Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Грибник🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Грибник🇺🇦

@gribnik_ukr
Number of subscribers: 5 509
Photos: 8,170
Videos: 3,710
Links: 1,360
Description:
Принижую русню, аналізую, говорю правду та піднімаю тобі настрій🥷
Source

Грибник🇺🇦 | Щодо нальотів наших дронів на росію – це дуже добре. Важливо підтримув...

Telegram community logo - Грибник🇺🇦 Грибник🇺🇦 @gribnik_ukr
1 120 Views/Reach 2025-07-07 13:29 Message №18473
Щодо нальотів наших дронів на росію – це дуже добре. Важливо підтримувати темпи та масштабувати нальоти. Наразі можна дійсно виокремити, що добрі дрони починають дійсно заважати єбливим та смердливим росіянцям нормально жити – аеропорти стоять, рейси затримують, авіакомпанії втрачають бабки. Ну а що ви хотіли, в нас цивільної авіації немає ще з лютого 22 року. Також із позитивного – постійні перебої зі зв'язком. Їх тактика – нахуй все вирубати, коли летять дрони, в результаті чого росіянчики нєгодують. Ну і нехай, хуєсосам корисно згадати свої істокі – йобане болото без зв'язку та інтернету. Щодо виснаження ворожого ППО – тут важко сказати. Ймовірно, так, але найкращим рішенням буде масштабувати кількість добрих дронів. Ну і бажано, щоб вони наводили шороху у самій москві.Чи змінить це відношення росіянців до есвео? Навряд, бо вони тупі та очікувати від них чогось радикального – точно не варто. У них свій світ, в якому вони живуть, а принципи їх прості: мене не чіпають, ну то й пиздіти лишнього не буду.Проте, в будь-якому випадку, негативу від нальотів щоночі немає, є тільки позитив. Якщо вони нас можуть жостко задрочувати шлюхами, то чим ми гірші? Але, повторюсь, найголовніше – МАСШТАБУВАТИСЬ і тоді, як люблять писати росіянські чмирі – і карта другая пойдьот ;)