Source
Звільнення Лівобережжя Херсонщини | Чому не можна вважати людей в окупації всіх зрадниками та проросійськи...
7 000 Views/Reach
2025-04-19 15:53
Message №20249
Чому не можна вважати людей в окупації всіх зрадниками та проросійськими. Четвертий рік наші українці залишаються на своїй законній землі, в своїх законних домівках, під окупацією ворога. Їм не можна дивитися українське телебачення, слухати українське радіо, висловлювати вільно свою думку усно чи писемно, не можна писати проукраїнські коментарі в соц мережах, не можна писати проукраїнські повідомлення під час спілкування із рідними чи близькими! Вони не можуть в сторіс в інстаграм чи на стіні у фейсбуці, робити репости стосовно обстрілів кацапами, стосовно звірств, які вчиняють кацапи! Я особисто, під час роботи із людьми в окупації, заставляю їх навпаки говорити про рф позитивно або взагалі мовчати, не підтримуючи діалогів (в залежності від ситуації), я особисто наголошую на тому, щоб люди в окупації не підтримували розмову із незнайомими людьми, які негативно відзиваються про рф, бо так можна встряти. Чому нашим людям не можна проявляти проукраїнську сторону в окупації, цього можуть не розуміти тільки люди із низьким рівнем ай кью. Це підвал, це допити, це депорт! Майже всі в окупації із паспортами рф, бо то їх безпека. Цей текст не стосується зрадників, тих, хто підтримує росія з перших місяців окупації, це не стосується тих, хто там заробляє бабло, тощо. Це стосується лише наших українців, які обрали для себе складний шлях залишитися на ТОТ з різних причин, чекаючи на деокупацію. Повірте, ніхто і подумати не міг, що окупація триватиме так довго! Терпіння всім нашим людям! Дякую всім за допомогу! #admin