Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - МІНЕНЕРГО
Added 02 Nov 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Number of subscribers: 10 523
Photos: 5,560
Videos: 602
Links: 2,710
Description:
Офіційний канал Міністерства енергетики України

👥 Number of subscribers

10 523
Average/Day:: -5
Average/Week:: -20
Average/Month:: -67

👁️ Average views per message

3 018
Average/Day:: 1,080
Average/Week:: 4,559
ERR: 28.68%

📊 Messages per Day

2.8
Last day: 2
Week average: 2.6
Average per day: 2.8

Logo change history

Status change history

Officially confirmed 2025-05-01
Officially not confirmed 2025-04-30
Officially confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,720 26-01-17 16:54
Максимально швидке відновлення енергопостачання та посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури від російських атак — найвищий пріоритет. Провели сьогодні чергове засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Києві та області, проаналізували результати проведених робіт та узгодили план подальших кроків для посилення стійкості енергосистеми.📌 Щодо теплопостачання. Наразі тривають роботи з повернення тепла в Києві до близько 100 будинків. Зараз за потреби заживлюємо їх та критичні об’єкти генераторами. Готуємо до передачі місту ще понад 60 генераторів.📌 Також доручив місту відпрацювати з АТ «Укрзалізниця» та Мінвідновлення збільшення кількості теплових ремонтних бригад. «Укрзалізниця» направить на допомогу місту мінімум 30 бригад тепловиків та надасть експертну допомогу для якнайшвидшого відновлення тепла в оселях. Ще 20 бригад направлять до столиці інші регіони. 📌 Віцепремʼєр-міністр з відновлення Олексій Кулеба повідомив про кількість когенераційних установок, які вже прямують на підсилення міста. Поставив завдання прибрати усі бюрократичні перепони для їхнього швидкого запуску в роботу.📌 Щодо ситуації по світлу. Ситуація продовжує залишатися складною. Енергетики працюють 24/7. На виконання рішень штабу у Києві вже сьогодні почали роботу додаткові бригади енергетиків з інших регіонів. Доручив енергетичним компаніям продовжити збільшення бригад. Наша мета — миттєва координація та реагування. Не тижні, не дні, а лічені години.
👁 58,500 26-01-17 08:33
⚡️Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 17 січняВночі ворог вкотре завдавав ударів по енергетичній інфраструктурі країни. Внаслідок чого є знеструмлені споживачі на Одещині та Київщині. Енергетики, попри складні погодні умови, працюють та роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. На Одещині після атаки на енергетичну інфраструктуру тривають відновлювальні роботи. Також продовжують діяти мережеві обмеження.Найскладнішою залишається ситуація у столичному регіоні. У Києві та на Київщині оператори системи розподілу застосовуються мережеві обмеження. Раніше оприлюднені графіки погодинних знеструмлень – наразі не діють. Повернення до прогнозованих погодинних відключень відбудеться одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.  Через негоду залишаються знеструмленими 20 населених пунктів на Київщині. Ремонтні бригади працюють над відновленням пошкоджених ліній.Довгостроково знеструмленими внаслідок бойових дій по країні залишаються споживачі у прифронтових на прикордонних регіонах. Тут ситуація найважча, адже відновлення електропостачання ускладнене постійними бойовими діями.У більшості регіонів України діють графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів, а також графіки обмеження потужності для промисловості. У кількох областях вимушено застосовуються аварійні відключення через перевантаження обладнання в умовах високого рівня споживання під час морозів.Через постійні масовані атаки російської федерації в українській енергетиці діє режим надзвичайної ситуації. Координацію робіт із її наслідків здійснює Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр енергетики Денис Шмигаль. Рішення ухвалене для забезпечення максимальної злагодженої роботи всіх служб у столиці, регіонах і громадах, а також для оперативного відновлення пошкодженої енергетичної інфраструктури. Відповідні штаби вже розпочали роботу, всі служби працюють у посиленому режимі.Розуміємо, що в умовах вимушених знеструмлень під час сильних морозів – складно усім. Тим не менше – дуже просимо максимально зменшити навантаження на енергосистему. 🙏Просимо споживачів за можливості ощадливо використовувати електроенергію протягом усього дня, особливо у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему.
👁 68,000 26-01-16 08:42
