Source
Кирило Фесик | 24 лютого — це день, у який справді важко підібрати слова.Одна з найтя...
1 760 Views/Reach
2026-02-24 09:55
Message №4443
24 лютого — це день, у який справді важко підібрати слова.Одна з найтяжчих, найтрагічніших і водночас найважливіших дат в історії нашої держави та в історії російсько-української війни.Саме на цю дату, сьогодні ми відкрили третю чергу алеї наших Героїв, провели пам’ятний захід і спільну молитву за полеглих захисників і захисниць.На заході були присутні багато родин наших Героїв, військовослужбовці — не лише з Оболонського району, а й з інших районів столиці, зокрема з ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району».Також прийшли наші друзі, які долучилися як до створення алеї, так і до процесів меморіалізації на загальнодержавному рівні.Я вдячний кожному, хто сьогодні прийшов. Наші Герої заслуговують на те, щоб ми їх пам’ятали. Ми всі маємо пам’ятати, завдяки кому наша країна вистояла, а столиця змогла відбити ворога.Спілкуючись із людьми, які заплатили таку ціну за нашу державу, щоразу замислюєшся: масштаб горя, яке принесла нам велика війна, людському розуму важко осягнути.Тому сьогодні, у загальнонаціональний день молитви, згадайте кожного, хто віддав своє життя за Україну.Дякую за проникливі виступи нашим друзям: «Русину» з Третього армійського корпусу, Олегу Дурмасенку, Ксенії Шиян та Миколі Ковтуненку.Окрема подяка дітям наших музичних закладів за прекрасне виконання Державного Гімну України, а також співаку SUROV — за щире виконання пісні «Внебодим».Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook