу обміну полоненими, про що раніше домовилися на переговорах у Женеві, до України повернулися ще триста наших Воїнів. Окремо вдалося визволити ще двох цивільних громадян. Вітаю кожного на рідній землі та бажаю швидкого відновлення — знаю, що наші лікарі, реабілітологи та психологи дбатимуть про це якнайкраще!Певен, що кожен громадянин України нині поділяє радість із рідними та близькими тих, хто вірив і чекав на своїх увесь цей складний час.Працюємо, аби таких радісних емоцій було якомога більше — ще багатьох наших належить повернути додому. Боремося за кожного й кожну!Дякую усім, хто сприяє досягненню таких важливих результатів на гуманітарному треку: Президенту США Дональду Трампу та його адміністрації, Джареду Кушнеру, Стівену Віткоффу та всій переговорній команді з Америки, а також Об’єднаним Арабським Еміратам.Моя вдячність команді Координаційного штабу та усім структурам, які за дорученням Президента України продовжують працювати заради звільнення наших полонених.Окремо хочу подякувати усім людям із прикордонних громад, хто щоразу із синьо-жовтими та червоно-чорними прапорами виходить зустрічати Оборонців України на їхньому шляху додому — це найкраще свідчення нашої небайдужості, згуртованості та патріотизму. Пишаюся тим, як ми всі стоїмо один за одного у цей історичний час!
👁 1,650 26-01-21 13:21
Мир в Україні не настане вже завтра, але ми рухаємося вперед, і я відчуваю стриманий оптимізм. Такою була моя відповідь у Давосі на вступне запитання модераторапанельної дискусії «Шлях до миру в Україні: силою чи згодою?». Передусім маємо тверезо оцінювати реальність: сьогодні ми проходимо через найкривавішу війну після 1945 року. Сподіваюся, що ми все ж таки на шляху до кардинального рішення. Ми рухаємося вперед, і хоча було б неправдою обіцяти, що мир настане вже завтра, зусилля для цього докладаються величезні. Якщо потрібно чітко окреслити ситуацію, у якій ми перебуваємо зараз, я б використав термін «стриманий оптимізм».Багато хто говорить про те, що Україна повинна мати місце за столом перемовин. Насправді ми вже в процесі, і цей процес не йде без нас. Зокрема, ми провели серйозну роботу з представниками команди Дональда Трампа. Розуміємо, що зі слабкої позиції говорити з Росією неможливо. Тому нам критично необхідна подальша єдність і допомога партнерів: від озброєння до політичного впливу громад. Чвари між партнерами лише грають на руку ворогу.Щодо самої Росії, то її 12-річна риторика про «загрозу НАТО» залишається основним виправданням агресії. Проте за цей час росіяни самі загнали себе в іншу пастку. Що сильнішим ставав санкційний тиск, то більше Росія йшла в руки Китаю. Зараз ми бачимо фактичне поглинання Російської Федерації Китаєм. Так, Пекін не передав Росії жодної одиниці готового озброєння – це факт. Проте вони майстерно використовують слабкість Росії, поглинаючи її економічно та посилюючи свій політичний вплив. Росіяни це розуміють, і їм від цього боляче.Наше завдання – акумулювати всі сили, мобілізуватися і довести справу до кінця. Нам потрібен не просто фінал війни, а мир, гарантії безпеки й чіткий план відбудови України.Рухаємося далі. Слава Україні! 🇺🇦
👁 1,940 25-12-24 08:03
Мирний план для України: Зеленський назвав всі 20 пунктів1. Підтвердження суверенітету України.2. Угода про ненапад між Росією та Україною, моніторинг на лінії зіткнення.3. Гарантії безпеки.4. Чисельність ЗСУ — 800 тисяч у мирний час.5. США, НАТО та Європа нададуть Україні гарантії безпеки за прикладом статті 5. Якщо РФ вторгнеться — військова відповідь і відновлення санкцій.6. Росія закріпить політику ненападу щодо Європи та України у законах.7. Україна стане членом ЄС у визначений час.8. Пакет глобального розвитку — окрема угода про інвестиції.9. Створення фондів для відновлення, мета — залучити $800 млрд.10. Прискорення угоди про вільну торгівлю зі США.11. Без’ядерний статус України.12. ЗАЕС: компроміс у співуправлінні з США.13. Освітні програми для толерантності та усунення упереджень.14. Території: компроміси щодо окремих областей, можливий референдум.15. РФ та Україна не змінюватимуть домовленості силою.16. Росія не перешкоджатиме Україні використовувати річку Дніпро та Чорне море, Кінбурнська коса буде демілітаризована.17. Обмін полоненими всіх на всіх, повернення цивільних, дітей та політв’язнів.18. Україна має провести вибори якомога швидше після підписання угоди.19. Угода буде юридично обов’язковою, контроль — Рада миру на чолі з Трампом.20. Після погодження усіма сторонами негайно набуде чинності повне припинення вогню.