⚡️ Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо ситуації в енергосистемі станом на 16 січня➡️ Ситуація в енергосистемі України залишається складною. Постійні атаки росії на енергетичні об’єкти та складні погодні умови зумовлюють вимушене застосування обмежень на всій території країни.➡️ Цієї ночі ворог атакував енергетичну інфраструктуру у кількох регіонах. Внаслідок атак на ранок знеструмлені споживачі у Запорізькій та Харківській областях. Аварійно-відновлювальні роботи тривають усюди, де це дозволяє безпекова ситуація.➡️ Найскладнішою залишається ситуація у столичному регіоні. У Києві та на Київщині операторами систем розподілу застосовуються мережеві обмеження. Раніше оприлюднені графіки погодинних відключень тимчасово не діють. Повернення від мережевих обмежень до прогнозованих графіків погодинних відключень відбудеться одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Аварійно-відновлювальні роботи у столиці та регіоні тривають цілодобово, попри складні погодні умови. Як і в попередні тижні, на Одещині зберігаються мережеві обмеження. У регіоні продовжуються аварійно-відновлювальні роботи після попередніх атак ворога.➡️ В усіх областях України діють графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів, а також графіки обмеження потужності для промисловості. У кількох областях вимушено застосовуються аварійні відключення через перевантаження обладнання в умовах дуже високого рівня споживання під час морозів. Повернення до графіків погодинних відключень відбудеться після стабілізації ситуації.➡️ У зв’язку з масованими атаками російської федерації в енергосистемі України діє режим надзвичайної ситуації. Координацію робіт із ліквідації наслідків здійснює Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр енергетики України Денис Шмигаль. Відповідні штаби вже розпочали роботу, всі служби працюють у посиленому режимі.➡️ Перший заступник Міністра закликав українців максимально зменшити навантаження на енергосистему та до кінця тижня обмежити користування потужними електроприладами. Ощадливе споживання електроенергії допоможе скоротити тривалість вимушених знеструмлень.🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова.
👁 38,400 26-01-15 08:17
⚡️ Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 15 січняВночі ворог вкотре завдавав ударів по енергетичній інфраструктурі країни. Внаслідок чого знеструмлено споживачів на Житомирщині та Харківщині. Аварійно-відновлювальні роботи тривають скрізь, де це дозволяє безпекова ситуація.Найскладнішою нині є ситуація у Києві та Київській області. У столичному регіоні діють мережеві обмеження, через що раніше запроваджені графіки погодинних відключень тимчасово не застосовуються. Повернення до прогнозованих графіків відбудеться після стабілізації ситуації в енергосистемі. Відновлювальні роботи у столиці та на Київщині тривають цілодобово, незважаючи на складні погодні умови.Мережеві обмеження, як і в попередні тижні, зберігаються на Одещині. У регіоні продовжуються аварійно-відновлювальні роботи після попередніх атак ворога.🌨️ Через негоду залишаються знеструмленими 7 населених пунктів на Київщині та Чернігівщині. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній.Довгостроково знеструмленими внаслідок бойових дій по країні залишаються споживачі у прифронтових на прикордонних регіонах. Тут ситуація найважча, адже відновлення електропостачання ускладнене постійними бойовими діями.У більшості регіонів України діють графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів, а також графіки обмеження потужності для промисловості. У кількох областях вимушено застосовуються аварійні відключення через перевантаження обладнання в умовах високого рівня споживання під час морозів.❗️ Закликаємо споживачів раціонально використовувати електроенергію протягом усього дня, особливо у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему.
👁 20,700 26-01-14 08:09
⚡️Брифінг в.о. Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо ситуації в енергосистемі станом на 14 січня.✔️Ситуація в енергосистемі України залишається складною. Постійні атаки росії на енергетичні об’єкти та складні погодні умови зумовлюють вимушене застосування обмежень на всій території країни.✔️Найскладнішою залишається ситуація у столичному регіоні. У Києві та Київській області операторами систем розподілу застосовуються мережеві обмеження. Раніше оприлюднені графіки погодинних відключень тимчасово не діють. Повернення до прогнозованих графіків відбудеться одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Аварійно-відновлювальні роботи у столиці та на Київщині тривають цілодобово, попри складні погодні умови.✔️Певні обмеження, як і в попередні тижні, зберігаються на Одещині. У регіоні тривають аварійно-відновлювальні роботи після попередніх атак ворога. На Дніпропетровщині внаслідок нічних атак було знеструмлено 74 тисячі споживачів. Станом на ранок без електропостачання залишалися понад 40 тисяч абонентів. Відновлювальні роботи тривають.✔️Через несприятливі погодні умови знеструмлені 12 населених пунктів у Чернігівській та Київській областях.✔️У більшості регіонів України діють графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів, а також графіки обмеження потужності для промисловості. У кількох областях вимушено застосовуються аварійні відключення через перевантаження обладнання в умовах високого рівня споживання під час морозів.✔️В.о. Міністра енергетики закликав українців максимально зменшити навантаження на енергосистему та за можливості обмежити користування потужними електроприладами. Ощадливе споживання електроенергії допоможе скоротити тривалість вимушених знеструмлень.Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу виконувача обов'язків Міністра енергетики України Артема Некрасова.
👁 7,490 26-01-13 08:17
⚡️ Брифінг заступника Міністра енергетики України Олександра Вʼязовченка щодо ситуації в енергосистемі станом на 13 грудня➡️ Вночі росія здійснила чергову масовану ракетно-дронову атаку на енергетичну інфраструктуру низки регіонів України. Внаслідок обстрілів на ранок знеструмлені споживачі у місті Київ, Київській, Одеській, Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Чернігівській та Запорізькій областях. Аварійно-відновлювальні роботи тривають скрізь, де це дозволяє безпекова ситуація. Відновлення електропостачання потребує часу.➡️ Через несприятливі погодні умови знеструмлені 17 населених пунктів у Чернігівській та Закарпатській областях. Ремонтні бригади працюють над відновленням пошкоджених мереж.➡️ Наразі в усіх регіонах України діють графіки погодинних відключень. У Києві та Київській області застосовуються аварійні знеструмлення. На їхню тривалість може впливати суттєве зниження температури повітря.➡️ Через складну ситуацію в енергосистемі, спричинену обстрілами, оператори систем розподілу у Києві та Київській області, в Одеській області та у місті Дніпро вимушено застосовують мережеві обмеження. Раніше опубліковані графіки погодинних відключень у цих регіонах тимчасово не діють. Системні обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації.➡️ Довгостроково знеструмленими внаслідок бойових дій залишаються споживачі у прифронтових та прикордонних регіонах. Саме там ситуація є найскладнішою через постійні обстріли.➡️ Заступник Міністра наголосив, що Україна переживає одну з найскладніших зим за часи незалежності, та закликав українців у ці важкі дні підтримувати одне одного, ділитися теплом і світлом з тими, кому складніше, допомагати літнім людям, дітям, сусідам і тваринам, а також ощадливо споживати електроенергію у години, коли вона є.🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу заступника Міністра енергетики України Олександра Вʼязовченка.
👁 10,100 26-01-12 08:27
⚡️ Брифінг заступника Міністра енергетики України Романа Андарака щодо ситуації в енергосистемі станом на ранок 12 січня➡️ Цієї ночі ворог завдав чергового удару по українській енергетиці. Внаслідок атаки знеструмлювались споживачі в Одеській, Житомирській, Сумській, Харківській, Донецькій, Дніпропетровській та Чернігівській областях. Енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи ще вночі.➡️ На Одещині та Житомирщині продовжуються ремонтні роботи, щоб повернути світло споживачам.➡️ У Чернігівській області внаслідок обстрілу ворогом пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури. Знеструмлена низка населених пунктів. Відновлення електропостачання розпочнеться, щойно це дозволить безпекова ситуація.➡️ У Києві та Київській області тривають відновлювальні роботи. Застосовуються екстрені відключення на частині правого та лівого берегів. Триває поступовий перехід від аварійних обмежень до прогнозованих графіків погодинних відключень.➡️ Через несприятливі погодні умови знеструмлено 161 населений пункт у Київській області, 48 - у Закарпатській, 36 - у Дніпропетровській та 15 - у Чернігівській областях. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній.➡️ Наразі у більшості регіонів діють графіки погодинних відключень. У Києві та Київській області, на Одещині, Харківщині та Донеччині застосовуються аварійні графіки. Їхня тривалість може залежати від суттєвого зниження температури повітря.➡️ Заступник Міністра енергетики закликав українців із розумінням поставитися до тимчасових обмежень, підтримувати одне одного та за можливості ощадливо споживати електроенергію в цей складний період.🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу заступника Міністра енергетики України Романа Андарака.
👁 36,700 26-01-11 08:08
