Source
фанаточка монегаска | За 3 місяці 11 ОШБ втратив на Покровському напрямку близько 25 авто. Я...
238 Views/Reach
2026-01-26 14:02
Message №18193
За 3 місяці 11 ОШБ втратив на Покровському напрямку близько 25 авто. Як розповідають військові, при заїзді на позиції, в одне авто може влучати 3-4 FPV. Коли дрон влучає перший раз, антидронові сітки та РЕБи дозволяють врятувати життя людей, але автомобіль згорає. Так як FPV летять, доки авто не згорить повністю.Тому ми долучаємось до командного збору для 11-го окремого штурмового батальйону 59-ї ОШБр. 📍 Ми збираємо 5 000 000 грн для 7 екіпажів, аби забезпечити кожен по 1 авто (купимо 7 пікапів), а також дронами та обладнанням, що згоріло під час попередніх бойових виїздів.⚔️ Ціль нашої банки — 6 000 грн.Покровський напрямок — один з найскладніших напрямків фронту. І коли ми збираємо сьогодні ще на Покровськ, наступного збору туди вже може не бути. Але тримати місто та околиці треба до кінця, адже далі — напрямок буде Дніпропетровський.Наразі потреба в авто стоїть гостро. Військові не мають часу на збори, тому що весь час і зусилля віддають обороні нашої країни. 🔗 Посилання на банкуДавайте допоможемо їм хоча б трошки.Звіт буде на сторінках 11.59usf та arm.force.ua