👁 1,730 25-12-23 11:55
Детальна доповідь Рустема Умєрова та Андрія Гнатова за результатами зустрічей з американською командою. Продуктивно попрацювали з представниками Президента Трампа, і зараз є підготовлені драфти кількох документів. Зокрема, є документи щодо гарантій безпеки для України, щодо відновлення та щодо базової рамки для закінчення цієї війни. Пункти на сьогодні зафіксовані так, щоб це відповідало завданню реального закінчення війни та необхідності не допустити третього російського вторгнення. Кожен раунд перемовин і зустрічей додає забезпеченості українським інтересам, і саме так конструктивно ми продовжимо цю роботу. Вдячний також європейським партнерам за підтримку та координацію. Чекаємо на продовження діалогу з Америкою. І важливо, щоб дипломатія завжди йшла пліч-о-пліч із необхідним тиском на Росію та необхідною підтримкою для України. Кожен російський удар по Україні та інтенсивні російські штурми на фронті доводять, що налаштованість України на завершення війни значно перевершує російську, і це треба виправити посиленням тиску світу на агресора. Дякую всім, хто з Україною!
👁 911 25-12-19 12:57
Україна не тільки отримує підтримку від сусідів, але й пропонує досвід свого захисту у цій війні, — Зеленський.Інші заяви президента:• Україна передала партнерам інформацію, де в Білорусі розташовані ракети «Орешнік», вони приймуть рішення, як реагувати.• Україна пропонує Польщі консультації щодо захисту від дронів. Ми знаємо, як відбиватися від кожного типу дронів, які має росія. Ми готові надалі підтримувати безпековий діалог з Польщею, зважаючи на загрозу з Білорусі.• Україна буде рада бачити польські компанії у відбудові держави.• Росія хоче розладу, хоче зруйнувати союз України і Польщі, не дамо їм це зробити.• Нам важливі ці 90 млрд євро, без них нам було б дуже складно. Це важливий крок, що європейські лідери знайшли це формат... Це сигнал росіянам, що нема сену продовжувати їм воювати, бо нас підтримали фінансово і ми не будемо «сипатися» на фронті.• Різниця між усіма F-16 і МіГ-29 для нас лише в тому, щоб не втрачати нашого пілота, тому що на МіГ-29 навчатися не потрібно, бо наші люди навчені. У цьому й було питання. Питання не в дефіциті літаків, питання в дефіциті пілотів.• Цими вихідними українська та американська делегації зустрінуться у США.
👁 811 25-12-05 13:09
Рівно 31 рік тому, 5 грудня 1994 року, Україна підписала Будапештський меморандум і добровільно віддала третій ядерний арсенал у світі в обмін на фейкові гарантії безпеки 📍Будапештський меморандум підписали президент США Білл Клінтон, Росії Борис Єльцин, України Леонід Кучма та прем'єр-міністр Великої Британії Джон Мейджор.📍Ці країни мали гарантувати Україні повну безпеку, а також брали на себе наступні зобов'язання: поважати незалежність, суверенітет та теперішні кордони України, утримуватися від загрози силою або її застосування проти територіальної цілісності або політичної незалежності України, утримуватись від економічного тиску, що може порушити суверенітет України, домагатися негайних дій з боку Ради Безпеки ООН з метою надання допомоги Україні, якщо вона стане жертвою акту агресії чи об'єктом погрози агресією з використанням ядерної зброї, не застосовувати ядерну зброю як проти України, так і проти інших держав-учасниць Договору, проводити консультації у разі виникнення ситуації, внаслідок якої постає питання стосовно цих зобов'язань.📍Ядерний потенціал України нараховував: 176 міжконтинентальних балістичних ракет, 130 рідкопаливних СС-19 (по шість боєголовок кожна) та 46 твердопаливних СС-24 (по десять боєголовок кожна) в шахтних пускових установках, стратегічні бомбардувальники Ту-95МС та Ту-160 (від 30 до 43), ядерні боєзаряди стратегічної зброї (від 1514 до 2156), тактичні ядерні боєзаряди (від 2800 до 4200).📍І як показав час, це була величезна помилка, ми віддали все, а отримали взамін — 0. Ніяких реальних гарантій безпеки фактично не було зафіксовано, і росія це прекрасно знала, і напал на нас. А наші союзники весь час допомагають нам лише, щоб ми трималися, а не перемогли.📍Будапешт має стати фатальним прикладом, який ми не маємо повторити зараз. Мирний договір зараз має бути підкріплений чітко прописаними військовими гарантіями безпеки від США та союзників у Європі. І цей документ повинен нести юридичну силу, тому повинен бути ратифікований парламентами всіх країн — гарантів. Інакше, нас просто знову обдурять, і нове вторгнення рф — це питання часу.
👁 693 25-10-01 15:35
ещё раз, уважаемые господа и дамы великих кабинетовк кому обращаться? что вам нужно? деньги? внимание? люди?уже где-то год, а то и больше, у нас на севере пробитый кранкран течет мопедным говном, всегда с севера более массированные налёты мопедной хуеты, учитывая что количество площадок там большено ещё так происходит потому что на севере, как видно по всем статистикам (вашим же, которые публичные), антидроновая деятельность объективно очень хуёваяесли в Сумской области раздуплились и начали активно этим заниматься, и есть результат. и то понятное дело что всё ещё прилетаетно из условных 10 там прилетает условных 5 сейчас, а не условные 9-10 как в Черниговской областимне продолжают писать просто толпы людей по этому поводу. даже пишут те самые экипажи, которых на севере понты, и рассказывают как у них обстановка по сбитиямнаведите пожалуйста порядок с этим ебаным краном в Черниговской области и начните заниматься вопросом. хоть какую-то коммуникацию высрите, а не просто забейте хер и думайте что тема сама собой пройдётне пройдёт, пока не будет шагов вперёд, о которых нам точно будет известноопять же, повторюсь - тема не касается всех тех кто и так там работает, и своими силами сбивает хоть по мопеду, хоть по двум. вам всем спасибо за работу!простые люди (то есть основная аудитория данного канала) тоже не в состоянии проблему решить, учитывая что гражданским у нас по этим целям работать запрещено - можете ещё проблем себе заработатьпоэтому, в пятый раз наверное обращаюсь к местным королям и их начальникам - займитесь антидроновой оборонойв приоритетеи быстрееиначе толку нет абсолютно никакого от того что вы там находитесь
👁 930 25-08-14 14:27
Трамп та пітун, в більшості своїй, на Алясці домовляться домовлятись. Не вірю у якийсь адекватний та конструктивний прорив. Він може бути тільки у питаннях двосторонніх відносин або домовленостей, у рамці США-ереф.Також, думаю, що майже одразу після зустрічі терористи нанесуть масовний ракетно-дроновий удар по Україні. Щоби показати, які вони круті похуїсти. У тристоронню зустріч Зе-Трамп-пітун наступного тижня – теж не вірю. Це все, здається, прикормка для Донні, демонстрація снєсходітєльності друга владіміра стопа. Щоб просто затягнути час до наступних перемовин/зустрічей, щоб і там висувати заздалегідь нереалістичні вимоги, щоб теж затягнути час. Стосовно потенційного припинення вогню/війни – пітухи самі заговорять про це тільки тоді, коли в них нічого не виходитиме, а ще краще – після декількох повторів операцій типу "Павутина". Пам'ятаєте як відмічалась зміна риторики росіянців після того у Стамбулі? Бо вони розуміють тільки силу та тільки приходять в себе, коли їх вєлічіє розбивається об реальність.
👁 1,120 25-07-07 13:29
Щодо нальотів наших дронів на росію – це дуже добре. Важливо підтримувати темпи та масштабувати нальоти. Наразі можна дійсно виокремити, що добрі дрони починають дійсно заважати єбливим та смердливим росіянцям нормально жити – аеропорти стоять, рейси затримують, авіакомпанії втрачають бабки. Ну а що ви хотіли, в нас цивільної авіації немає ще з лютого 22 року. Також із позитивного – постійні перебої зі зв'язком. Їх тактика – нахуй все вирубати, коли летять дрони, в результаті чого росіянчики нєгодують. Ну і нехай, хуєсосам корисно згадати свої істокі – йобане болото без зв'язку та інтернету. Щодо виснаження ворожого ППО – тут важко сказати. Ймовірно, так, але найкращим рішенням буде масштабувати кількість добрих дронів. Ну і бажано, щоб вони наводили шороху у самій москві.Чи змінить це відношення росіянців до есвео? Навряд, бо вони тупі та очікувати від них чогось радикального – точно не варто. У них свій світ, в якому вони живуть, а принципи їх прості: мене не чіпають, ну то й пиздіти лишнього не буду.Проте, в будь-якому випадку, негативу від нальотів щоночі немає, є тільки позитив. Якщо вони нас можуть жостко задрочувати шлюхами, то чим ми гірші? Але, повторюсь, найголовніше – МАСШТАБУВАТИСЬ і тоді, як люблять писати росіянські чмирі – і карта другая пойдьот ;)
👁 1,100 25-05-30 08:35
Стосовно потенційних мабутніх нових воєн росіянців, бо вже пишуть, що до кордонів з фінами русаки тягнуть війська. Вважаю, що це не міф та не лякучки. Ситуація на росії дійшла до того, що режим навряд чи зможе продовжувати існування без нової війни, але цього разу вже точно треба побєдоносную. Інакше – як пояснити росіянчикам, навіщо вони віддавали свої руки, ноги, здоров'я та життя за Бахмут або Авдіївку, місцезнаходження яких на карті вони ніколи навіть і не знали? З кожним днем робити це стає дедалі важче, навіть пропагандонам. Бо мілітаризувати суспільство можна доволі швидко, а от демілітаризувати з купою наслідків у фізичному просторі, з мільйонними втратами (бойовими та небойовими), тьмою інвалідів та пропавших безвісти – доволі важко. Найпростішим рішенням для ереф буде нова війна, питання тільки яку ціль вони оберуть, адже потенційних цілей у них вистачає. Але це буде теоретично можливо лише за умови, що війна в Україні припиниться. Завершитись вона не завершиться точно до смерті трійника, а от її припинення – цілком ймовірне найближчими роками.