Source
Кирило Фесик | Сьогодні на озері Йорданському провели особливу висадку дерев – не про...
2 310 Views/Reach
2026-04-03 14:52
Message №4733
Сьогодні на озері Йорданському провели особливу висадку дерев – не просто озеленення, а простір памʼяті та вдячності.На верхньому променаді зі сторони Оболонського проспекту з’явилась алея на честь Сергія Лобойка. Висадили 10 великих платанів (понад 3 метри), і це лише початок – алею ще доповнять 6 деревами. Також вздовж доріжки, навпроти будинків 5 та 1А, висадили дві великі магнолії. Біля води встановили 10 нових лавок – місце стало ще більш комфортним для відпочинку.Важливо, що всі зелені насадження та лавки були придбані за позабюджетні кошти. До цього долучилась дружина Сергія – Таїсія Лобойко.Сергій Лобойко за життя зробив дуже багато для розвитку електронної демократії в Києві. Саме завдяки таким людям з’явились інструменти, які сьогодні здаються звичними – петиції, громадський бюджет, можливість впливати на рішення міста. Його добре знає і щиро поважає вся активна громадська спільнота.Щиро дякую за організацію активній мешканців Оболоні та голові ГО «Почайна» Анабеллі Моріній та нашому найкращому УЗН Оболонського району, які щодня роблять наш район квітучим та гарним під керівництвом Марії Ковальчук.#ДепартаменттериторіальногоконтролюмістаКиєваСоцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook