Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Олександр Федієнко 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Олександр Федієнко 🇺🇦

@fediienko_oleksandr
Number of subscribers: 2 429
Photos: 2,580
Videos: 1,020
Links: 947
Description:
Офіційний Telegram-канал народного депутата. ➡️ https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr ➡️ https://youtube.com/channel/UCnVOamiTOfSCRUMZ5reLjpQ
Source

Олександр Федієнко 🇺🇦 | Знайшов час подивитись відео, про яке всі кажуть щодо переписки у чаті...

Telegram community logo - Олександр Федієнко 🇺🇦 Олександр Федієнко 🇺🇦 @fediienko_oleksandr
957 Views/Reach 2025-08-08 13:29 Message №3564
Знайшов час подивитись відео, про яке всі кажуть щодо переписки у чаті фракції.Не бачу там щось такого екстраординарного. https://youtu.be/WRgksBVnDnA?si=tqH3pfRb-fsF_7CBЗазвичай я відео дивлюсь на швидкості 1,5 тут дивився на швидкості 1,75 бо я знаю як то кажуть предмет цього чату.Нажаль дуже багато порізано вирвано з контексту. Може так передали:) Дуже шкода що не потрапило і моє відео яке я додаю, але в цілому я не вважаю це чимось критичним.Мені дивно чому депутати не обговорювали питання про яхти, лімузини, ескортниць, “шкур”, відпустки, вілли, не знаю, що там ще раніше було прийнято обговорювати. Зрозуміло, що коли НДУ писали, вони не припускали, що це стане надбанням громадськості, тому всі обговорення — максимально щирі, десь гумор, десь сарказм, десь розпач, десь непорозуміння. Наскільки я пам’ятаю це вже 3-й чат який через виток із нього перестає існувати.По факту цей теж перестав існувати.Я особисто взагалі пропоную додати до чату всіх журналістів, ну принаймі вони хоч зможуть тоді отримати повну інформацію а не окремі скріншоту.Такий собі елемент відкритої цифрової демократії. Я знаходжусь в багатьох чатах, не тільки політичних. Тому запитав у чаті де знаходяться різноманітні верстви населення, різного соціального статусу їх думку.Всі дійсно очікували чогось цікавого. Але ну такий собі сюжет, я розумію що треба підігрівати аудиторію, я особисто сам постійно доначу і вас закликаю донатити на студію Бігус, зараз з грантами важко, але хочеться чогось що будеш дивитись вже на швидкості 1.0 :) Завжди відкритий до всіх журналістів з повагою.