Source
CryptoEnjoy 🍀 | по мемефай все стабільно вверх, слідкуйте за двома параметрами.1. Фанд...
7 370 Views/Reach
2025-08-06 16:42
Message №4295
по мемефай все стабільно вверх, слідкуйте за двома параметрами.1. Фандинг ( якщо він різко йде вверх і курс стоїть на місці - далі укатка, такі позиції не вигідно утримувати китам) якщо він нижче чи 0.5% буде плавний ріст далі2. Новиними каналами: якщо бінанс змінить статус з деліста наприклад на СТ мітку, а таке можливо через збільшення об*єму - треба набирати шорт на все лице, адже банально людям не закриє автоматично і всі ці великі пози їм треба буде скинути об ринок - ТУТ СРАЗУ ШОРТ ФУЛЛ ЄБАЛОМТакож забув додати, 11-го числа якщо будете шортити буде люте пвп, бо тепер всі хочуть це зробити, та можливо буде смарт набрати шорт на умовному мексі там нема фьючів, тому на чомусь схожому як мекс, типу орбіта, лбанка, ксекса, вікса чи інших помийок де нема впливу на ціну, за пару хвилин до делісту, але шанс на РК 99%, тому що на байбіті чи гейті ваш шорт = продажа по ринку = дамп, так буде велика волатильність через велику к-сть ліквідацій ( надіюсь історія з ЛА не повториться)================Про дарк, памп був але 30% я лише дивився, я думаю цих 30% звязано якраз з фомойоберами що зайшли після посту в надії на палку, наступна укатка про це свідчить, я би більше не заходив, просто вийшло пвп на хвилинці, без шансу заробити=================Загалом є відчуття що БТС проб*є атх найближчий час, а ефір 4000, моя альта дасть 20-30% росту і я вже буду думати що робити далі.