Source
Кирило Фесик | Вчора разом із нашою подругою, народною депутаткою України Юлією Гриши...
1 920 Views/Reach
2026-04-02 08:20
Message №4716
Вчора разом із нашою подругою, народною депутаткою України Юлією Гришиною відвідали, як на мене, найкращий у місті Києві заклад дошкільної освіти для дітей з особливими потребами – садок «Я+сім’я».Цей садочок відвідує понад 50 дітей, кожен із яких отримує індивідуальну увагу від неймовірного педагогічного колективу.Минулого року заклад переїхав у майже повністю оновлену будівлю поруч з нашою РДА. Вона має все необхідне для комфортного та безпечного перебування дітей.На цей рік уже закладено кошти на відновлення та запуск басейну, який є вкрай важливим для дітей з особливими потребами.Наразі Юлія організовує закупівлю реабілітаційного обладнання для садочка, що значно покращить його матеріальну базу.Поспілкувалися про нагальні проблеми галузі освіти загалом, а також про потреби дітей з особливими освітніми потребами.Для мене ця сфера надзвичайно важлива і перебуває під особливим контролем.Щира подяка керівнику закладу Юрію Петренко. Ви створили неймовірну екосистему, в якій, до речі, дуже якісно організована психологічна підтримка батьків – що, на мою думку, не менш важливо, ніж робота з дітьми.Також у закладі сформований чудовий батьківський колектив, з яким завжди приємно поспілкуватися.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook