Source
Кирило Фесик | Сьогодні на запрошення Андрія Засухи, з задоволенням відвідав відкритт...
1 630 Views/Reach
2025-09-25 15:16
Message №3566
Сьогодні на запрошення Андрія Засухи, з задоволенням відвідав відкриття оновленого педіатричного відділення в Дитячій міській клінічній лікарні №1.Весь ремонт та облаштування відділення здійснив благодійний фонд «Андрія Засухи». Умови, які там створені, справді вражають і викликають велику повагу та вдячність за турботу про маленьких пацієнтів.Оскільки ми вже тривалий час співпрацюємо з лікарнею та дуже поважаємо директорку Євгенію Михайлівну, ми долучились до проведення розважальних заходів для діток та допомогли організувати сьогоднішню подію.Велика подяка Андрію Засусі, який особисто був присутній на відкритті та приділяє час і увагу цьому надзвичайно важливому напрямку!Таки кроки, від системного українського бізнесу, не лише несуть конкретну користь дітям, але й обʼєднують суспільство.З впевненістю можу сказати, що пан Андрій дуже особисто сприймав цей проєкт, хоч і бачив я його сьогодні вперше, його відношення до проєкту дуже відчувалось.Щиро радий був бачити також Василя Олексюка.Ми зі свого боку продовжуємо співпрацю з Дитячою міською клінічною лікарнею №1 та плануємо на найближчий час, корисні для них проєкти.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook