Source
Кирило Фесик | Дуже символічно, що 3 жовтня день народження був не тільки у мене, але...
1 300 Views/Reach
2024-10-05 09:54
Message №1791
Дуже символічно, що 3 жовтня день народження був не тільки у мене, але й у провідного закладу освіти не тільки Оболонського району, алей всієї столиці.Попри щільний графік, який у мене був цього дня, я не міг не привітати особисто всю велику родину Ліцею 157, оскільки я знаю, бачу та відчуваю скільки сил весь колектив Ліцею, як педагогічний, так і батьківський, вкладають в його розвиток!Щиро хочу подякувати директорці закладу - Тетяні Миколаївні Єрмак, яка невпинно впроваджує та реалізує цікаві заходи, ідеї та прагне постійного розвитку!Діти, які вчаться в даному закладі, мають неабияку можливість наповнювати себе найкращими спогадами про цей чудовий період, брати участь у крутих активностях та вже зараз готувати себе до опанування цікавих та важливих професій, які вони обирають для свого подальшого життя!Важливо знати, що Ліцей 157 реалізує проєкти не тільки районного значення, але й проводить загальнодержавні заходи якими надихається вся країна. Крім того, заклад дуже активно допомагає нашому війську! На святі, також були присутні й інші представники нашої зіркової освітньої родини, випускники закладу та військовослужбовці 244 батальйону ТРО Оболонського району.Я щиро дякую за запрошення на таке чудове свято, де відчувалось з якою щирістю та душею ви готувались до нього!Вітаю цей заклад з річницею та бажаю подальшого розвитку вам! Впевнений, що попереду у вас ще велика кількість цікавих змін та проєктів!Зі щирою любов‘ю до вас!