Source
Файні Новини | Дорогі сусіди!Запрошую всіх на міні-фест морозива, зробленого мною (@n...
1 500 Views/Reach
2024-08-07 12:41
Message №282
Дорогі сусіди!Запрошую всіх на міні-фест морозива, зробленого мною (@natpodoba). Багато сусідів вже спробували, і я сподіваюся, напишуть про враження.Де: кав'ярня SABOTÁGE (https://www.instagram.com/sabotage_coffee) (безмежна подяка за допомогу в організації!). Продавати буду я особисто, відразу і познайомимося.Коли: субота, 10 серпняО котрій годині: з 12 до 16.Навіщо: для збору. Збір для мого шеф-кухаря Олександра Палкіна (він на фото нижче), котрий пішов у січні добровольцем. Він відучився в Англії і продовжує навчання вже в Україні.Ми вже відправили йому частину необхідного обладнання, але потрібно ще: Мавік (якщо вдасться), і обов'язково FPV-окуляри (близько 20К на Алішці), двоканальний зарядний пристрій та дрібниці (5К). І зарядна станція Bandera Power (близько 40К).Що зберемо - те зберемо, збір буде довгим. Але початок вже покладено, і я запрошую вас взяти участь з величезним задоволенням для себе (я сподіваюсь!).В меню:Морозиво:Для тих, хто любить солодшеВаніль (з справжньою ваніллю Бурбон!)Молочний шоколад Солона карамель Гранат і шоколад Для тих, хто любить кисло-солодке: Лимон Лайм-лемонграс-кафір Журавлина і білий шоколад Обліпиха Ягідний сорбет Чорна смородина та чорний шоколад Щось ДУЖЕ незвичайне:М'ята і шоколад Сорбет авокадо-лайм-базилік Випічка: Кустарда з тіста філо з яблуком, кустарда з тіста філо з вишнею і шоколадом. Також: топінгі, меренгі-крихітки, супер-смачне печивко зі штройзеля та, можливо, дещо ще, дуже цікаве.