Source
F1 Honestly! Аналітика Формули-1 Українською 🇺🇦 | Швидкі висновки після першого Гран-прі нової ери1. З кваліфікаціями тр...
1 890 Views/Reach
2026-03-08 10:22
Message №1318
Швидкі висновки після першого Гран-прі нової ери1. З кваліфікаціями треба щось робити. В Австралії квала просто програла початку гонці за видовищністю, і не схоже, що на інших трасах буде інакше. Кваліфікація у Формулі-1 повинна бути про їзду на абсолютній межі можливостей пілота, а не про менеджмент батареї. І над цим Ф1 точно варто серйозно подумати.2. Яке ж це щастя, що Макс не обрав Mercedes. Бо сезон, який і без того починає пахнути домінацією, легко міг би перетворитися на ще одну супердомінацію.3. Обгонів більше, але є відчуття, що багато з них стали занадто «дешевими». Часто це не про майстерність, точний розрахунок і сміливість пілота, а просто про різницю в заряді батареї. Один має енергію - інший стає легкою здобиччю.Десерти - це чудово. Але якщо весь обід складається тільки з десертів, це вже не кухня, а кондитерська.4. Коли пелотон трохи вирівняється і команди розберуться з оптимізацією енергії, обгонів майже напевно стане менше. Те, що зараз виглядає хаотично і весело, цілком може виявитися просто ефектом новизни. Це не погано - просто варто мати реалістичні очікування.5. Є відчуття, що Mercedes мають ще запас. Команда приїхала в Австралію з футболками P1. Це виглядає як доволі красномовний сигнал, що всередині вони були досить впевнені у своїй перемозі.6. Расселл нічого особливого не зробив - і виграв титул 😄Якщо це справді контури сезону, для інтриги це не найкраща новина.Але я далекий від песимізму. В історії Формули-1 не раз бувало, що сезон починався з явної переваги однієї команди, а боротьба за титул тривала до останнього етапу. Будемо сподіватися, що це той самий випадок, бо команди мають чималий запас дня швидкого прогресу.