Мадридисти, дякуюємо!🤝🏀 Турнір ім.Ллюлля відбувся і це стало реальністю завдяки вам:— Збройним Силам України, які мужньо стоять на захисті нашої держави, даючи змогу дарувати подібні свята нашому майбутньому — дітям;— Івану Чуперці, тренеру-ентузіасту та нашому співорганізатору, завдяки титанічній роботі якого ми змогли організувати й пристойно провести наші змагання;— бійцю збройних сил на позивний Модрич, який гідно представив Спілку та розповів усім присутнім про нас і нашу соціальну роботу під прапором Королівського Клубу; — Пану Юрію Верховоду за наданий сучасний майданчик;— тренерам, суддям, медпрацівнику за їх роботу на благо розвитку дитячо-підліткового баскетболу;— усім учасникам змагань та їх батькам за долучення до Турніру;— нашому другу Ігорю-дизайнеру з каналуhttps://t.me/footballposterua, за унікальні макети для Кубків та Медалей й чудові пам'ятні таблички присвячені турніру;— Аліні та Альоні-менеджеркам та виробничому цеху https://www.alio.in.ua компанії по виготовленню сучасних нагород за знижку та оператианість у виготовленні та оформленні замовлення;— й звісно вам, найкращим в світі мадридистам, завдяки яким ми маємо змогу з року в рік незважаючі нінащо творити дивовижну історію феномену під назвою «український соціальний мадридизм».Працюємо далі!Слава Україні!🇺🇦¡Hala Madrid!🤍
Флорентіно Перес - диявол, який вийняв душу Реал Мадриду взамін титулів та грошей за футболки. Королівський клуб систематично та все частіше робить не королівські речі, які відштовхують навіть нейтральних вболівальників на емоційному рівні. Ганебне ставлення до гравців, які робили цей клуб великим (Рауль, Касільяс, Рамос, КР7, Карвахаль). Перес принципово не вшановує легенд клубу, ставлячись до них як до відпрацьованого матеріалу. Це не благородно, як властиво королям. Це по-диктаторськи.Коли стало відомо, що Вінісіус не виграє ЗМ, Перес повів себе як незріла істеричка, відмінивши поїздку на церемонію нагородження всієї клубної делегації, наплювавши навіть на нагороду кращому тренеру року дону Карло. Повага до Анчелотті, який приніс Реал Мадриду три Ліги чемпіонів, очевидно, стоїть нижче в пріоритеті від любові до такого ж не зрілого Вінісіуса, в якому Перес вперто хоче розгледіти нового Неймара. Все ж, в дечому ці бразильці схожі.Якщо хлопчикам трошки важко бігати та складно розібратись в тактичній схемі (це ж квантова фізика, так), то Флорентіно легше позбавитись від одного з найперспективніших молодих тренерів, який ще й мадридиста. Все, аби зірочкам було комфортно. Нова, "перебудована" команда - це уособлення інфальтильності, нездорового егоїзму та розбещеності.За цю сьогоднішню команду відверто важко вболівати. Серед них немає ментально зрілих чоловіків, які були ще декілька років тому. І це не мова про "колись трава була зеленіша". Це факт. Кроос, Рамос, Бензема, Роналдо, Карвахаль, Модрич не потребували додаткових мотивацій та пояснень, чому треба залишати кров і душу на полі. Вони розуміли, в якому клубі знаходяться і могли пояснити всіма доступними методами новоприбулим.Поки ще були Карім та Тоні - умовні Джуд та Віні в ігровому плані відповідали статусу королівської команди. З приходом le dictateur ставлення до гри змінилось. Тепер, якщо необхідно страждати на полі, в цьому винен вибагливий тренер, провокуючі вболівальники противника або сам противник. Baila, Florentino, baila! Ти просрав королівство Мадриду.