Брифінг в.о. Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо ситуації в енергосистемі станом на ранок 11 січня.➡️Вночі ворог завдав чергового удару по українській енергетиці. Внаслідок атаки були короткостроково знеструмлені Дніпропетровська та Запорізька області. Енергетики з ночі почали відновлювальні роботи.➡️Станом на ранок споживачі Дніпропетровської області майже повністю заживлені. У регіоні тривають ремонтні роботи для якнайшвидшого повернення електро- та теплопостачання. ➡️У Запорізькій області на ранок без світла залишаються понад 13 тисяч споживачів. З метою уникнення повторних масових знеструмлень просимо обмежити користування потужними електроприладами.➡️На Житомирщині без електропостачання залишаються понад 7 тисяч абонентів. У частині області вимушено застосовані аварійні відключення. Повернення до прогнозованих графіків погодинних відключень відбудеться одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.➡️У Києві та Київській області завершено ключовий етап аварійно-відновлювальних робіт. У столиці діють екстрені відключення у частині Печерського, Голосіївського районів та на Лівому березі. Триває поступовий перехід від аварійних обмежень до прогнозованих графіків погодинних відключень. Енергетики працюють над поступовим переведенням споживачів на прогнозовані графіки, однак це потребує часу та поетапного підключення. Фахівці роблять усе можливе, щоб якнайшвидше стабілізувати ситуацію та повернути киянам можливість планувати свій день.➡️Через несприятливі погодні умови на Київщині також знеструмлено 110 населених пунктів, на Чернігівщині - 48. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній.➡️Наразі майже у всіх регіонах діють графіки погодинних відключень. У Києві та Київській області, на Одещині та частково на Житомирщині застосовуються аварійні графіки. Їхня тривалість може залежати від зниження температури повітря. Актуальну інформацію дізнавайтесь на офіційних ресурсах вашого обленерго.Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу виконувача обов’язків Міністра енергетики України Артема Некрасова.
👁 5,150 26-01-10 07:39
Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 10 січняВночі ворог вкотре завдавав ударів по енергетичній інфраструктурі країни. Внаслідок чого на Дніпропетровщині знеструмлено понад 130 тисяч споживачів.➡️У м.Київ та Київській області продовжуються роботи з відновлення стабільного електропостачання після попередньої атаки ворога. ➡️За добу вдалося повернути світло для понад 350 тисяч споживачів у м.Києві. ➡️Також через наслідки обстрілу попередньої доби - досі без світла залишається близько 10 тисяч споживачів на Київщині (переважно, у Броварському р-ні). ➡️Через пошкодження мереж - на лівобережжі Києва та в частині Київської області запроваджені аварійні відключення. На правобережжі столиці діють графіки погодинних відключень.➡️Довгостроково знеструмленими внаслідок бойових дій по країні залишаються споживачі у прифронтових на прикордонних регіонах. Тут ситуація найважча, адже відновлення електропостачання ускладнене постійними бойовими діями.➡️У більшості регіонів України наразі застосовуються вимушені заходи обмеження - графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності (для промисловості). Актуальні графіки можна знайти на офіційних ресурсах обленерго вашого регіону.Аварійно-відновлювальні роботи тривають цілодобово, енергетики працюють безперервно, щоб якнайшвидше відновити електропостачання.🙏Дякуємо нашим енергетикам за справді нелегку роботу. Ворог може нищити обладнання, але міць енергосистеми тримається на людях!
👁 58,400 26-01-09 09:08
⚡️Брифінг заступника Міністра енергетики України Миколи Колісника щодо ситуації в енергосистемі станом на ранок 9 січня➡️Цієї ночі ворог здійснив масовану атаку на енергетичну та цивільну інфраструктуру України. Загалом було застосовано понад 240 ударних БПЛА та 36 ракет морського й наземного базування.➡️Внаслідок обстрілів зазнали суттєвих пошкоджень об’єкти системи передачі електроенергії - підстанції та повітряні лінії, а також об’єкти генерації. Станом на ранок у Києві та Київській області знеструмлено понад 500 тисяч споживачів. Через пошкодження мереж на Лівобережжі Києва та в частині Київської області запроваджені аварійні відключення. На Правобережжі столиці діють графіки погодинних відключень.➡️Через російські атаки на енергетичну інфраструктуру знову знеструмлене місто Славутич. Станом на ранок без електропостачання залишаються близько 3 тисяч абонентів у Чернігівській області.➡️На Дніпропетровщині від учора електропостачання відновлено для понад одного мільйона споживачів, які були знеструмлені через російські обстріли 7–8 січня. Станом на ранок без світла залишаються понад 34 тисячі абонентів. Відновлювальні роботи тривають. У Запоріжжі з учорашнього дня заживлені всі об’єкти критичної інфраструктури та населення. ➡️Через несприятливі погодні умови на ранок повністю або частково знеструмлені понад 1000 населених пунктів у низці областей, найбільше у Київській та Чернігівській. Ремонтні бригади працюють над відновленням електропостачання.➡️Для стабілізації ситуації в енергосистемі у кількох регіонах запроваджені графіки аварійних відключень. У більшості регіонів продовжують діяти графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності для промисловості й бізнесу. Протягом дня планується повернення до графіків погодинних відключень у всіх регіонах, окрім Лівобережжя Київської області.Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу заступника Міністра енергетики України Миколи Колісника.