Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CryptoEnjoy 🍀
Added 14 Jul 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Number of subscribers: 27 922
Photos: 2,490
Videos: 40
Links: 1,280
Description:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Source

CryptoEnjoy 🍀 | ВСІ ВИЙОБУЮТЬСЯ ПРОФІТОМ, А ЩО МЕНІ РОБИТИ?- Таке питання думаю виника...

Telegram community logo - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
7 010 Views/Reach 2025-08-09 11:51 Message №4303
ВСІ ВИЙОБУЮТЬСЯ ПРОФІТОМ, А ЩО МЕНІ РОБИТИ?- Таке питання думаю виникає в вас зараз, якщо ви в стейблах, активностей окрім фьючів мало, а всі пишуть що стають багаті, та фомо починає з*являтися, давайте математично подумаємо.=============Найкращим рішенням я вважаю сісти на 2 стула ( постік)Якщо цикл повториться( чи зараз повторюється ) після ефіру будуть пампитись ХАЙ КАП альти. ( це те що я читав, це мій перший цикл ) але давайте спробую трохи аналітики сюди добавити.1. Зайти зараз в ХАЙ кап альту не пізно, вона відросла + 30% від дна, хуйня по суті, дно не вгадати, ті хто по ДСА набирали в повній сраці з -50%+, тим більше якщо до цього ви булии ALL-IN в стейблах.2. Як часто ви бачили останнім часом що хтось окрім дрочки на ціну ефіру і конвульсій щось писав про якісь л2, чи протоколи, чи не дай Бог Лайткоін? - та ніхто, аналогічно якщо ви візьмете Миколу ( той що Фліпає), топ 1 снг холдера ефіру від на радостях зафіксує профіти в мільярди доларів і поїде в казино Монако їх пройобувати, йому нахуй не треба ця альта і інші токени він вже заробив свої мільярди, він вроді в приватці написав що бере тоже альту, в коментах написали таких Микол багато, люди не будуть перекидати, а значить ЗОНА АЛЬТИ ЩЕ Є ЧИСТОЮ, І КЛАСНО МАНІПУЛЯТИВНО, тим більше зараз коли всі 15-й раз собі кажуть : ЄБАТЬ Я ДАУН НАХУЙ Я КУПИВ АЛЬТИИ А НЕ ЕФІРУ.3. НЕ раджу брати ОЛЛ - ІН, НЕ РАДЖУ УСЕРЕДНЮВАТИ далі альту, бо впала і в мене знову міну і т.д, все це тупі емоції, я сам усереднив пару постів вище, але це ТУПИЙ МУВ НА ЕМОЦІЯХ, зараз моя пропорція приблизно 65% альта - 35% стейбл, при падінні АЛЬТИ за АТЛ я буду її продавати з мінусом, виходить мій ризик буде близько 20% депозиту, але при х2-х3 ( якщо я витерплю) це буде +60-100% до депозиту, що є ОХУЄНИМ РР.4. Сядьте з чатом ГПТ поговоріть про свої сильні та слабі сторони в психології, пройдіть декілька анкет, якщо вам як і мені БОЛЬНІШЕ не заробити чим проєбати, то цей варіант ідеальний для вас, якщо у вас відсутнє фомо, у вас вже є капітал, закинути стейбли в стейкінг зараз - КРУТА ІДЕЯ, ви потенційно заробите меньше, але і не проєбете, зараз на стейбли збільшений % через * бичку *.=========>>Якщо ви фомойобер - робите фомобай ХАЙ КАП(LDO,STRK,ZK,ARB,CAKE,GALA,SAND,CYBER,SOL,DOT,NEAT,ATOM) (тут вибирайте що вам подобається) альти по текущим і тримаєте БЕЗ УСЕРДНЕНЬ, без думок що пізно, я чекаю дно, і т.д в співідношені до стейбла 70-50% в сторону альти>>В ІНшому випадку кидаєте стейбли в ОКХ чи Альманах, чи етернал і поки підвищений % фармите * бичку* в стейблах.Не перевзуваюсь, а багато рефлексую, дрочу на графіки, тому зараз такий підхідUPD: візьму певно відпустку трішки