Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ФРЕШ
Added 14 Jul 2024

ФРЕШ

@freshgss
Number of subscribers: 7 761
Photos: 3,580
Videos: 1,340
Links: 4,690
Description:
🧑‍💻Зв'язок: @PavloPolishchuk Купити рекламу можна на TELEADS - https://teleads.com.ua/catalog/channels/freshgs
Source

ФРЕШ | Модороби показали мод на мультиплеєр для Cyberpunk 2077Команда CyberMP...

Telegram community logo - ФРЕШ ФРЕШ @freshgss
1 250 Views/Reach 2026-06-21 15:18 Message №5439
🎮 Модороби показали мод на мультиплеєр для Cyberpunk 2077Команда CyberMP розробляє масштабний мод, який додасть багатокористувацький режим у Cyberpunk 2077. Оскільки CD Projekt Red відмовилася від офіційного онлайну, ентузіасти створюють відкриту платформу для рольових серверів і пісочниці у стилі GTA Online. Гравці зможуть взаємодіяти у Найт-Сіті через власні сервери, пакет яких згодом зроблять повністю відкритим. Важливим нововведенням стане власна античит-система, інтегрована безпосередньо у платформу для захисту від трейнерів. Автори також із нуля переписали мережеву інфраструктуру вільного переміщення для покращення стабільності. Це дозволить іншим моддерам легше створювати користувацький контент та унікальні ігрові режими на базі CyberMP. Тести вже продемонстрували успішну синхронізацію перегонів, PvP-сутичок та стрільби з авто. Розробники виправили близько 200 багів, налагодили відображення зовнішності та додали вбудований голосовий чат. Зараз проєкт перебуває на етапі закритої бети, але команда вже готується до напіввідкритого тестування для ширшої аудиторії. #новини #моди #cyberpunk2077Приємного читання 📕ФРЕШ | Ігрова спільнота | Чат