Source
CryptoEnjoy 🍀 | Гм, я живий, але чот бажання щось постити нема, є бажання відпочивати,...
10 300 Views/Reach
2025-06-13 14:51
Message №4075
Гм, я живий, але чот бажання щось постити нема, є бажання відпочивати, давайте пару думок накидаю і пропаду знову- Стікери, про які пише кожен кому не лінь - хуйня повна! ( згоден, рефка там жирна, я вчора не пости але 200$ з рефки упало)Я би фулл продавав якщо ви цього ще не зробили, Саша Ноткоін(він є власником стікерів) - підарас, не забувайте проетки нотпіксель та ноткоін, вони за рік маркет навіть не зробили та мінт в нфт, побачили що йде хайп на срані подарунки почали знову сейли кожен робити, снг ж схаває, в один момент ви залишитесь фулл з говном не ліквідним в руках,тут фомо не буде навіть якщо завтра х10, Саша не раз показував як йому похуй як вас рагати.Чи купувати нові стікери? - Да,але не за зірки а за тон, 3 кнопки зверху на стікерах і там розберетесь, прикол що купивши саме за тон в вас не буде блока 21 день, і сразу скидаєте через бота з профітом, повторювати поки перший пак не піде в мінус По ринку:- на фьючах торгувати около неможливого, тисяч 7-9 слив за ласт 5 днів, але і пофіг, чисто казік для розваги, спот буду тримати, заробити на фьючах можна було 2-3 місяці тому при шортах говна, я не повірив в це, тому фомо трохи присутнє.. зараз фьючі - шлях до обнулення.- по ринку загалом - я хуй знає маніпуляції це чи ні, але переживати кожен раз тоже конкретно підзаєбало… тому просто тримаю і йду в запой на найближчих 7 днів. До звʼязку