Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Олександр Федієнко 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Олександр Федієнко 🇺🇦

@fediienko_oleksandr
Number of subscribers: 2 429
Photos: 2,580
Videos: 1,020
Links: 947
Description:
Офіційний Telegram-канал народного депутата. ➡️ https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr ➡️ https://youtube.com/channel/UCnVOamiTOfSCRUMZ5reLjpQ

👥 Number of subscribers

2 429
Average/Day:: -1
Average/Week:: -6
Average/Month:: +19

👁️ Average views per message

1 251
Average/Day:: 1,570
Average/Week:: 1,099
ERR: 51.5%

📊 Messages per Day

2.3
Last day: 0
Week average: 1.7
Average per day: 2.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

✔️Відбулася робоча зустріч членів Комітету з представниками МО, ГШ та представниками ГО «Інтенція». ▪️На порядку денному одне з найактуальніших питань – унормування терміну перебування військовозобов’язаних у силах оборони, виконання ними бойових завдань безпосередньо на лінії зіткнення.🔹Юлія Качановецька представила напрацювання ініціативної групи з вказаного питання.▪️Відбувся відвертий обмін думками, аналіз, обговорення пропозицій через призму чинного законодавства та безпекової ситуації, реалій на лінії фронту, мобілізаційних процесів. Певна частина пропозицій перекликається з тими, які раніше було напрацьовано членами Комітету.☑️Однак, за інформацією від представників МО, ГШ головними перешкодами втілення у життя представлених пропозицій є сурова реальність того, що ворог робить ставку на затяжну війну, залучає ресурси кндр, ірану, формує нових 16 дивізій резерву.▪️Все це зумовлює потребу максимальної концентрації сил та ресурсів України, постійне покращення мобілізаційних процесів, підтримання бойових спроможностей наших сил оборони на необхідному рівні, який дозволяє стримувати ворога.✔️При цьому Україна ніколи не намагалася лінійно збільшувати свої сили оборони до чисельності окупаційних військ, у нас завжди акцент на технологічності, маневреній обороні. Однак, якими б досконалими не були наші ОіВТ, для їх управління потрібні фахівці на кожній ділянці фронту, яка на сьогоднішній день становить понад 3000 кілометрів. За таких умов, вживаються заходи для ротації військ, надання відпусток, можливостей для лікування.🔹Всі учасники єдині у потребі діалогу, спільного пошуку шляхів у вирішенні нагальних проблем.
Що ви бачите на цих відео? Пояснюю, це курс реабілітації який створили волонтери для наших хлопців/дівчат військових. Військовослужбовці які були в полоні, поранені, а зараз проходять медичне лікування та реабілітацію. Для того щоб хлопці занурились перший раз у свій дайв, з ними працюють фахівці, присутній психолог та лікарь.Я спілкувався з ними потім, відверто вони були в захваті. Але як ви розумієте для цього окрім обладнання ( його привозять інструктори) потрібен і басейн. Так от вчора спілкуючись з організатором, він мені каже, я шукаю ці басейни по всіх закладах, так на жаль, не кожен басейн придатний до цих тренувань. І я дякую тим директорам, хто погоджується на пару годин віддати для тренування одну доріжку басейну. Але що каже Олександр (організатор), він намагався домовитись з приватним закладом на літеру Sport, але йому відповіли, ви що, які басейн, щей безкоштовно!? Та ні, ми і так багато платимо податки, у нас тут свої клієнти. Як то кажуть послали, так послали… Мене відверто це зачепило, де та людяність, до тих, хто ціною власного життя, боронить ті басейни від ворога? Не розумію цього… Але є і ті, хто таки йдуть на зустріч, тому поки хлопцям та дівчатам є де відновлюватись та реабілітовуватись.І я дякую, організаторам, інструкторам та тим хто дає воду. 💪🤝Відео власні.
Працюючи на окрузі я звісно не зміг собі відмовити у бажанні, перевірити з чого роблять сметану та молоко, яке я споживаю. Тим паче, свого часу деякий громадський діяч додав мене до касти молочних магнатів:) Міф про "порошкове" молоко на полицях українських магазинів виник ще за часів СРСР. Зазвичай такі казки не беруться з повітря, їх намагаються масштабувати нелегальні або напівлегальні виробники. Це мені нагадує того брехуна який писав про акції батька🤦🏻‍♂️Хтось мені казав, що на цьому заводі, спочатку з молока робиться порошок, а потім вже з порошку ‒ знову молоко, а взагалі молоко у нас не молоко і масло не масло, а «одна суцільна хімія».Але побувавши на заводі, на власні очі переконався як виробляється молоко, та сметана;) Питне молоко виробляється зі свіжого пастеризованого. Воно проходить багатоетапну перевірку, не допускаються шкідливі домішки, антибіотики, інгібітори та небезпечні для здоров’я людини бактерії. Цей процес не вимагає консервантів.Але є і проблеми. Це неврегульованість виплат великими мережами магазинів після реалізації готової продукції виробника. Можуть і місяць і три, а то і до судів доходить, компенсувати гроші виробнику за його продукцію… Завод так само вимушений працювати з фермерськими господарствами. Ну і так далі.Але це проблема не про якість вже, а про інше. Тож молоко справжнє, на заводі де я був:)
Парламент підтримав у першому читанні #ЗП11495 Короткий ЗП, але досить важливий для військових. Законопроект спрямований на забезпечення соціальної справедливості щодо українських захисників у частині відпусток.Пропонується гарантувати нашим військовослужбовцям право на грошову компенсацію за всі невикористані дні щорічних відпусток – основних, додаткових, соціальних – у разі їхнього звільнення зі служби під час воєнного стану, протягом року у якому звільнився військовослужбовец. Відпочинок – це не забаганка, це право, яке мають військові, за законом. Якщо вони не можуть ним скористатися через війну, то держава має це компенсувати, після звільнення. Основна проблема буда у тому, що після звільнення військовослужбовці, інколи роками, навіть через суди добивались компенсацій невикористаних відпусток. Цим Законопроектом, встановлюються чітки терміни. Компенсація за невикористані відпустки – це стандарт у багатьох країнах і наші воїни заслуговують на таке ж ставлення. Чекаємо другого розгляду.
Сьогодні такий собі екс чиновник МО, який як непомітно прийшов так і пішов нашкодивши у структури міністерства оборони виклав ось такий «цікавий» пост.Можливо і не варто було звертати на нього увагу але один з скріншотів мого колеги депутата, який мені написав про цього чиновника що це розумна людина вірніше, «це не дурний чувак» 😁🤦🏻‍♂️ Друже депутат, я з тобою вибач не згоден:)Якщо коротко для суспільства, мова йде про питання кібербезпеки на об’єктах критичної інфраструктури та державних установах. Досить специфічне питання, але я думаю що міністерству оборони є що приховувати. Тому звісно розуміючи колегу, я написав аргументовано відповідь.На цьому я вважав що поставив крапку. Але:)) На арену вискакує інша мадам:) Яка звісно в притаманній формі брехні, та наклепу пише ось це інформаційний меседж. Мадам мало одного позову:)) Підтримуючи чиновника, якого пішли, так буває, це вам не про тревел писати. Ох бачу таки шапка горить:)))Це прям вилазить вся нечисть нагору. Я так розумію для того щоб зібрати всю цю театральну групу нам ще не вистачає сержанту.Чекаємо 🍿
Зі святом, незламні, та найкращі.Вірш від Батька.КРОКУЄ БЕРЕЗЕНЬ У ПРОХОЛОДІ Крокує березень у прохолоді.Весна заходить в рідні береги,Святу красу породжує в природіІ розкидає зелень навкруги. День весняний ударив в дзвони Божі,Й землею лине щедрий передзвін.Ну хто свій край любити вже не зможе?Так серце зачаровує весняний дзвін! І аплодує сонце мов в долоні,Всміхнувшись людям ніжно на землі.Вона тримає всіх в своїм полоні.….. повертаються додому журавлі. Все усміхається моїй людині,Найбільше, звісно, рідний милий крайЙ моя велична ненька Україна,Бо це ж вона наш невмирущий рай. На серці солодко, так обнімає днина.Це ж й є моя країна славна дорога.Тож хай ніколи у мою святу країнуНе зайде ворога страшна нога. Ми разом виберемося всі із ями,Яку нарили нам прокляті москалі.А в їхніх головах немає тями,Бо ж забажали смерті на моїй землі. Моя українська земля є історично вічна.Хоч ворог все ховається в своїм кремлі,Така ще сила у борні магічна,І ворога свого дістанем й з під землі. 27 березня 2023 рокуПавло Федієнко
Досить прогнозована реакція Трампа, але на мій погляд вона відбулась трошки раніше аніж я свого часу прогнозував.Президент Дональд Трамп скликав нараду на рівні кабінету міністрів у четвер вранці, щоб повідомити керівникам агентств, що саме вони відповідають за агентства та департаменти, які вони контролюють, а не Ілон Маск.Трамп сказав високопоставленим чиновникам, що роль Маска полягає в тому, щоб давати рекомендації, а не односторонні рішення - будь то кадрові рішення або політичні питання.Скоріш за все відбуваються процеси які вже були описані в інших історичних подіях інших країн, коли керувати державницьким устроєм намагаються люди які нічого в цьому не розуміють. Система починає одразу протидіяти. І мало хто може взяти на себе потім відповідальність що він був дотичний до руйнації державного апарату країни, та послаблення країни.Нагадаю, Трамп і Маск мали різні погляди на деякі важливі політичні питання, що призводило до певних розбіжностей. Наприклад, Маск вийшов з консультативної ради Трампа після того, як той оголосив про вихід США з Паризької угоди щодо клімату в 2017 році. Маск публічно висловлював своє розчарування щодо цього кроку, заявивши, що такий крок був шкодливим для боротьби зі змінами клімату.Очевидно Трамп, вирішив, що Маск більше не є частиною його команди радників в такому сенсі.Можливо це повʼязано, через незалежність політичною позицією, яка не завжди співпадала з позицією Трампа.Трамп, ймовірно, вирішив, що Маск більше не є частиною його політичної команди.Чи можуть такі зміни у подальшому впливати краще на рішення які стосуються України?Можливо.
Трошки про старлінк. Десь приблизно у 23-му році, я написав розгорнуту аналітику, щодо питання, старлінк, стійкість, та гроші. 👉 посилання Сьогодні на фоні політичної турбулентності, бачу новини що Маск вимкне старлінки і ми зупинимось. Нагадаю, у 23-му році, таке вже було. В цілому такий ризик звісно є, хоча відверто я в нього не дуже вірю.Трошки математики: Україна найбільший споживач сервісу Маска, у Європі та Британії.Більше може тільки США. За моїми оцінками у нас в експлуатації десь понад 160 тисяч модемів старлінк. Якщо перекласти це на гроші, це понад 20 млн доларів. (Там різні пакети, від 90-2,5 тис доларів щомісячно)З цих 130 тисяч, є відсоток, який нам надали партнери країни НАТО, і партнери за них сплачують. Тобто вони навіть не наші. Це якщо про військових. Тому про проблеми у військових я не дуже вірю. Так є нюанси…, але не критичні. Так старлінк сильно розбалував, там де можна було у військових побудувати бездротові мости звʼязку, хлопці ставлять у всіх точках старлінк. Але курщина показала, що можна і без. Не постраждають і старлінки які мають акаунти не громадян України. Більше всього можуть постраждати якраз цивільні обʼєкти України.. це ВЦА, школи, лікарні, інші гуманітарні обʼєкти. Тому відключення якщо воно і можливе (нагадую я маю сумніви) буде спрямовано саме проти громадян України. Фотка власна… Десь знайшов у полі, на 😎💪
Зареєстрував разом з колегами ЗП щодо визначення мобільних операторів обʼєктами критичної інфраструктури. #ЗП12420Чому саме мобільних? Це обумовлене необхідністю здійснення забезпечення безперебійним мобільнимзв’язком населення та державних органів України, визначення постачальниківмобільного зв’язку критичною інфраструктурою національного рівнянайвищої категорії критичності – I категорія критичності – особливо важливіоб’єкти, які мають #загальнодержавне значення, значний вплив на інші об’єктикритичної інфраструктури та #порушення функціонування яких призведе довиникнення #кризової ситуації #державного значення. ЗП буде розглянуто в Комітет ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки . Останнім часом я маю тисячі звернень від громадян України на деградацію сервісу цих операторів. Перебуваючи у прифронтових територіях, також мушу визнати щодо деградації сервісу, не плутати з терміном погіршення. У місті Лозова вони взагалі практично не працюють, тобто позначка назва оператора на телефоні є, але сервісу немає. Місцева влада у цих питаннях на жаль не може впливати. Але громада йде з претензіями саме до місцевої влади. Також вважаю що треба відновити перевірки НКЕК. Знаю буде багато критики з боку так званих міжнародних асоціацій (це зрозуміло, бо тіж оператори будуть цим інструментом користуватись), хочу їм порадити, більше приділяти уваги Операторам які працюють на территорії ЄС і не тільки. Варто перевірити чи готові ВАШІ оператори до можливого військового виклику десь у ЄС… А Україна буде вибудовувати механізми стійкості з урахуванням військових викликів.
Цифрові відбитки, завжди залишаються. Видаляй їх не видаляй, але вже воно несеться по мережам операторів, потрапляючи у зорове поле громадянина, який одразу робить висновок, що таки зрада, бо еХсперти так написали. Я не є експертом з вибухівки, хоча бачив неодноразово тротил який заливають, та який засипають. Не думаю що звичайний громадянин, або навіть військовий з цивільного життя розуміє якого він кольору. Але прокоментувавши не розуміючи предмет, «зрада» пішла по мозоку Українців. Який громадянин знає що таке #УЗРГМ? Я думаю одиниці, як і те які вони бувають:)! Але чому про це не знали ті хто коментує з відео!? Я залишаю всі ці питання за дужками, що командирам треба більше уваги приділяти навчанню підлеглих. Залишається відкритим питання, хто постійно тягне подібне до інформаційного поля. Для чого? І тут я маю власні висновки. Наприклад політична історія для більшого виснаження суспільство зрадами діючої влади. Це може призвести до розбрату там, де потрібна єдність і стійкість. Можливо економічна історія, коли пишемо про «зраду», а потім про перемогу, що купили щось не вітчизняне, за теж працююче. І оцей мікс гонитві за хайпом де сенсації створюють із будь-чого, лише аби назбирати підписників та лайки, це профанація, типу я журналіст волонтер. Або як інколи я читаю, ну яж під світив, це «моя» місія, дешевий популізм, а не місія. Суспільство і так виснажене війною, люди намагаються триматись з останніх сил, та мати віру у військових, яким начебто щось дали браковане. Але такі висери навпаки розриває наше суспільство скандалами, і це точно робота на ворога. Єдність, це все що поки ми маємо, критичне мислення про що я мрію для кожного громадянина, можливість аналізувати, а не тупо довіряти деяким блохерам. Так це зрада! Але це зрада яку ми самі дали нашому ворогу, щоб він бив по нас. Ну а гранати румунськи, таки справні, тротил так там засипаний. Пхати туди УЗРГМ не тієї конструкції не треба.