Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Fisher Pop 🐟
Added 06 Jan 2025

Fisher Pop 🐟

@fisherpop
Number of subscribers: 1 971
Photos: 2,430
Videos: 68
Links: 210
Description:
Funko магазин від колекціонерів та для колекціонерів! 👑 • Наявність – t.me/fisherpopcatalog • Інстаграм – instagram.com/fisher.pop • Ютуб – youtube.com/@fisherpop • Для замовлення – @skrynnikrost • Власник – @originalfisher

👥 Number of subscribers

1 971
Average/Day:: -3
Average/Week:: -10
Average/Month:: -40

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 1
Week average: 0.1
Average per day: 0.3

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,750 26-04-18 08:10
Якщо ви заходите в АТБ, і бачите як люди нервово щось шукають — не лякайтесь, це не дефіцит гречки. Це STALKER 2. 😨Коротко розповідаю для тих хто взагалі не шарить:Випустили колекційні картки по грі. Загалом у повній колекції є 48 карт. Як це працює: 1 бустер = 1 картка Просто купити бустер — 20 грн По акції (якщо чек від 150 грн) — по 5 грн На кожній 🃏 є QR-код. Після сканування можна отримати знижку в магазині або бонус. Часто трапляються знижки на S.T.A.L.K.E.R. 2 для ПК.Окрім цього, випустили ще й альманах, щось типу артбуку — за 400 грн. Але їх зробили мало, тому в магазинах вони з’являються буквально по кілька штук і дуже швидко зникають…Кажуть, що навіть працівники АТБ іноді ховають їх, щоб не дістались «бізнесменам». Через це і летить хейт у сторону перекупів: вони зранку все скуповують і штучно створюють дефіцит. Звичайна людина заходить у магазин — а там вже нічого немає. Зате на OLX, як завжди «раптово» все є, але в 2–3 рази дорожче 🔫Але по ідеї, ті хто не грав в STALKER, за цим всім особливо не ганяються, як я наприклад 🤔
👁 1,820 26-04-08 08:38
Я КУПИВ ФІГУРКУ КАРТОНКУ ЗА 20К ГРН 💀Ось і перше поповнення колекції, яке я замовив ще 2 місяці назад, але через нашу митницю до мене воно доїхало лише зараз. Це Grand Moff Tarkin — персонаж зі «Зоряних війн» 1977 року (про якого ви навіть не чули).Актор, який його грав, помер 32 роки назад, у 1994 році.У 2016-му персонажа повернули вже з іншим актором, якому графікою наклали обличчя оригінального.Так як фігурки підписаної оріг актором не існує, а його підписи продаються по 400-500$ на ібей то я і не сподівався ніколи мати його в колекції 😔Але одного дня мені запропонували просто ідеальний комплект: фігурку підписану новим актором + картку з підписом оригінального та «сертифікатом грамотою» — усе разом за 450$Я зрозумів що більше такого не знайду, та й живем один раз…Купив доречі не через eBay чи маркетплейс, а просто скинув гроші через PayPal якомусь рандомному тіпу 🤣 По факту купив картонку за 20к і в подарунок поклали фігурку, але тепер у моїй колекції є саме той ідеальний екземпляр, який здавався нереальним!