Source
CryptoEnjoy 🍀 | Що там з Hamster Combat?Хочеться також написати пост, але думаю ви вже...
4 500 Views/Reach
2024-08-11 13:17
Message №2348
Що там з Hamster Combat?Хочеться також написати пост, але думаю ви вже все читали, очевидно що це контора кончених підарасів, яка кинула абсолютно всіх, ладно горе блогерів, ми звикли що нас кидають, так вони кинули інвесторів та навіть мужика що їм дав право на життя ( Хедлайнерів).Якщо по простому як створився всім відомий хомяк та всі відомі мені події..1. Приходять НН дауни без грошей та без нічого до Хедлайнерів з ідеєю щось схожого на ноткоїн2. Хедлайнери звязали їх з бінгХ та дали їм інвестицій3. ДАО почали брати оффери на хомяка, тому що там хедлайнери як запорука що нас не кинуть4. Всі інфли починають як не в себе писати про хомяка, хоча чесно, всі ненавиділи цей оффер і ніхто не хотів, але умови є умови..5. Хомяк набирає оборотів, всі довольніНаступає ЛІТО6.Приходить * Топовий * ММ Готбіт в проект7. Інфлів кормлять завтраками що лістинг вже через тиждень ( це кажуть кожного тижня)8. НН даун вже запускає реклами навіть казино в хомяку, гроші перестають пахнути, як і відносини до людей9. Готбіт бігає по підкастам і каже що хомяк буде з капою 10+ млрд, і всі хто не купить пожалкує, там супер пупер екосистема.. просто завлікаючи ретейл10. Інфлам кажуть піти нахуй, в їх надто багато прибутку ( там х200 вийшло) на мій канал давали алоку 3000$ це 600.000$ якби я зайшов, очевидно що НН дауну це не сподобалось11. Готбіт і НН даун думають як розпилити максимум бабок, готбіт досі на кожному подкасті каже що це майбутнє на лістингу треба скупати, максимально популяризуючи, а НН даун вже вибирає яхту.12. Інфли перестають бути терпілами та починають писати негативні пости.ХТО КУПИТЬ ТОКЕН ХОМЯКА НА ЛІСТИНГУ АБО ПІСЛЯ, ВИ ПРОСТО КОНЧЕНИЙ ДАУН