Source
Кирило Фесик | Днями, разом із директоркою 22-го навчально-реабілітаційного центру Те...
1 470 Views/Reach
2025-10-04 10:22
Message №3641
Днями, разом із директоркою 22-го навчально-реабілітаційного центру Тетяною Гребенюк та директоркою нашого Центру комплексної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю Веронікою Безлер відвідали 22 НРЦ.Заклад нещодавно пережив серйозну зміну керівництва, і вже зараз видно, як із приходом пані Тетяни у школі з’явилася нова енергія та життя. Ми детально розглянули всі проблемні питання, обговорили потреби педагогів і дітей, і вже плануємо на наступний рік закладати стратегічні інвестиції для оновлення матеріально-технічної бази.Особливу увагу звернули на їдальню та навчальні кабінети, які досі зберігають радянський вигляд. Але все змінюється – спостерігайте за оновленнями!Після цього відвідали 245-й ліцей. Привітав свою подругу, директорку Вікторію Садовніченко, з народженням онука – впевнений, вона буде неймовірною бабусею!Мав відбутися святковий концерт до Дня Захисників та Захисниць, але через повітряні тривоги залишитись не вдалося. Пройшлися по вже виконаних цього року роботах – оновлені класи, коридори, кабінети. Найближчим часом буде встановлено новий паркан навколо школи, а також визначили плани на наступний рік.Радий бачити, як наші навчальні заклади розвиваються – завдяки сильним керівникам, командній роботі педагогів і нашій постійній підтримці.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook