Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Кирило Фесик
Added 14 Jul 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Number of subscribers: 6 205
Photos: 4,870
Videos: 169
Links: 709
Description:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Source

Кирило Фесик | У квітні–травні 2026 року вперше в місті Києві відбудеться Громадська ...

Telegram community logo - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 820 Views/Reach 2026-02-23 15:38 Message №4441
У квітні–травні 2026 року вперше в місті Києві відбудеться Громадська асамблея і буде вона проходити саме у Оболонському районі. Тема: Підтримка ветеранів, ветеранок та їхніх родин за підтримки проєкту Конгресу Ради Європи «Зміцнення багаторівневого врядування та місцевої демократії для підтримки відновлення України».Громадська Асамблея - це сучасний інструмент деліберативної демократії, коли випадково відібрані громадяни разом обговорюють найважливіші питання розвитку громади та напрацьовують спільні пропозиції. Тут важлива думка кожного - незалежно від віку, професії чи життєвого досвіду.Це реальна можливість для мешканців особисто вплинути на рішення щодо комплексної підтримки тих, хто захищав і захищає нашу країну. Із зареєстрованих учасників шляхом жеребкування буде сформовано групу з 45 осіб. Крім того для кожного відібраного учасника, Рада Європи підготувала грошову винагороду за участь в проєкті.Реєстрація триває до 12 березня 2026 року. Долучайтеся – за ПОСИЛАННЯМ, або звертайтеся за адресою: вул. Левка Лук’яненка, 16, каб. 313, тел. 426-49-49.Дякуємо Конгресу Ради Європи за підтримку! Для нас завжди надзвичайно важливо залучення громади до прийняття будь-яких рішень, які перебувають в нашій компетенції!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook