Source
Звільнення Лівобережжя Херсонщини | Обшуки! В такому то нп лівобережжя знову обшуки! Шановні, чому на четв...
8 400 Views/Reach
2025-03-24 14:59
Message №19908
Обшуки! В такому то нп лівобережжя знову обшуки! Шановні, чому на четвертий рік окупації хтось дивується подібному? Ще й через бот є прохання "розмістити, щоб попередити людей". Ало! Люди в окупації кожного дня повинні знати, що під ранок (в основному) чи в будь який час доби до них можуть завалити з перевіркою підори! Тому кожного вечора перед сном потрібно робити певні дії (які саме, писати не буду, самі розумієте), щоб у випадку раптового візиту до вашої домівки, ви з просоння не троїли, як Кличко під час виступів. На четвертий рік окупації розслаблені булки необхідно напрягти і знати, що коли у підорів чергова ротація або приїзд нових фейсів, або когось десь підірвали, або розїбали кацапню, то обов'язково будуть обшуки. А писати населений пункт, де проходять ці обшуки, то взагалі є вкрай небезпечним! І заради ваших постів і репостів, люди можуть просто встряти! Бо якщо є повідомлення про конкретний нп значить є людина звідти, яка те повідомила. То ж давайте спробуємо вести канали про людей на тот без якоїсь там конкретики! Людям же в окупації окрема подяка за спротив та прохання передивитися методи забезпечення свої безпеки.#admin