Source
CryptoEnjoy 🍀 | ЦЕ ВЖЕ БУЛО РАНІШЕ? або державю яке в мене викликає ринок останніх дек...
8 600 Views/Reach
2025-06-17 11:27
Message №4078
ЦЕ ВЖЕ БУЛО РАНІШЕ? або державю яке в мене викликає ринок останніх декілька тижнів..Мій культ падає, НФТ падають інша фігня падає, але ось ефір росте, я став дивитись багато графіків саме в парі з ефіром ( тому додам їх ВАМ) також можете подивитись інші пари на бінанс до ефіру LINK\ETH , DOT\ETH, ETC\ ETH та будь яку альту яку ви тримаєте..Тепер ближче до так званого * дежав'ю*1. Коли Біток був 50к, я з піною з рота кричав людям купувати альти, адже бітку немає куди рости, а ось альта має велиииикий потенціал, як висновок біток дає х2 а альта х3 в МІНУС2. Час іде, домінація росте, альта все падає, до людей починає доходити, що біток це не погана інвестиція при будь якій ціні, навіть на проливі купити БТС і в зрівняння будь яку альту - БТС виросте швидше, хоча капа більше.3. Зараз багатьом здається ( як і мені помилково) що краще купувати не ефір ( якщо робиш ставку на альту) а токени на ефірі, ліква ж всерівно в ефірі, виходить я буду отримувати і рост ефіру і токену - ПЕРЕХОДИМО ДО ПРАКТИКИ ( АРбітрум, ЗК) - токени в парі з ефіром, які ЛИШЕ ПАДАЮТЬ ДОР ЕФІРУ.. Токен ДОТ\НІАР\АПТОС без пари до ефіру, а саме до нього ПАДАЮТЬ довгий час... також сталось це і з соланою, все до ефіра падає.4. Сам ефір дав 2х зі дна але вся альта в парі з ним не дала практично нічого, люди переливають. В МОМЕНТІ ТОБІ ЗДАЄТЬСЯ НАХУЯ КУПУВАТИ ЕФІР ПО 2600 ЯКЩО МОЖНА КУПИТИ АРБІТРУМ ЩО ДАСТЬ 5х а на практиці ти отримаєш те що і я, лише мінус.5. Чи не здається ЕФІР зараз це той самий біткоїн по 50к? коли всі думають що вигідніше робити ставку на активи на ньому, але насправді вигідніше купити саме його..BAYC впали на 30% при тому що ефір виріс на 30% (від зони купівлі)Культ впав на 25% при тому що ефір виріс на 70%. (від зони купівлі)\Як результат я зробив ставку на ТОКЕНИ\НФТ на ефірі, вони в грошовому еквіваленті близько до Б\У притому що якби тримав САМЕ ЕФІР був би в гарному +.Як результат, я розумію вам здається вже пізно переливатись, альта колись має стрельнути і т.д, але можливо стрельне саме ефір, а все інше і буде на дні, а потім вже будуть які переливи, кароче графіки вам додав, основну суть написав, далі думайте самостійно, Біток так само падає до ефіру, як і солана падає. НАДІЮСЬ ЕФІР НОВИЙ ГЕМ