Source
Кирило Фесик | Хочу поділитись сумними емоціями, щодо роботи Київської міської ради.С...
1 730 Views/Reach
2025-09-29 09:07
Message №3593
Хочу поділитись сумними емоціями, щодо роботи Київської міської ради.Сесія, запланована на 25 вересня, не відбулася.Причини цього навіть мені, людині, максимально заглибленій у всі хитросплетіння міської влади, незрозумілі.Березневе коригування бюджету, на якому завжди розподіляються залишки попереднього року, відбулося аж у червні. Фактично цього року бюджетна сесія була лише одна!Я з повагою ставлюся до багатьох депутатів, серед яких є і справжні захисники нашої держави, і професіонали у своїй справі.Але хочу пояснити киянам, а також, можливо, звернути увагу самих депутатів на те, які наслідки має параліч головного представницького органу столиці.Без ефективного розподілу бюджету відповідно до потреб часу столиця втрачає буквально мільярди гривень у нереалізованих проєктах. Це і нові сховища, і термомодернізація, і ЖКГ (зокрема ремонти ліфтів), і розвиток інклюзії. Також КМР досі не спромоглася ухвалити рішення про виділення коштів на мобільні укриття.Хочу наголосити: це не гроші депутатів – це гроші киян. На жаль, через таку роботу КМР столиця може не освоїти рекордні обсяги власного бюджету. З певним острахом дивлюся на процес планування бюджету на 2026 рік.Окреме болюче питання – повний параліч усієї земельної сфери столиці після так званої операції «Чисте місто». Це величезні збитки для бюджету і неможливість громадян реалізувати свої законні права у цій сфері. Схоже, без вказівок з «IQ-бізнес-центру» земельна сфера так і не відновить роботи.Теза про тиск центральної влади на депутатський корпус є абсурдною і суперечить простій арифметиці. Адже зі 120 обраних депутатів активно працює не більше 80 – і так, на жаль, не перший рік.Моє прохання до киян: звертайте увагу тих, за кого ви віддали свої голоси. Запитуйте про це на прийомах громадян у депутатів.Від ефективної роботи ради залежить безпека і розвиток Києва. Бюджетні розпорядники не можуть реалізовувати проєкти, якщо КМР не виділяє на них ресурси, і запити місяцями лежать без розгляду.Для прикладу: останнє пленарне засідання відбулося 11 вересня 2025 року, на якому було зареєстровано 91 депутат.Цікаві й ваші думки з цього приводу! Буду радий почитати їх в коментарях!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook