Шановні мешканці ЖК Файна Таун ! Враховуючи відключення електроенергії та можливі затяжні відключення електроенергії взимку, що потягне за собою відсутність водопостачання на верхніх поверхах та відсутність опалення в багатоквартирних будинках, ініціативною групою мешканців розроблено концепцію/проект енергонезалежності для вирішення зазначених питань. Про що вас також повідомляли в чатах мешканців та в листівках в ліфтах. Асоціація ОСББ та Управляюча компанія підтримують ініціативу та зі свого боку також здійснюють всі необхідні дії. Наразі відкрито окремий рахунок Асоціації, на який буде здійснюватись цільовий збір коштів на відновлювані/незалежні джерела електричної енергії.Квитанції на добровільний внесок на відновлювані/незалежні джерела електроенергії виставляються всім квартирам та нежитловим (комерційним) приміщенням в розмірі 7309 грн. (сума порахована на проект ініціативною групою мешканців ЖК Файна Таун, контактна особа Безверхній Владислав, тел. 097 9074353, посилання на групу https://t.me/+uwCRKEniPURjNjEy ). Про збір коштів будемо повідомляти щотижнево.Слід зазначити, що остаточна вартість реалізації проекту впровадження СЕС може бути сформована після предметних розрахунків по кожному будинку (протяжність кабелів тощо), розрахунку вартості побудови в підвалах окремих вентильованих приміщень під розміщення інверторів та акумуляторів відповідно до пожежних норм, отримання експертної довідки щодо надійності даху для встановлення обладнання СЕС та можливих додаткових дообладнань покрівель, тощо. Наразі ці питання спільно опрацьовуються ініціативною групою мешканців, підрядниками та УК. Також слід враховувати можливу зміну вартості обладнання на дату його придбання. Та у подальшому передбачати збір коштів на технічне обслуговування сонячних панелей та акумуляторів з інверторами.Для отримання часткової компенсації у вигляді гранту (70% від вартості обладнання) при участі у програмі «ГРІНДІМ» ДУ «Фонд енергоефективності» необхідно зібрати 75% голосів співвласників (https://eefund.org.ua/greendim/ ). Для зручності мешканців є два варіанти:- можна заповнити і підписати листи опитування в Управляючій компанії; - можна роздрукувати листи опитування та власноруч заповнити і підписати їх вдома, після чого принести в УК.Для будь-якого з обраного варіанту співвласникам необхідно підтвердити право власності на приміщення (взяти з собою правовстановлюючий документ на квартиру/приміщення). Якщо для участі у програмі «ГРІНДІМ» не буде достатньо зібрано голосів/коштів, на ОСББ будуть придбані акумулятори та інвертори в межах зібраних коштів, з поданням документів на часткову компенсацію від КМДА.
Дорогі сусіди!Запрошую всіх на міні-фест морозива, зробленого мною (@natpodoba). Багато сусідів вже спробували, і я сподіваюся, напишуть про враження.Де: кав'ярня SABOTÁGE (https://www.instagram.com/sabotage_coffee) (безмежна подяка за допомогу в організації!). Продавати буду я особисто, відразу і познайомимося.Коли: субота, 10 серпняО котрій годині: з 12 до 16.Навіщо: для збору. Збір для мого шеф-кухаря Олександра Палкіна (він на фото нижче), котрий пішов у січні добровольцем. Він відучився в Англії і продовжує навчання вже в Україні.Ми вже відправили йому частину необхідного обладнання, але потрібно ще: Мавік (якщо вдасться), і обов'язково FPV-окуляри (близько 20К на Алішці), двоканальний зарядний пристрій та дрібниці (5К). І зарядна станція Bandera Power (близько 40К).Що зберемо - те зберемо, збір буде довгим. Але початок вже покладено, і я запрошую вас взяти участь з величезним задоволенням для себе (я сподіваюсь!).В меню:Морозиво:Для тих, хто любить солодшеВаніль (з справжньою ваніллю Бурбон!)Молочний шоколад Солона карамель Гранат і шоколад Для тих, хто любить кисло-солодке: Лимон Лайм-лемонграс-кафір Журавлина і білий шоколад Обліпиха Ягідний сорбет Чорна смородина та чорний шоколад Щось ДУЖЕ незвичайне:М'ята і шоколад Сорбет авокадо-лайм-базилік Випічка: Кустарда з тіста філо з яблуком, кустарда з тіста філо з вишнею і шоколадом. Також: топінгі, меренгі-крихітки, супер-смачне печивко зі штройзеля та, можливо, дещо ще, дуже цікаве.
#робота #вакансіяВ відділ продажів ЖК "Файна Таун" шукаємо співробітника на посаду адміністратора! Ми шукаємо молоду, впевнену в собі та позитивну дівчину! Ми чекаємо живих людей. З вогнем в очах, жагою до життя та відкритих до всього нового.Вимоги:Презентабельний зовнішній виглядПунктуальність Уважність та відповідальністьГрамотна моваДоброзичливість до людейОбов'язки:Допомога і відповіді на запити існуючим та новим клієнтамЗабезпечення життєдіяльності офісу (канцелярія та інші витратні матеріали)Зустріч та супровід клієнта під час його перебування в офісі (чай, кава)Ведення звітностіВирішення організаційних питаньОрганізація та підготовка офісу до різних заходівВиконання розпоряджень керівникаМи пропонуємо:Офіційне працевлаштуванняПрофесійне навчання співробітниківРобота в одній з найбільших в Україні Будівельній та Девелоперській компанії КАН http://www.kandevelopment.comКомфортне робоче місце в офісіПрофесійний розвитокГідна оплата праціМолодий, дружній та веселий колектив)Графік роботи 5/2 - плаваючийГОТОВІ ВЗЯТИ БЕЗ ДОСВІДУ РОБОТИ! НАВЧАННЯ В КОМПАНІЇ!Ваші резюме надсилайте на пошту:
[email protected]
Оновлений перелік Файної комерції, яка допомагає розповсюдити інформацію про ініціативу мешканців щодо енергонезалежності:1 будинокЇмо файноГарбуз диняЛастівкаЧоловічі стрижкиSabotage coffee AmpulOh my dog2 будинокVino&vinoBooks uaEscobarKiddy clinicSushi master4 будинокMinimalFiltrofilSkrepkiy coffeeЄнотYummyGusto marketAtelierTe sho treba My place5 будинокBeerlandBFreshKoloWine-pointАптека мед-сервіс6 будинокPinchakovskyi стоматологія7 будинокMi marketЮрбаАптека 3іLC лазерна косметологія8 будинокБокс маркетTonkoIdea Mix MarketYou Be You9 будинокCactus KidoBandi cofeeEasy BarbershopSatiUburgerSvoyaDosha HealthAnukiШафарня10 будинокНафтаОптика18 будинокКавʼярня Символісти19 будинокBrunch Cafe БоХліб Коло Без меж21 будинокОбережно, діти22 будинокfaynafitКафе Wanders Студія балету PhaetonПерелік не повний та буде доповнюватись. На сьогодні всі плакати скінчились.Дякуємо всім комерційним закладам, які надають інформаційну підтримку ініціативі мешканців!Всі охочі долучитись до ініціативи — приєднуйтесь!
Шановні мешканці! Запрошуємо всіх власників/орендарі квартир та обов'язково комерційних приміщень на практично-навчальні заходи АОСББ та ДСНС України. Завтра 25.07.2024 об 11:00 годині біля 24 будинку заплановані практично-навчальні заходи працівників ДСНС. 🚨Представниками Шевченківського районного управління ДСНС буде здійснено навчальний виїзд на територію ЖК Файна Таун з залученням пожежно-рятувальної техніки 5 одиниць. За сценарієм навчань, в 24 будинку сталася надзвичайна подія: - пожежа в квартирі на верхньому поверсі. - спрацьовування системи оповіщення о пожежі в паркінгу. Просимо не хвилюватись, коли почуєте сирену та побачите спецтранспорт і працівників ДСНС на території ЖК, ми робимо це для відпрацювання оперативних спільних дій та отримання додаткових рекомендацій, спрямованих на підвищення безпеки в нашому ЖК на випадок надзвичайних ситуацій. Радимо всім мешканцям долучитись до навчань , оскільки наразі в зв'язку з військовим станом та незручностями з відключенням електроенергії гостро стоїть питання пожежної безпеки. Орієнтовно в 11:30 біля 24 будинку, представники ДСНС проведуть теоретичні навчання для населення (коротка лекція на тему: дотримання пожежної безпеки в реаліях сьогодення , ризики пов'язані з роботою електрогенераторів , павербанків та іншого обладнання в квартирах). Практичні заняття з вогнегасниками та гасіння відкритого полум'я 🚒 Завчасно перепрошуємо за можливі незручності, прохання власників автомобілів не паркуватися завтра вздовж проїзду 24 будинку.
Шановні мешканці «Файна Таун»! З урахуванням скарг мешканців на кричущі порушення тиші та спокою, Ініціативна Група вимушена створити Файний патруль.Спеціально навчені чоловіки щовечора виходитимуть на патрулювання, щоб забезпечити тишу. Вони будуть озброєні вимірювачами децибелів та відеокамерами. У випадку скарги на занадто гучні звуки жіночого задоволення, вони ходитимуть по квартирах потенційних порушників зі словами:«Доброго вечора! Ми з Файного патрулю. Ваш рівень шуму перевищує норму. Ви відповідаєте за порушення спокою сусідів!»На цьому вони не зупиняються. Патрульні вимагають, щоб порушники відтворили свій шум для них. Так, вони стоять у ваших кімнатах, видаючи команди: «Зробіть гучніше! Ще гучніше! Не зупиняйтесь! Ще! Ще! ЩЕ!!! Ми хочемо точно виміряти!»Додатково порушення фіксуватиметься на камеру, щоб не виникало сумнівів у зацікавленості чи упередженості патрульних.Якщо під час контрольного заміру рівень шуму перевищить дозволені 55 дБ, на порушників очікує суворе покарання – вони повинні будуть слухати пісні Поплавського в навушниках до самісінького ранку.Однак якщо рівень шуму буде в межах, дозволених правилами, заявнику доведеться відповідати за хибний виклик та на головній площі комплексу привселюдно демонструвати ─ які саме звуки та якого рівня шуму їм не сподобались.
У Києві спостерігається високий рівень забрудненості повітря. Рекомендовано обмежити перебування на вулиці!У КМДА зазначають, що в столиці вранці 23 серпня виявлено високий рівень забрудненості повітря, зафіксовано наближення до гранично допустимої концентрації зважених часток (пилу). Джерело утворення пилу знаходиться за територіальними межами міста Києва. Підвищення концентрації відбувається за рахунок переміщення повітряними масами пилу з південно-східного напрямку. Вранці на лівому березі вміст зважених часток складає 273 мкг/м3, на правому – 316 мкг/м3 (гранично допустима концентрація – 500 мкг/м3). Перевищення ГДК решти забруднюючих речовин, за якими здійснюються спостереження (оксид та діоксид азоту, оксид сірки, озон, формальдегід, оксид вуглецю, сірководень), не виявлено. Радіаційний фон перебуває в межах норми.До поліпшення ситуації зі станом повітря рекомендовано:• закрити вікна вдома;• не виходити зайвий раз на вулицю;• пити багато води;• якщо є очищувач повітря, то увімкнути його на максимум.