Source
Fisher Pop 🐟 | Якщо ви заходите в АТБ, і бачите як люди нервово щось шукають — не ляк...
1 750 Views/Reach
2026-04-18 08:10
Message №4441
Якщо ви заходите в АТБ, і бачите як люди нервово щось шукають — не лякайтесь, це не дефіцит гречки. Це STALKER 2. 😨Коротко розповідаю для тих хто взагалі не шарить:Випустили колекційні картки по грі. Загалом у повній колекції є 48 карт.
Як це працює:• 1 бустер = 1 картка• Просто купити бустер — 20 грн• По акції (якщо чек від 150 грн) — по 5 грн
На кожній 🃏 є QR-код. Після сканування можна отримати знижку в магазині або бонус. Часто трапляються знижки на S.T.A.L.K.E.R. 2 для ПК.Окрім цього, випустили ще й альманах, щось типу артбуку — за 400 грн. Але їх зробили мало, тому в магазинах вони з’являються буквально по кілька штук і дуже швидко зникають…Кажуть, що навіть працівники АТБ іноді ховають їх, щоб не дістались «бізнесменам».
Через це і летить хейт у сторону перекупів: вони зранку все скуповують і штучно створюють дефіцит. Звичайна людина заходить у магазин — а там вже нічого немає. Зате на OLX, як завжди «раптово» все є, але в 2–3 рази дорожче 🔫Але по ідеї, ті хто не грав в STALKER, за цим всім особливо не ганяються, як я наприклад 🤔