Source
Кирило Фесик | У столиці триває підготовка до проходження осінньо-зимового періоду.То...
1 100 Views/Reach
2024-10-04 12:52
Message №1790
У столиці триває підготовка до проходження осінньо-зимового періоду.Тож, сьогодні мною особисто була перевірена готовність техніки, яка застосовується, як під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій пов'язані з воєнним станом, так і під час ліквідації наслідків природних явищ в осінньо-зимовий період.Всі засоби та техніка, що на балансі Керуючої компанії та ШЕУ - перебувають у стані готовності до застосування, та навіть зараз в разі настання будь-яких екстремальних ситуацій, вони готові до роботи.Усіх екстрені служби району забезпечені системами Starlink та раціями, що забезпечать безперебійний зв'язок в разі блекауту.Додатково в районі підготовлені та готові до розгортання усі 102 пункти незламності, які забезпечені альтернативними джерелами живлення, засобами освітлення, а також резервами питної та технічної води. Також нагадую, що в нашому районі функціонує цілодобова гаряча лінія, за якою в разі настання надзвичайної ситуації, населення може звертатись для уточнення будь-якої інформації - 0663563520 та 0443346102.Додатково залишаю корисні посилання:Пункти НезламностіУкриття