Source
CryptoEnjoy 🍀 | Гра в довгу куди я засадився на 9к ( або рект з непоганим РР)попередні...
9 460 Views/Reach
2026-01-25 16:50
Message №4813
Гра в довгу куди я засадився на 9к ( або рект з непоганим РР)попередні НФТ гемезіс з гри в довгу я ще тримаю, зараз там -20% в ефірі, тримаю вже 6 місяців, по причині що проекти люблять пиздіти а не виходити, там було написано про цей сценарій , даже в моменті міг забрати 6-7к але не зробив цього, тому це і грав в довгу.Кароче суть цієї ідеї набрати цей токен 0xc325b7e2736A5202bd860F5974D0AA375E57EdE5 , це маскот від абстракта, який офф абстракт всюди репостить, коментує, навіть додав до тіпсів на стріми, токен укатався з 40 млн до 4 млн, активно веде твіттер, його, вроді ще не фулл рект.Я взяв відразу сайзом 10к, краще розбитти на 5 частин і брати раз в місяць.Моя ідея просто почекати вихід абстракта\якийсь хайп на пінгвінів - тоді він виросте, зараз згадав що в США говерненс якогось пінгвіна часто згадували тому згадав за цього та вирішив купити. Абстракт на початку ( старт 2025) обіцяв вихід на кінці 2025 абон а початку 2026, як бачимо зараз виходом не пахне, я би ще навіть найближчі 6 місяців і не очікував цей вихід, на платформі 5 користувачів і 3 стрімера по 2 глядача.Тобто сам абстракт зараз виглядає як лютий раг, його спасе якийсь хайп на пангвінів або ера гейміфай ( це саме гейм чейн) якої тоже на горизонті поки не видно, але і при будь якому толчку токен стане 20+ М що дає х5 на сайз... тобто тут або -10к або +20-30к ( з розміром пози я перебрав, по причині що я так і не зміг оговтатись після 10\10 і сайжусь в все в надії відбитись, уви нормально щось після того я так і не зміг винести).також токени можна закинути на кошель абстракту і отримувати пасивно ХП за холд балансу, я до речі на цьому тижні зайшов в абстракт а там 0 людей прям, буду знову качати аккаунт абстракту поки нема конкуренції.Загалом така ось ідея, коли вийде опенсіа вернусь до поста з гемезіс, а коли абстракт до цього