Source
ще маркетинг росте у голові | Передивився «Джобса» Бойла-Соркіна. Вразила сцена конфлікту із тодішні...
3 700 Views/Reach
2025-02-19 18:57
Message №336
Передивився «Джобса» Бойла-Соркіна. Вразила сцена конфлікту із тодішнім CEO Скаллі, якого захантили з Пепсі. Сперечались, звісно ж, про іміджево-продуктову рекламу.Лонг сторі шорт у 4 наїздах:— Дж: Мак провалився, бо ціна була зависока.— Ск: Жодне дослідження на це не вказує. Людям не подобалось, що на ньому нічого не можна зробити, бо це закрита система. — Ти намагався вбити цей ролик, 1984!— Ні, але я розумів застереження борду, що дія відбувається на темній планеті, де не живуть люди, і яка є повною протилежністю нашому бренду. І так: ми не показали продукт. Люди говорять про рекламу, але не знають, що ми продаємо.— Ти придумав лайфстайл-рекламу. Але наш бренд — це був мій бренд!— Ми показували, як багато щасливих людей п’ють Пепсі — не те, що світу хана, якщо ти купиш Доктор Пеппер. І ми показували продукт! Як він відкривається, шипить і п’ється.— Ти думаєш, що твій секрет в тому, що люди не знають як пити содову?..— Ми закупили три місця на Супербоулі і борд попросив мене віддати їх назад. 30-ки повернули, але якщо б не було і 60-ки — я би не засмутився. Мак таки провалився, а ролик став одним з найвідоміших в історії. Джобс і Скаллі виявились правими і помилялися одночасно: зараз у комунікації і в Пепсі, і в Епла можна побачити обидва формати під різні задачі. Фільм доступний в підписці на Мегого.