Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CryptoEnjoy 🍀
Added 14 Jul 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Number of subscribers: 27 922
Photos: 2,490
Videos: 40
Links: 1,280
Description:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Source

CryptoEnjoy 🍀 | Великий пост про SUI, або чому я набрав плотний шорт.1. Основне в акти...

Telegram community logo - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
4 100 Views/Reach 2024-10-23 10:38 Message №2703
Великий пост про SUI, або чому я набрав плотний шорт.1. Основне в актива його ціна, і не циферки на екрані а капіталізація (FDV та MC)FDV - повна оцінку активу ( тобто сюди входять і ті активи які залочені)MC - циркулююча ціна актива, тобто лише монети які є в обігуSUI ( FDV 18.9B, MC 5.21B)Цікаві активи для зрівняння ARB (FDV 5.7B MC 2.3B)STARKNET( FDV 4B, MC 0.8B)PEPE ( FDV=MC=4.6B)Тобто СУЇ, в 4 рази дорожчий за арбітрум ( але зрівняйте к-сть користувачів на чейнах)в 5 разів дорожчий старкнету, лоігку ви зрозуміли2. Активність в чейні ( НФТ + МЕМИ + ПРОДУКТИ)НФТ - Tocen ( ні 1 продажу за тиждень) Bluemove ( пара дохлих лаунчів за місяць)Меми - вийшло декілька ранерів, загалом на разі все печально, глянути можете тутОб*єм на МЕМАХ\Проектах в зрівнянні ( за 24 год)SUI - 115M$BASE - 988M$BSC (фулл мертвий чейн для мемів) - 890M$APT - 30M$OP - 80M$govnoTON - 680M$Активність досить мала, НФТ повністью померли, к-сть реальних юзерів яким потрібен цей чейн досить малаВИСНОВКИ:На мою думку весь ріст на SUI був під проплаченими твітер шилерами ( об яких команда вигрузилась , продаши свої токени) та неймовірними очікуваннями, переноси постійних лаунчпадів, відсутність НФТ та мем активності призводить до падіння ціни зараз, я думаю СУЇ є досить переоціненим активом, ціна його нижче1$ справедлива, тому я відкриваю плотний шорт з добором і стопом 2.05$.Застереження:1. Біток піде пробивати АТХ, всі проекти підуть вверх, не важливо що за проект.2. Є токен ADA, який фулл мертвий але досі тримає ціну, з якихось не зрозумілих для мене причин, нічого не заважає SUi також не падати.Для мене є логічним шорт зараз ( звісно найкраще було його відкривати по 2 бакси, коли люди вже зловили зневіру) дивлячись на графік, здається що падати не має куди, але я думаю є куди.