Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CryptoEnjoy 🍀
Added 14 Jul 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Number of subscribers: 27 922
Photos: 2,490
Videos: 40
Links: 1,280
Description:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Source

CryptoEnjoy 🍀 | Хочу поділитись історією, яку ми не зробили по певних причинах, але на...

Telegram community logo - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
8 980 Views/Reach 2026-01-24 09:19 Message №4811
Хочу поділитись історією, яку ми не зробили по певних причинах, але напишу її сюди, щоб почути думку спільноти.Ми ( на далі я, просто тут мало бути 4-ри людини які не будуть вказуватись в цьому пості ) хотіли зробити маніпуляцію по токену ZAMA , всі ви знаєте що був аукціон кол, де можна купити токени дешевше, та захеджувати на премаркеті і заробити багато грошей, я знаю багато хто сайзився в це 100к+ з думкою що все має бути норм, не розраховуючи ризики, кидаючи багато на покупку та маючи мало бабок на хедж.В нас було 10 аккаунтів та великі пабліки, на кожному по 25к та 4-те плече що в сумі давало 1 млн$ чистої покупки токена зама в премаркет. Нагадую що на премаркет ліквідація першого плеча була 60-70% а не 100% тому брити його сильно легче + там немає лікви, по нашим прорахункам 1 млн би бустив ціну х3.5, та справедливу х2 а значить ліквідацію всіх хеджистів на 1- му плечі.Кожен з нас би написав зайти в пабліки по маркету в токен зама лонг ( це дало би перший буст ціні, лише з мого пабліка по esport було 700к $ обьему за хвилину, тобто це дало би буст в 20-30% пампу але відразу би ціна впала, бо найрозумніші би відразу шортили в надії покритись об нашу аудит, адже розумні знають як працюють памп дампи) далі після кола в пабліки коли ми бачимо початок укатки на 10% і всі ( найбільш розумні) встають в шорт ми підключаємо ці акки і єбашимо по маркету лям+ ( маючи в запасі ще особисті аки) відповідно підписники які послухали та не думали що найрозумніш би були б в профіт, а ось ті хто добрав хедж або мав хедж та купівля би фулл ліквіднулись а коли ми б побачили ліквідації просто би різко встали в шорт і написали про це, і знову би заробили + не дали б людям пере відкрити хеджі.Можна сказати що я побрив знайомих але це була НДА і я не міг сказати? Ви ж самі єбать агітуєте нда, вот тємка я міг заробити.Чи не переобулись би і після ліквідації своїх хеджів сказали би що я красава? Цим постом я хотів сказати, що всі ваші нда і тд це круто коли це стосується ваших бабок, а коли проти ваших? Ви б так само захищали нда? Теоретично я міг би також втратити в нас би ніхуя не вийшло, ММ би налив і т.д, це був рандом та битва кому пощастить, але просто дайте відповідь в своїй голові собі, якби мене побрило ви б сміялись? А якби я побрив вас? Чи немає відчуття що нда можна написати коли це лише вигідно вам?)Виходячи з поста вище, мені дуже цікава як ви бачите мораль цієї ситуації, я в ній Мудак чи ні? Чи ваше рішення залежало б лише від того чи ви втратили чи заробили..