Source
floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX | З днем народження менеОго, 33. Здавалось що в цьому світі я мала вже п...
21 Views/Reach
2026-04-16 19:42
Message №7306
З днем народження менеОго, 33. Здавалось що в цьому світі я мала вже повністю та остаточно реалізуватись. Стати там передовим режисером свого покоління. Легендою підприємництва. А я є. Пишаюсь досягненнями. Але все ще тусуюсь у рідній промзоні. Якщо чесно, мені все ще подобається. Я люблю працювати. Люблю свою роботу. Люблю те, що змінююсь і з року в рік наче повертаюсь все ближче до себе - такою, яка я була задумана, такою, якою мала бути. А ще чим старше стаю, тим більше ціную сам шлях понад мету. Колись мріялось стати мільйонером до 25, форбс до 30 і швидше-швидше-швидше. Зараз я думаю, що досягнення це все ще круто, але за умови, що вони є лише підтвердженням того шляху, який я пройшла. Бо шлях це і є джерело радості. Без шляху всі ці атрибути успіху є вторинними, і навряд вони заповнять внутрішню пустоту.Собі я бажаю знаходити нові шляхи, нові цілі, нові способи розкривати себе та потенціал. Бажаю, щоб за 10 років ця жінка зі світлин стала справжньою, з реальним контекстом, де до місця буде і сукня, і Париж, і не тільки в обʼєктиві камери.І вдячна собі за те, що вмію знаходити свій шлях та своє місце. Нехай це вдасться мені знову.